Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
O kadar kötü bir gün geçirdim ki adetin 7. Günü ultrasona girdim yumurta var mı diye adet 4 gün sürüyor . İlgili olurlar diye özele gittim çok suratsız üslupsuz bir doktora denk geldim yumurta yok dedi gönderdi korkumdan folikülde mi yok diyemedim anlayan var mı acaba folikülde mi görünmüyor ağlamaktan harap oldum :KK43:
Canım minik noktacıklar var gibi ama 7. Güne göre çok minikler sanırım. Yumurta geliştirici ilaç kullanıyor musun? O doktorları Allah bildiği gibi yapsın. Bir de özelde bu muameleyi görmüşsün arkadaşım ya 😔 lütfen üzülme. Biz varız 🙏

Farkı ne ki ? Ben bir gebenin günlüğünde ki kadının videosunu izleyip yapmıştım tek bildiğim masaj o . Belki de dediğiniz o dur ama ben adet söktürme amaçlı yapmışımdır o da olabilir beklenir benden😂 ya da o şekilde okumuşumdur bir yerde muhtemelen. Nerden ulaşabilirim peki bu adette ben de yapayım🙏
Evet bir bebeğin günlüğünde öğrendim bende hatta bazı postlarda gördüm masajı yapıp hamile kalanı
Benim kendimde fark ettiğimde yumurtlama akıntısı bu adetinde sende denersin videoda kadın oturarak yapıyor ben uzanarak yapıyorum dinlenerek daha güzel 😂😂

Şuanda polen kullanıyorum ben ama biraz daha önce başlamam lazımdı 1 ay kala başladım,siz kaç ay KULLANDINIZ
Arı sütü çok önemli araştırın. Polen tek başına etkisi yok karışım olarak tüketin arı sütü bal polen şeklinde karışımlar var kaliteli markalı seçmeye özen gösterin güven olmuyor her yere.

Evet bir bebeğin günlüğünde öğrendim bende hatta bazı postlarda gördüm masajı yapıp hamile kalanı
Benim kendimde fark ettiğimde yumurtlama akıntısı bu adetinde sende denersin videoda kadın oturarak yapıyor ben uzanarak yapıyorum dinlenerek daha güzel 😂😂
Tamamdır , aynen adetin 3 4.günü falan başlarım ben de. Ne duyarsam ne duyupta mantığıma yatıyorsa denemediğim kalmadı zaten bunu da deneyeceğim😂🌺

Canım bizim gibi düşük amh lılar için 4 yumurta oldukça iyi bir sayı. İnşallah sağlıkla ilerler. Yarın bize haber ver mutlaka kuzum. Beni de etiketle birlikte dua edelim 🙏
Teşekkür ederim güzel dileklerin için,Allah isteyen herkese nasip etsin.Guzel haber gelirse paylaşırım tabiki ☺️ dualarım seninle

Canım minik noktacıklar var gibi ama 7. Güne göre çok minikler sanırım. Yumurta geliştirici ilaç kullanıyor musun? O doktorları Allah bildiği gibi yapsın. Bir de özelde bu muameleyi görmüşsün arkadaşım ya 😔 lütfen üzülme. Biz varız 🙏
Bugün tekrar ultrasona girdim yumurta folikül görünmüyor dediler yine , meriofert iğne kullanmıştım ama yumurtalar cevap vermemiş ilk defa bu ay yumurta görünmedi ,gerçekten çok çok zor ne yiyeceğimi ne içeceğimi şaşırdım yumurta gelişsin diye . Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız 🙏🌺

Bugün tekrar ultrasona girdim yumurta folikül görünmüyor dediler yine , meriofert iğne kullanmıştım ama yumurtalar cevap vermemiş ilk defa bu ay yumurta görünmedi ,gerçekten çok çok zor ne yiyeceğimi ne içeceğimi şaşırdım yumurta gelişsin diye . Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız 🙏🌺
İnan bilincinde olduğumuz için üzülüp stres yapıyoruz Buda kötü etkiliyor elimizden geleni yapıp stres ve üzüntüye sokmayalım yumurtaların çok küçüktür görünmemiştir belki hem bazı aylar olmayabiliyormuş

İnan bilincinde olduğumuz için üzülüp stres yapıyoruz Buda kötü etkiliyor elimizden geleni yapıp stres ve üzüntüye sokmayalım yumurtaların çok küçüktür görünmemiştir belki hem bazı aylar olmayabiliyormuş
İnşallah dediğiniz gibidir 🙏ben de o yönde düşünmek istiyorum . Normalde güçlü ve pozitif biriyim ama her hastane çıkışı o gün bir yıkılıyorum .çok bir şey istemiyorum bir iki tane yumurta görünsün . İğneler baskılıyor mu bazen acaba bu ay meriofert ile birlikte yumurta görünmemeye başladı bunu araştırdım ama konuyla ilgili bir şey bulamadım

Oyy maşallah 🧿🧿🧿 sağlıkla kucağına al bitanem. Ben de ikiz çok ama çok istiyoruz. Tabi Kısmetimiz de ne varsa o olacak. Bire de razıyız ❤🙏 ikiz olursa seviniriz. İlk seferde olmasına da ayrıca sevindim. Ben de hemen olacak bitecek , tek seferde bebek sahibi olacağım sanıyordum ama sanırım süreç öyle ilerlemiyor, sandığım kadar kolay da değil. Omepa q10 aldım kullanıyorum. Proxeyfemin benzeri takviyelerim de var onları da kullanıyorum. Hatta şimdş agrifertil sipariş verdim o gelince ona geçeceğim. Umut oluyorsunuz bizlere ❤ iyiki varsınız ve paylaşıyorsunuz bu tecrübelerinizi bizlerle
tesekkur ederım Allah razı olsun tez vakıtte guzel haberlerınızı beklıyorum 🥰

İnşallah dediğiniz gibidir 🙏ben de o yönde düşünmek istiyorum . Normalde güçlü ve pozitif biriyim ama her hastane çıkışı o gün bir yıkılıyorum .çok bir şey istemiyorum bir iki tane yumurta görünsün . İğneler baskılıyor mu bazen acaba bu ay meriofert ile birlikte yumurta görünmemeye başladı bunu araştırdım ama konuyla ilgili bir şey bulamadım
bende iki kez denedim tüp bebek yumurta gelişmedi iptal oldu ama tüp bebek dedavisi dışındaki muayenelerimde yumurta normal geliyor ama tedavide gelişmedi artık stres korku yorgunluk mu anlayamadım ilaçsız gayet güzel gelişiyordu nedeni belkide ilaçtı

Bence bazı bünyelerde o ilaçlar iğneler ters etki yaratıyor o iğnelere kadar yumurta görünüyordu bende de benzer şey yaşamışız ,peki sonradan göründü değil mi ? İğnelerden ilaçlardan sonra

İnan bilincinde olduğumuz için üzülüp stres yapıyoruz Buda kötü etkiliyor elimizden geleni yapıp stres ve üzüntüye sokmayalım yumurtaların çok küçüktür görünmemiştir belki hem bazı aylar olmayabiliyorm
Bence bazı bünyelerde o ilaçlar iğneler ters etki yaratıyor o iğnelere kadar yumurta görünüyordu bende de benzer şey yaşamışız ,peki sonradan göründü değil mi ? İğnelerden ilaçlardan sonra

Evet hatta doktora söyledim oda dedi senin ileri yaşta aydan aya fark eder ama hayır anlamıyorlar vücudumuzu en iyi biz biliyoruz ben Fransa da yaşıyorum burda ki ultrason sonuçlarıma bakıyorlar yani iğneler bende ters etki yaptı

Evet hatta doktora söyledim oda dedi senin ileri yaşta aydan aya fark eder ama hayır anlamıyorlar vücudumuzu en iyi biz biliyoruz ben Fransa da yaşıyorum burda ki ultrason sonuçlarıma bakıyorlar yani iğneler bende ters etki yaptı
Daha ortaya çıkmamış çok şeyler var tıpta . İnşallah benim de sizdeki gibi tekrar görünür yumurtalarım , kesinlikle iğnelerin bazı kadınların yumurtlamasını bastırdığını düşünüyorum. Benim doktorum iğneye cevap vermemiş yumurtaların dedi ,evet cevap vermedi ve baskıladı . Bir çözüm ya da bir gelişme olursa birbirimize yazalım aynı durumdan muzdarip olmuşuz .

Haklısın,benden 1 önce girenden 35 toplandı ağzım açık kaldı 🤣
Pcos mul heralde. 35 neymiş kız öyle. Ben 4-5 olsa sevinecek haldeyim. Bugün yumurta baskılsmasına başlandı bende. Uzun protokol olacakmış sürecim. Ağla ağla canım çıktı ya. Kaç gündür aşırı hassasım. Herşey gücüme gidiyor ağlıyorum. İşyerinde de zorlanıyorum nasıl izin alacağım diye. İnşallah çabalarımız sonuç verir kuzum

Pcos mul heralde. 35 neymiş kız öyle. Ben 4-5 olsa sevinecek haldeyim. Bugün yumurta baskılsmasına başlandı bende. Uzun protokol olacakmış sürecim. Ağla ağla canım çıktı ya. Kaç gündür aşırı hassasım. Herşey gücüme gidiyor ağlıyorum. İşyerinde de zorlanıyorum nasıl izin alacağım diye. İnşallah çabalarımız sonuç verir kuzum
İnşallah canım 🤲 uzun protokol ne oluyor?

Yaaa hani bana surmustun yumurtlama baskisi nedir diye sen simdi ona basladin hadi bakalim insallah guzel guzel buyurler beraber 😊❤️
Hangi ilaci yazdi doktor sana bunun icin?benim de oyle olacak sanirim nasip olursa 2 ocakta baslayacagim bende

X