Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,5%
  • 2

OY: 68 24,3%
  • 3

OY: 35 12,5%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    280
Tamamdır öyle yapacağım ben de çayları.bal polen sparişi de verdim şimdi vesile olur şifa olur inşallah çok teşekkürler

Merhaba amh kaçtı bilmiyorum bile ama hep yumurtam azdı (yaş da vardı benim) son tedavimden önce gluteni ve sür ürünlerini kesmiştim. (Tedaviden 5 ay önce falan bırakmıştım) Çok şükür bebeğimi kucağıma aldım.
Bir sürü takviye de kullandım ama takviyeleri her tedaviden önce kullanıyordum farklı olan sadece glüteni bırakmam oldu.
Yumurta kalitesini artırmaya çalışanlara tavsiye ederim.

43 yaşında ilk çocuğu ve doğal yollamı?Gerçektenmi?

Aynen öyle:) teyzem geç evlendi bir senesi olacakken gebe kaldı doğal . Çok şükür gayet rahat sağlıklı bir gebelik geçirdi üstüne 45 inde de sürpriz planlanmayan gebelik oldu yine:) iki tane oğlu var Allah bağışlasın. Nasip demekki

Biesteron du adı yanlış hayırlamıyorsam bir ilaç var tüp bebek görüşmesinde söylemiş doktor takviye olarak bunu 3 ay iç demiş. İkinci kutusunda gebe kaldı. Ben de içtim ama bana yaramadı maalesef

maşallah .Vay be ne şanslı bende 40 yaşımda evlendim 3 yıldır 6.denemem.Nasip olmayınca olmuyor

Biesteron du adı yanlış hayırlamıyorsam bir ilaç var tüp bebek görüşmesinde söylemiş doktor takviye olarak bunu 3 ay iç demiş. İkinci kutusunda gebe kaldı. Ben de içtim ama bana yaramadı maalesef
Bende deneyeyim.Bu arada zayıfmıydı teyzeniz?Ben balık etliyim belki etkilidir

Bende deneyeyim.Bu arada zayıfmıydı teyzeniz?Ben balık etliyim belki etkilidir
Dhea-s diye bir hormon testi var onu yapmak lazım kullanmadan önce fazlası da zarardır illaki . Hormon neticede. Doktora danışarak olursa daha garanti olur yine de. Teyzem 166 boy 65 70 arasıydı kilosu göbeği hep vardı:)) bir arkadaşım daha var o daha küçüktü o da o ilaçla gebe kaldı o da 2. kutuda hemde.hatta kalanınıda bana vermişti ilk o zaman öğrenmiştim doktora gittiğimde bana da aynısını önerimce bende yaklaşık 4 5 kutu falan kullandım sanırım abarttım ama tık yok. Aklınızda olsun ilaç belki size de vesile olur kim bilir

Sorayım doktoruma bilgi için çok tesekkur ederım

Ben adetim geç geldiğinde bir kere yapmıştım sadece.ondan mı bilmem ama iki güne gelmişti. Bunu adet bittiğinde mi başlamak lazım acaba yumurtlama olana dek mi

Ben adetim geç geldiğinde bir kere yapmıştım sadece.ondan mı bilmem ama iki güne gelmişti. Bunu adet bittiğinde mi başlamak lazım acaba yumurtlama olana dek mi
İki tür masaj bi adet sökücü bir diğeride yumurtaları büyütmek için adet bitiminde yapılıyor yumurtlama görününce bırakıyor ama ben adet bitmeden yapınca daha belli oluyor yumurtlama akıntım kan akışı canlandırıyor demekki yumurtalıkları

Farkı ne ki ? Ben bir gebenin günlüğünde ki kadının videosunu izleyip yapmıştım tek bildiğim masaj o . Belki de dediğiniz o dur ama ben adet söktürme amaçlı yapmışımdır o da olabilir beklenir benden ya da o şekilde okumuşumdur bir yerde muhtemelen. Nerden ulaşabilirim peki bu adette ben de yapayım

Bugün opu oldum 4 tane toplandı,yarın belli olacak kaçı olgun kaçı döllendi.pek moralim yok açıkçası ama Allah'tan ümit kesilmez...
Canım bizim gibi düşük amh lılar için 4 yumurta oldukça iyi bir sayı. İnşallah sağlıkla ilerler. Yarın bize haber ver mutlaka kuzum. Beni de etiketle birlikte dua edelim

Bal polen arı sütünü listemize ekledim canım teşekkür ederiz. sağlıkka büyüt inşallah ben işini ❤

Ben bu yorumu nasıl kaçırmışım ya maşallah kuzum size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…