Dokuz aylik bebegim var eşim yardm etmiyor kowdum bosaniyoruz ne olur okuyun dostlar

hatalarımı fark etmeme vesile oldunuz Allah razı olsun duanızda bana da yer verırsenız sevınırım

Sorununuz daha ziyade psikolojik bence. Sanki bakış açınız ve tavırlarınız, zorlukları x5 şiddetinde hissettiriyor gibi...

hatalarımı fark etmeme vesile oldunuz Allah razı olsun duanızda bana da yer verırsenız sevınırım
bu sabag ben de bebegı erken kalkınca annemlerı uyandırmamak ıcın mama sandalyesıne koydum mutfakta hem kendıme ekmek arası bısı hazırladm hem de kek cırptım.ama max 30 dk durdu yanı sonra kolllarını uzattu al benı ak benı dıye
hep boyle takıntılı ınatcıydım.ama deprefıs mutsuz soylenen fevrı degıldım.. ama takıntılarm vardı ve kendı fıkırlerınde dıretırdım benım dedıgım olcak dıye esım de 1 kez dahı benım dedımı yapamzdı ınat ederdi

tekrae konusup bır anlasma zemınıne varmaya calısacagız.
esım ıs bulyursa /( ben de hemen sılıp atmakan korkuyorum sınırım gecınce her sey keske guzel olsa dıorm.

bırımız atesken dıgerımız su olmayı (su ben oluorm ) ınsallah basarabılırız. yıkıcı degıl yapıcı olmam lazm

sınırlerım cok bozuk ama ınsAllah duzelecegım Allahtan umıdımı kesmeyecegım

Rabbim bana zor gelen cocugumu, cocukla bırlıkte yurutmekte zorlandıgım evlılıgımı duzeltmek ıcın yardım eder ınsallah

psikiyatrıye gorundum ılac verdı emzırmeyı kesmemı ıstedı sanırım baska secenegım kalmadı sınırlerım gercekten lacka duzelmek ıstıyorum.

bebegımın daha fazla kavga gormemesı ıcın ınsallah elımden gelenı yapacağım ve beklentılerımı azaltıp kendı hatalarımı duzekltmeye calısacagım

ruh saglıgım gercekten coktu psikiyatrı ıle gorustum hatta ıkı farklı doktor ıle ılac tedavısı verdıler ( emzırmeyı kes dedıler

cok tesekkur edşyorum beklentilerimi azaltmak ve ıse kendımı degıstırmekle baslayacagm baska carem yok. saglıgım yernde ama psikolojımyernde degıl esım ısten cıkarıldk bense yarım gun calısıyorm bu ay kırayı nıle odeyemedık durumlar ıyıce sarpa sardı.Ama allah buyuktur ınsallah oglumla cok gyzel gunelr gorecegm buna ınanmak ıstıyorum. hıssetıgını bılıyorum emzırıyorum cok uzuluyorm emzırmek de hormonları alt ust edıyormus

ısım cok zor lutfen sızd e dua edın

ılac tedavsı verdı doktor emzırmeyı kesmemı soyledı. davranıslarımın altında yatan sebebı nelkı psikiyatr da degıl en ıyı psikolog cozebılır omun ıcın pazartesi gunu mor catı dernegınden randevu aldım

su anda ılac tedavısıne basladık psikolojık destek ıcın de
ınsallah artık annemın kıymetını bılecegım...

Benden daha caresizi yoktur demissinde oyle asiri bi caresizlik goremedim. 70 yasindada olsa annen varmis yanina gelebilecek, gecimsizliginle onuda def etmissin.

tek sorun sizde değil zaten, ama iyi yapmışsınız, siz sizdeki mutsuzlukları çözün gerisi gelir zaten.Mutlu olursunuz umarım.iyi geceler.

benı anladıhınız ıcın Allah sızden razı olsun ınsallah hayatımın gerı kala alısma donemınde daha mutlu olacagm Rabbımden umut kesmıcem rabbım yardımcımız oldun

Ben lohusa depresyonuna girfim dogumdan sonra cok zor baktim çocuğa aşırı derecede zorlandim ama anneyiz bakmak zorundayiz. Fevri davraniyosun guzel kardesim kocanin ustune o kadar gitme.
sızın durumunuz nasıldı yanı benım durumla benzıyormu sızce lohusa deoresyonu mu bu

annemı ıdare edıp esıme karsı da polıtık olmaktan baska sansım yok. yoksa rahat edemem dedgınız gıbı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…