Dokuz aylik bebegim var eşim yardm etmiyor kowdum bosaniyoruz ne olur okuyun dostlar

hatalarımı fark etmeme vesile oldunuz Allah razı olsun duanızda bana da yer verırsenız sevınırım

hatalarımı fark etmeme vesile oldunuz Allah razı olsun duanızda bana da yer verırsenız sevınırım
amınn kardesım koskocs bır AMINNN. Rabbım sen esımın yuregıne merhamet vari oglunun anasına bu yaptıklarını hatalarını gormesını nasıb eyle

Seni burada eleştirdikleri karakter özelliklerini bilemem ama bence ağır bir lohusa depresyonu geçiriyorsun. Yardım alman lazım.
yardım alıorm ınsallah ıalclara baslarsam ılaclara ıyı olacagım

eger ayrılırsam tam gune gecersem 2900 alacahım aylık ama kıram 1500.yatılı bakıcılar da 2500-3000 civarı hyanı gene kurtarmıor.tek basıma bır evde kalsam yalnız kalmak ıstemedıgım ıcın yatılı ıstıyordum yanı yanma bır arkads olması ıcın.. gunduz bakar gece de evde olur dıye. baska bır maksadım yok tek maksadım yalnız kalmamaktı.
esı m 750 nafaka verırım dıordu ancak yatılı bakıcı ıcın gne yetmezdı.burda tek carem ayrılırsam tamamen tek kal ak gece bebegımle tek kalmak ama bunu hıcbır annenn dolkux on aylık bebegı olan hıcbı ananın hak etnmedıgını dusunuyorum...
en azından esınız yemek yapıosa sanslısınız

ınsallah tedavı ıle sakın olabılmeyı basaracagım. evlılıgımız lacka hale geldı ama benhala umıtlıyım ınsallah kurtulabılırız bu sınırlı hallerımızden vazgecersek

ınsaAllah bebegım den sonra buyudukten sonra ben de korkmamaya vaslarım.. yardım da almaya basladım

ya yalnız yasayacagım
ya esımın huyuna suyunma gıdecegım
ya aılemın huyuna gıdecegım
baska yolum yok

ınsanlara bukadar bagımlı olmamam lazım farkındayım
ayrı haat kuracak param yokken kowmamaam gerektıgının de...
tedavı oluyorum ınsallah duzelecem

tesekkur ederım burdan okuduhum kdrıyla bol nol cıkarıyorum
ınsallah bbegım uc yasına geldıınde bugunlerı komple unuturum
burada anlattıklarım kadar anlayamadıklarm var ebet

İnsan isterse dağları deler önemli olan kararlılık ve istikrar. Umarım herşwy yoluna girer. Bol bol empati tavsiyemdir

ruhumuz her gün yaşadıklarımızı biriktiren bir çöp kovası gb düşünün.
şimdi içini boşaltıp temizleme vakti.
merak etmeyin ilaç size şifa olarak vesile kılınmıştır.
bundan sonrasın da Allah yar dımcımız olsun.

Sizin adınıza cok sevindim,Rabbim sifa versin ruh da yipranir, hastalanir, yorulur.Travmatik seyler iz birakir farkli sekilde yansitirsiniz en nihayetinde hepimiz insaniz....Rabbim gonlunuze gore versin...Dualarim sizinle ve bebeginizle...

Hepimiz hatalar yapıyoruz önemli olan düzeltebilmek
Önce öfkenizi bastırmayı öğrenin çocuklar büyüdükçe hep lazım olacak inatlaşmalarında karşı gelişlerinde ders anlatırken bile okadar gerekli ki geçtim eşi anayı babayı
Eşinizle konuşun bence yuvanızı kendi yüzünüzden dağıtmayın yardım etmesi için ufak tefek işler verin mesela çamaşır katlamak siz işle uğraşırken çocuk bakmak salonu toplamak gibi
Annenize ne kadar iyi davranırsanız İnan’ın anneniz sizin yorulmanıza üzülmenize dayanamayacak “bırak kızım yarın ben çocuğu uyutur o ara hallederim” diyecektir
İnşallah herşey yoluna girer bebeğinizi de mutlu yuvanızda büyütürsünüz

Çok iyi yapmışsınız, bebekler anne sütü almadan da gayet sağlıklı büyüyorlar ama sağlıklı bir anneleri yoksa sefil oluyorlar. O yüzden sağlıklı anne sağlıklı bebek demek, kesin emzirmeyi ve ilaçlarınızı kullanmaya başlayın.
İlaçlar fayda edecektir, siz de sakinleşmeye Çalışın, sinirlendiğinizde hemen laf dalaşına girmeyin ortamı terk edin 10 a kadar falan sayın.

hatalarımı anlamama vesile oldunuz Allah razı olsun dualarınızi eksık etmeyın lutfen sıkıntılı durumum devam edıyor.
sukredecegım konularımı bana hatırlattıgınız ıcın tesekkur ederım ben de olumsuza odaklanmak istemiyorum, eşimin anlayıslı olmadıgını dusunuyorum mesela sızın gbı dusunemıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…