Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tatlandırıcım bitti markette de bulamadım. oyüzden yapamadım yumurta kokusu olmasın diyenler 3 yumurta ile yapabilir

arkadaşlar 1000 sayfayı devirdik inşallah kilolarıda böyle deviririz.o zaman daha önceki sayfalara gelir bizim yazdıklarımızı okuruz.o bize o kadar keyif verirki anlatamam.

tatlandırıcım bitti markette de bulamadım. oyüzden yapamadım yumurta kokusu olmasın diyenler 3 yumurta ile yapabilir

yumurta kokusu için bide bol miktarda vanilya aroması koyabilirsiniz..baya bastırıyo yumurtayı...hatta ben bikeresinde limon kabuğu rendeside koydum çok yakıştı

bu arada verdiğim kiloyu yazmayı unuttum 5günlük durgunluktan 3günlük 1er saat yaptığım yürüyüşler sayesinde kurtuldum 500gr gitti artık 74.5 oldum nihayet ama daha regli olamadım oda yakındır en az 1 kilo daha farkederim inş :)

bu 25 euroya bu kadar şey alınan yer nerede acaba çook merak ettim :) gitmem lazım acilll

evt cnm dogru soluosun normalde aldigim ceketin bir tanesi yaklasik 25 euro civarinda cok ucuza aldim inanamassiniz abiye cantasini bile 2 euroya aldimmm kendinden simli gri renkte iki tane cantaya 10 euro verdim foto cekinirsem koyarim modellerini

hoşbuldukk canım sen de çok tatlısın :) inş ulaşırız istediğimiz kilolara.Takıldığım olursa sorarım cnmm sağol :))

Hoşbulduk cnm.Ailem tembelliğe kaçıyor yapmıyor bu diyeti malesef :) inş tek başıma üstesinden geleceğim,sizin de yardımlarınızla :))

Hoşbulduk tatlımm :) valla kaçamak yaparsam çekin kulağımı acımayınn :)

bu 25 euroya bu kadar şey alınan yer nerede acaba çook merak ettim :) gitmem lazım acilll

bende bende geliyorum :)))

Hoşbulduk tatlımm :) valla kaçamak yaparsam çekin kulağımı acımayınn :)
ah canım benim ne tatlısın gel hoşgeldin ablacım :) bol bol su içmeyi unutma diyet sana zarar vermesin tatlım :)))

canım ben de 3.günümdeyim seyirde tık yok dikkat ediyorum ama tık yok.üzülme dukan bunlar normal diyor.20 gün sonra belli olacakmış verilen kilolar o yüzden sabırlı ol.telaşlanma

bende de oldu takılma seyirde 8 gün hiç gr oynamadı ama bugün 900 gr gitmiş gözüküyor.

slm kizlar artik sizin hiziniza yetisemiyorum.ben diyete basladigimda sayfa 250 lerdeydi simdi 1000lere ulasti.benim güclendirmede 2 haftam bitti 50.900le baslamistim bugün 50.500üm aslinda dün 49.900düm ama adetli oldugum icin vucudum su topladi sanirim.güclendirme diyorum ama hic uymuyorum diyeten yinede 50.800den yukari cikmadim cok sükür...

GoldenVenus süpersin, tebrikler, simdi dügün hazirliklari, cok heycanlisindir sen, hayirli olsun. Darisi bizim basimiza. :)
hadi gazan mübarek olsun.tebrik ederim.senin adına çook ama çook sevindim.tabiii kendi adıma da artık goldenvenuscumla güçlendirmede de kol kolayız lalalaaalaa
süpersin goldenim bizler de seyiri atlatıp o günlere gelebiliriz inşallah
bencede canım zaten o koşuşturmacada zayıflarsın iyi yapmışsın güçlendirmeye geçmekle.senin adına çok sevindim inan.zarif gelinimiz olucaksın inşallaaahhhh
Hayırlı olsun tatlım yaaa çok sevindim walla sonunda muradına erdin(her bakımdan)
inşallah kuğu gibi gelin olacaksın...
tebrik ederiimmm süpersin valla...darısı başımıza inşallah..

kızlar hepinize çoook teşekkür ederim ben buradaki destek birlik sayesinde bu güne geldim ve böylede devam edicek.shahdarobacım evet artık kol kol birlikteyiz bu yolda,kızlar biran önce hepinizide bekliyoruz güçlendirme halayına

Son düzenleme:

venüscüm ben atlamışım tatlım kusura bakma. tbrik ederim güçlendirmeye geçmişsin harikasın ! darısı başıma

Goldenvenuscugum guclendırme devresine gectıgın ıcın tebrik ederim seni

Bu yazın en güzel gelini sen olacaksın

Evet vuvuum cok zor, aynı ısyerınde ama farklı bınalardayız, bugun gormedım O nu, aslında cok ıyı oldu cunku henuz karsılasmaya hazır degılım, ne kadar buyuk ılerlemeler saglasam da ıcımde.

Sımdı uzulen benım ama dedıgın cok dogru; kılo vereyım fıstık gıbı olayım da O kaybettıgıne yansın benı

Mustlucum inşallah; gercek ask beni sevecek hep koruyup kollayacak O dogru erkek beni yakında bulur da tum yaralarımı sarmama yardım eder.

Canım; cok guzel yazmıssın, yanımda olmamayı gıtmeyı O sectı, bırbırımıze omurluk soz vermıstık O vazgectı O gıttı.. Dogru insan O olsaydı; beni bırakıp gidemezdi bir ömür yanımda olurdu zaten.

Berrincim; cok gecmıs olsun. Agrılarının sıkıntının gecmesıne cok sevındım canım. Insallah omur boyu bır daha sıkıntısını cekmezsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…