Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sağol tatlım bizler de seni ve birbirimizi en yakınlarımız gibi görüyoruz inan buna.çünkü çoğumuz yakınlarımızdan alamadığımız desteği burdan alıyoruz.biz de dukancılar olarak seni seviyoruz

GoldenVenus süpersin, tebrikler, simdi dügün hazirliklari, cok heycanlisindir sen, hayirli olsun. Darisi bizim basimiza. :)

canım kitap bu kitapyurdu: kitap - Dukan Diyeti - Zeynep Kumruluoğlu,Dr. Pierre Dukan, dukan diyeti, DUKAN DIYETI, Dukan ın başka kitapları da var tabi ki ama bizim yararlandığımız kitap bu
evet tatlım haklısın kitp bu ama dediğim gibi ötekiler türkçe değil

hadi gazan mübarek olsun.tebrik ederim.senin adına çook ama çook sevindim.tabiii kendi adıma da artık goldenvenuscumla güçlendirmede de kol kolayız lalalaaalaa

merhaba kızlar. size kötü bir haberim var. bugün hastaneye gittim ve ürik asit kolestrol vs. tahlillerimi yaptırdım. ve ne yazık ki ürik asitim üst sınırda çıktı yani 7.2 . doktor çok et yeme, çok su iç dedi. nasıl yapacağım dukanı bilmiyorum

süpersin goldenim bizler de seyiri atlatıp o günlere gelebiliriz inşallah

tatlım D&R da fiyatı uygun ben bulamadığım için D&R de başka bir kitaçıdan aldım.17 ye aldım ama 14-15 civarına her kitapçıdan bulabilirsin.dukan için 3 tl kazıklandım ama olsun
ben 19 tl ye aldım onuda zor buldum bende kazıklandım sanırım :)))

bende hiç light ürün almıyorum. hep yarım yaglı süt ve yogurt o kadar

canım dukan zaten bu diyette bol su içmekten ,günde en az 1,5 lt su içmenden bahsediyor.ben su ihtiyacımın 1,5 ltsini sadece su geriye kalanını çay,süt ayran,maden suyu,ılığa yakın bitki çaylarını da içerek karşılıyorum 2 ltye yakın oluyordur hepsi.sen sanırım kırmızı ete fazla yuklendin.beyaz et bile yediysen suyu mu ihmal ettin acaba?
ben 1 öğün et yersem diğer öğün muhakkak yumurta yiyorum 2 öğün arka arkaya et tüketmedim hatta bugün akşam balık yiyecektim ama tüketmesem mi diye düşünüyorum.gündüz tavuk yedim çünkü.bir öğünü et yiyip diğer öğünlerde proteinlerini yumurta süt.yoğurt,yulaf kepeğinden karşılarsan sanırım sorun kalmaz bitanem.çok geçmiş olsun.bir de böyle dene istersen.

yaaaaaaaaaaaaaa ben de gitmek istiyorum ankaraya... cino kızılayda benim için 1 simit ayran ye simit sarayında çok özledim ya memleketimi

bencede canım zaten o koşuşturmacada zayıflarsın iyi yapmışsın güçlendirmeye geçmekle.senin adına çok sevindim inan.zarif gelinimiz olucaksın inşallaaahhhh

canım sağlığın daha önemli ama doktorun söylediklerini dukana uyarlayabilirsin.zaten dukan o kadar çopk seçenek sunuyorki illaki bir tanesi sana göredir.:)

aynı ben:) ama bugun yemekhanede tavuk vardı ondan yedim yerkende pek bir sevindim

Şanslıymışsın :) ama yemekhanedeki tüm yemekler kalori açısından tuturabilmek amacıyla çok yağlı yapılıyor ( özellikle ağır sanayi için minimum 1100 kilokalori oluyor 4 kap yemek ) bu yüzden ben ççokkk uzun zamandır yemekhanede yemiyorum, sen de istersen çok tercih etme...

evet canım haklısın.zaten dukana başladığımdan bu yana yemekhanedeki yemeklerden yemiyorum.köftemi tavuğumu alıp onlara yaptırıyorum sağolsunlar onlarda yardımcı oluyorlar bu konuda yoksa diyet yapmam çok zor olurdu.

aynı ben:) ama bugun yemekhanede tavuk vardı ondan yedim yerkende pek bir sevindim
aynen bende.. hatta haftanın 3-4 günü hep böyle. bugün tavuktan adana kebab yapmışlar et hakkımı yedim. içinde az bulgurda vardı sanırım. bence sorun olmaz .. çok et tüketiyoruz zaten azıcık karbo bişi etmez.
bşi sorcam kızlar. ben genelde sinirli bir yapıya sahibim. bu diyeti yapalı bana pek bi yan etkisi olmadı ama bi sinirlilik var. protein diyetlerinde bu olurmuş. size de oluyor mu acaba :26::26:

oo sen baya şanslısın vallaa :) benim için baya zor oluyor. Habire evden sefer tasları ile taşımacak :)

BU arada benim acil bir şey sormam lazım goji berry'i nereden alabilirim. İkinci sorum tam olarak ne için goji berry yiyiyorsunuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…