Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bezelye hemen her diyette yasaklılar listesine girer.zira kötü karbonhidrat içerir.yememekle iyi etmişsin...

Benim sinirli olmak gibi bir problemim olmadı ama ben genel olarak sinirli değilimdir. Genelde çok neşeliyimdir hatta :))):86:

bi koç kadını olara yapım azcık sinirli,napalım savaş gezegeni mars tarafından yönetiliyoruz :)) ama bende neşeli olduğumda etrafıma neşe saçarım :::))

Mmmmmmmmmmmmm, dereotu sevilmezmi hiç! Ben bayılırım ve her sebze gününde de yerim zaten :))

Tatlandırıcı miktarı vermiyordu o tarifte, istediğin kadar koyabilirsin.

sanırım kaymaçinadan bahsediyorsunuz. ben bu akşam yaptım. yarım litre süte iki çorba kaşığı takita tatlandırıcı ilave ettim tam oldu ama siz tadına bakarak ayarlayın derim :)

sevgili beberongo tesekkurler.

Kılo kaybı ıcın tebrık ederım tıckerını da revıze et kı daha moral olsun

merhaba sen de hoşgeldin tatlım....kızımla yaşıtsın nerdeyse o 18 yaşında aman dikkat et vitamin al bağışıklık sisteminiz zayıfladığı an hasta oluyosunuz gençsin metobolizman hızlı daha çok yakar izinli olanları kısma bol ye öpüyorum

Ben yarım kilo süt için 10 tane tatlandırıcı tablet erittim canderel) az bile geldi.

valla ben göğüsleri dikleştirebilirmiyim diye arıyordum kk da çörekotunu gördüm bi okuyun isterseniz 3 gündür almış olmama rağmen ilk kez bugün kullandım güya dolgunlaştırıp dikleştiriyormuş yağıyla 5 dk ovmak gerekiyormuş ayrıca aç karnına 3 kez alınırsa zayıflatıyo diyolar ben içmedim ama denesem mi

ooowww süper bence, peki sen sadece 3 haftada mi bu 19 kiloyu verdin? inanamam? :)

prensesim napıyosun dukan amca duymasın burda yağsız yicez diye kırk takla atıyoruz sonuçta adı yağ ama demi ÇÖREKOTU YAĞI

ooowww süper bence, peki sen sadece 3 haftada mi bu 19 kiloyu verdin? inanamam? :)

Hayır canım, daha önce de paylaşmıştım. Ben ilk 15 kilomu bol bol spor ve yağsız, düşük kalorili ama karbonhidrat ve protein içeren bir diyet yaparak vermiştim. bu diyete 1,5 ara verdikten sonra 79,4 ile dukana başladım. 3 haftada 4,2 kilo verdim.

hmm anlaidm canim, o 15 kilo vermen de harikaymis bence, tebrikler azminden dolayi. dükanda da kolay gelsin o zaman :)

kızlar bugün yine dukan ürünleri aramaktan ayacıklarıma kara sular indi vallahi dukanın dediği ice tea uludağ portakal gazoz bunların hiçbirini bulamadım he birde şu pınarın yağsız süt tozunu bulamadım yalnız bir yerde ice tea ligt oda teneke utuda olanlardan buldum bikaçtane aldım ya valla siz nerelerden alıyosunuz var bunlar her yerde ama ligt değil işte

çok sağol cnm iyiki sizler varsınız ve iyiki burası var yoksa çekilmez bu diyet gerçekten

yarın için bana dua edin tahliller temiz çıksın dukana devam edeyim.allah hepimize sağlık versin.yarın sonuçlar çıkarsa size yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…