Düğün tarihi sorunu

Aslında hem nisanliniz hem kendi aileniz yani babanız sizi bu konuda sıkıntıya sokuyor farkında mısınız?

Kış olmuyor, yaz olmuyorsa sonbahar da olsun...Eylül ayı da düğün için güzel bir ay ya da Ekim ayı.
Geç olsun güç olmasın.
Erken olursa zaten güç olacakmış gibi geldi bana.

Ee ne istiyor peki ay ben çok sinirlendim ya

Aslında hem nisanliniz hem kendi aileniz yani babanız sizi bu konuda sıkıntıya sokuyor farkında mısınız?
Farkındayım yani bunu nişanlıma da söyledim ne yapayım ne istiyorsun diye ailesi gelmeyecek dersin dedi ve gitti.
Aileme söyledim gelmeyecekler diye yol niye sıkıntı oluyormuş dedi. İki tarafın da beni anlayacağı yok zaten.
Ailem bir taraftan haklı çünkü nişanda da tanışmaya gelecekler dendi başta ama o kadar yol geliyorlar yüzük de takılsına döndü olay. Şimdi de o kadar yolu gelemezler oldu.

Nişanlının yaptıgı çok saygısızca bir hareket gerçekten
Ah ah işte olay sıcağı sıcağına anlaşılmıyor, normal şartlarda şu hareketi yapsa biri konu sahibi de haşlar. Ama işte ya nişan yaptık elalem etkisi aileme ne derim etkisi emek verdim ben mi abartıyorum etkisi derken bir kendini insan frenliyor ama gidişat bir yerden sonra kopar yapıcı olunmazsa. Bana da Karunun torunu da değil zengin değil erkeğe de kıran girmedi. Söylenene göre de kaba aynı zamanda. E çok çekici bir yanı yok şahsen

Ne istediğini ben de bilmiyorum gerçekten. Yaz olmasın kış olmasın e baharda iki düğün olmuyor. O yüzden kaldı öylece ortada
Bence de olmasın de geç, sen hiç ses etme nereye kadar bekleyecek bir şey yapmadan. Baktın hala aksiyon yok ver eline yüzüğü.

Ailen nişan sonrası düğün yapılsın ara uzamasın diye soruyor işi yokuşa sürmeli değil aslında. Havada kalmış kızı verdik ortada muhattap yok. Kapora verir gibi gitmişler

Biz sizi ararız diyip gitmişler

Çevre etkisi var illaki yani çok savaştık olsun bir şeyler diye şimdi evet abartıyorum gibi de geliyor ama bir yer de yeter artık diyesi geliyor insanın. Tamam babam biraz zor kabullendi. Hâlâ konuşurken biraz uzak. Yani öğrencisiydi bir de şimdi damadı oldu. Onun etkisi çok nişanlım da hâlâ kabullenmedi diye biraz kendini geri çekmeye karar vermiş. E olaylar da inada döndü böylece

Eee ne olsun istiyor herkes bu işin sonu çok iyiye gitmiyor

Şey madem gelemeyeceklerdeki neden o kadar uzaktan kız aldılar yüzük taktıktan sonra mı mesafe çoğaldı

Nişanlınız neyi kabullenmedi onu anlamadım

Aileme normalde ters yani bu kadar kısa sürede düğün yapmak ama ona rağmen erken olsun kış olursa olsun dediler ama ailesinin haberi yok kendisi olmaz soğuk diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…