Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aynen bende..:KK69::KK69: hatta haftanın 3-4 günü hep böyle. bugün tavuktan adana kebab yapmışlar et hakkımı yedim. içinde az bulgurda vardı sanırım. bence sorun olmaz .. çok et tüketiyoruz zaten azıcık karbo bişi etmez.
bşi sorcam kızlar. ben genelde sinirli bir yapıya sahibim. bu diyeti yapalı bana pek bi yan etkisi olmadı ama bi sinirlilik var. protein diyetlerinde bu olurmuş. size de oluyor mu acaba :26::26:

merhaba yolanda nasıl gidiyo,canım ben de diyete bağladım ama sonra ihtimal vermedim........evet bende de gerginlik var:KK50::KK50::KK50:

aynen bende..:KK69::KK69: hatta haftanın 3-4 günü hep böyle. bugün tavuktan adana kebab yapmışlar et hakkımı yedim. içinde az bulgurda vardı sanırım. bence sorun olmaz .. çok et tüketiyoruz zaten azıcık karbo bişi etmez.
bşi sorcam kızlar. ben genelde sinirli bir yapıya sahibim. bu diyeti yapalı bana pek bi yan etkisi olmadı ama bi sinirlilik var. protein diyetlerinde bu olurmuş. size de oluyor mu acaba :26::26:

evet bende son günlerde birden sinirlenip bagrıyorum eşim bu gun sana noldu neyin var diye sordu öglen yemekte iyim dedim kötü bi habermi aldın diye sordu yok dedim bugünlerde bilmedigim bisey var ama hayırlısı dedi inandıramadım:KK20:

kızlar istanbul ve ankarada oturanlar goji beriyi nerden alıyosunuz yardımcı olursanız sevinirim ...sivasta hiç bişeyi bulamıyorumda bugün bi arkadaşım mısır çarsışına bakcak vardır dimi

dün 74.200 düm:nazar:
BUGÜN 73.300
900GR MI ÇOOOK ŞAŞIRDIM ÇOK:KK37: BUGÜN 15.GÜNDEYİM:KK66:
2 -3 gün önce az daha bırakacaktım.bana destek olup devam ettirdiğiniz için teşekkürler:KK54::KK54::KK54::KK54:

Ben de 500 gram verdiğime seviniyordum..walla süpersin...
Maşallah nazar değmesin...bırakmak yok bırakmak yok burası survivor hanımlar burası survivor :):)

Son düzenleme:
kızlaaarr, günaydın, h. sonu giremedim, geçmişe bakamadım, maşallahhh eppeeeeyy dedikodu yapmışsınız:KK1::KK1: bugun eşim ankara ya gidiyor, onun eşyalarını hazırlıyorum şimdi...neler konuşuldu merak ediyorum, kimler ne durumda, şu işleri halledeyim geçmişe yolculuk yapacağım:KK61: bu arada süper kaçamaksız bir h. sonu geçirdim ve yürüyüş yapamama rağmen bu sabah 67,5 olduuuuuuuuummm:KK64::KK64::KK64: 65 lere kaldı 2,5 kg:)):KK76::KK76: haydi bakalım maaalesef ütülenecek pant. , gömlekler beni bekleeeeeeeerrr:KK34: herkese bol kilo kayıplı bir hafta olsun inşallah....

Günaydııınnn:KK3:
Süpersin maşallah Nazar kilolarımız aynı bu arada,ben de 65 i görmeyi çok istiyorum,hatta güçlendirmeye bile geçebilirim 64-65 kiloda.. ben de 500 gr vermişim 1 günde :KK66: :KK66:

Ah Yolandina, tam üstüne bastın. Ben de köpek görmüş kedi gibiyim devamlı, alertte.... Biri bişi söylese de üstüne atlayıp parçalasam:-(( Kızıma da söyldeim. " Sakın üstüme gelme diyet beni sinirli yaptı acık alttan al " diye:KK53::84::KK22::KK35::113::117:

slm arkadaşlar hepinizi kutluyorum çok güzel haberlerle coşmuş topik maşallah bendede haberler çok iyi cumartesi sabah 68.3 düm sonra gün içinde yedim içtim dışarıda çıktım dışardada daha çok içtim ama az yedim akşam eve geldim çok beklerken 68.2 çıktım allah allah dedim neyse sabah açkarna tartıldım amanın 68.8 daha kahvaltı bile yok dedim devam kızım artık alıştım bunlara hiç istifimi bozmadım aynen devam ettim yalnız ben böyle sebepsiz fazla çıkınca hemen suyu arttırıyorum neyse az önce bir tartılırımki tam 68.0 dün sabahtan bu yana 800 gr ben sevinniyimde kim sevinsin diyeceğim oki artı eksi gören arkşlar moralinizi hiç bozmayın hemen suyu yükseltin birde kızlar benim bi sorunum var ben kokmaya başladım napcam bilemiyorum bi arkdaş böyle olcandan bahsetmişti ya ben günde bir kez duş alırken böyle bişiy yoktu şimdi sabah akşam duş alıyorum yok sanki içimden ateş çıkıyor yüzüme vuruyor vururkende o sıcaklığı hissediyorum ve o sıcaklıkla birlikte ter kokusu alıyorum ay napcam ya bilemiyorum aslında anlatılmaz bişey böyle çok tuhaf yani sanki bedenimden alevler çıkıyor şimdi yine duş alcam yoksa dışarı çıkamam alev alev yanıyorum ilk kez başıma böle bişey geliyor bir haftayı geçti ben böyle olalı

birde kızlar sizler limonata zero şekersiz çamlıca haricinde şekersiz bir içecek biliyomusunuz ben çok zero içiyorum beni tok tutuyor içtiğim anda tatlı olduğu için açlığımı yok ediyor fakat dr fazla kola kabız yapar dikkat et dedi onun haricinde ne içebilirim diğerlerini sevmiyorum bide meyveli yoğurda izin varmış aşkolsun benim hiç haberim olmadı ben yiyenleri kaçamak yapıyorlar sanmıştım ozaman bende günde bir tane yerim mesela sütaş meyveli olurmu

ve bugün itibariyle güçlendirmeye geçmiş bulunmaktayım hayırlı vede uğurlu olsun:KK1: hedef kiloma henüz düşmemiş olsamda bilindiği üzere dukan gelini olucam :KK52: o sebeple bu kalan 3 haftada daha fazla kendimi sıkmamak için ve düğün arasında da koşturmacada kilomun düşeceği konusunda arkadaşlar beni uyardığı için geriye kalanıda yavaşyavaş güçlendirmede vericem inş.

Hayırlı olsun tatlım yaaa çok sevindim walla sonunda muradına erdin(her bakımdan:KK9:)
inşallah kuğu gibi gelin olacaksın...

oo sen baya şanslısın vallaa :) benim için baya zor oluyor. Habire evden sefer tasları ile taşımacak :)

BU arada benim acil bir şey sormam lazım goji berry'i nereden alabilirim. İkinci sorum tam olarak ne için goji berry yiyiyorsunuz ?
bende devamlı çantamda küçük kutularda taşıyorum ızgara etlerimi. odamda yiyorum millet odan kokuyo diyo. parfüm sıkıyorum filan. off çok dert :)))
ben bu cumartesi mısır çarşısından aldım gojiberry. 200 gr mına 16 tl verdim. kilosu 70 filandı sanırım çok pahalı !!!

merhaba yolanda nasıl gidiyo,canım ben de diyete bağladım ama sonra ihtimal vermedim........evet bende de gerginlik var:KK50::KK50::KK50:

evet bende son günlerde birden sinirlenip bagrıyorum eşim bu gun sana noldu neyin var diye sordu öglen yemekte iyim dedim kötü bi habermi aldın diye sordu yok dedim bugünlerde bilmedigim bisey var ama hayırlısı dedi inandıramadım:KK20:
oyy oy yalnız değilmişim demek ki. demin neredeyse patronuma bile sert çıktım :))) bari çay-kahveden aldığım kafeini azaltayım yoksa patlicam :))

kızlar istanbul ve ankarada oturanlar goji beriyi nerden alıyosunuz yardımcı olursanız sevinirim ...sivasta hiç bişeyi bulamıyorumda bugün bi arkadaşım mısır çarsışına bakcak vardır dimi
orada var canım ben aldım :)

Ah Yolandina, tam üstüne bastın. Ben de köpek görmüş kedi gibiyim devamlı, alertte.... Biri bişi söylese de üstüne atlayıp parçalasam:-(( Kızıma da söyldeim. " Sakın üstüme gelme diyet beni sinirli yaptı acık alttan al " diye:KK53::84::KK22::KK35::113::117:

sen bana ilk yolandina yazdığında aa nasıl yani allah allah demiştim. sonradan italyada yaşadım deyince anladım :))))))
yaa bu sinire bi çare bulmam lazım. az önce zavallı patronum bile afalladı yahuu. iyi ki eşim yok valla adamın ısırıp etini koparcaktım haftasonu .. korktu benden dermişim hahaha :))))

merhaba kızlar. size kötü bir haberim var. bugün hastaneye gittim ve ürik asit kolestrol vs. tahlillerimi yaptırdım. ve ne yazık ki ürik asitim üst sınırda çıktı yani 7.2 . doktor çok et yeme, çok su iç dedi. nasıl yapacağım dukanı bilmiyorum :KK43:

aaa üzüldüm cnm çok geçmiş olsun...suyu artımalısın ve sebzeye daha çok ağırlık vermelisin gibi duruyor..sen de sebze+yoğurt filan yersin olmaz mı?

ben bu kitabı sonuna kadar okudum, hatta birkaç gün uyguladım ve kilo da verdim. fakat meyve yiyememek benim vücudumu alt üst etti. merak edenlere söyleyeyim öğretmenim, karbonhidratı yeterli almadığımdan okulda bayıldım. sonra dedim ki ben napıyorum? şu an sıfır tatlı, günde 2 dilim ekmek, bol su ve sınırlı sayıda ama hergün tükettiğim karpuzum, eriğim, salatalığım.... ile 3 kilo verdim. sporu da az da olsa aksatmadım.
kısaca bu diyetin zayıflatsada bana zararı olduğunu gördüğüm için vazgeçtim, sizleri de uyarmak istedim,fakat çok ilginç cevaplarla karşılaştım. benim burada yazdıklarımla kimseye tavrım yok, sadece uyarmak istedim...

ben hiç farkında değilim canım ama arada yersiz sinirlendiğim oluyor tabi

oo sen baya şanslısın vallaa :) benim için baya zor oluyor. Habire evden sefer tasları ile taşımacak :)

BU arada benim acil bir şey sormam lazım goji berry'i nereden alabilirim. İkinci sorum tam olarak ne için goji berry yiyiyorsunuz ?

evet şanslıyım sanırım:) goji berry kabızlık için kullanılıyor bizim tarafımızdan:) ama kansere karşı iyi geldiğini biliyorum birde c vitamini deposu kendileri:)) ayrıca Çinko, kalsiyum, germanyum, selenyum, fosfor içeriyor.

X