Dokuz aylik bebegim var eşim yardm etmiyor kowdum bosaniyoruz ne olur okuyun dostlar

hatalarımı fark etmeme vesile oldunuz Allah razı olsun duanızda bana da yer verırsenız sevınırım
esıme kendı hatalarımı duzeltecegım ıle ılgılı bır konuşma yaptım. uzaktayken ayrıkykn yazsmalar whatsaplar görüşmemek mesafeer cok kavga çıkıyor bu yüzden telefon gorusmelerımı en aza ındırgeyecegım. esım de kendı hatalı olduğu konuları duzeltmelı bıraz sorumluluk almalı.

Sinirli insanlarla kim birarada olmak ister ben sinirli insanlarla görüşmem bile insanın enerjisini çekiyolar. İnsanları kendinizden uzaklaştırırsınız
altı yldır cabuk sınırlenen evet sınırlı bır ınsanla beraberım.ınsan sevdıgıne katlanıyor. bırakmak istemiyor sınırını bıle cekıyor

hatalarımı fark etmeme vesile oldunuz Allah razı olsun duanızda bana da yer verırsenız sevınırım
eger esım dönerse agresıf yaklaşmamaya anlayuslı olmaya calısacagım yoksa dedıgınız gıbı durum daha da zorlaşır.
ve evet doğru doğum sonrası ofke sıddet agresıflık erkeklerde artıyor cınse lsoguma olyuor ılgısızlık oluyor bayanda esıne tam ılgı veremiyor erkekler buna katlanmıyor.

altı yldır cabuk sınırlenen evet sınırlı bır ınsanla beraberım.ınsan sevdıgıne katlanıyor. bırakmak istemiyor sınırını bıle cekıyor
Sinirliyse o da doktora gitsin iki taraf sürekli sinirli kavga halinde güzel bi ilişki yaşanmaz. 2 aydır hiç görüşmediniz mi nerde kalıyomuş. Düşünsenize sizi eşiniz evden atsa geri döner misiniz adam kaç kere atılmış

hatalarımı fark etmeme vesile oldunuz Allah razı olsun duanızda bana da yer verırsenız sevınırım. neden sevgımın bıtıgını duşundunuz cok merak ettım fıkırlerınızı paylaşmanızı rıca edebılır mıyım? bazen bunu ben de sorguluyorum cunku evet bazen evımde ıstemıyorum soğuyorum restleşiyorum.

Biraz sabir biraz sakinlik cok sinirliyseniz dr a gidin minicik doz ilacla cok rahatlarsiniz
paxil 20 mg kullanıyorum pek rahatlama olmadı yanına bir ıkı ılac daha ekledı ama emzırmeyı bırkama konusunda kararszım:/ ılac benı pek rahatlatmadı ne yalan soylım asabıyet hormonlar devam ediyor bekı emzirmekten.

cok doğru soyluyorsunuz her sey bende bitiyor bazen duygularım cok değişiyor cok artıyor ne kadar değişmek istesem de umutsuzluğa kapılmaktan kendımı alamıyorum.
ben ıyı olmakj stemedıgım surece ıyı olamıyorum.

esıme adım attım kendımı değiştirirsem ancak o gun donecegını barışacağını soyluyor.

Önemli olan sinirli olmak değil
Sinir en çok sahibine zarar verir
Sinirlerine hakim olamamak büyük sorun
O zaman etrafında kimse kalmaz işte
Bir çekerler, iki çekerler üçüncüye çekecekleri şey belli :)

olaylara verdıgım tepkileri artık kontrol etmem lazım yoksa dedıgınız gıbı etrafımda kımse kalmaz cocugu bırakıp markete bile gidemem

boşanırsambu su ankıpsikolojim ile hic bakamayacagmı düşünüyorum ben de...

Hemen olmaz sabir lutfen ben yillarca kullandim

Senin adına sevindim biraz sabır hepsi geçecek hayat kimse için kolay değil sağlıcakla kalın

Allah tez zamanda sizi feraha çıkarsın inşallah. Hatalarınızı anlamanıza sevindim.

Bende bu ilaci 2 sene kullanmistim cok etkilidir dünya yansa sinirlenmezsin ama tam etkiyi 6ay sonra gösterir.bu arada hem görumceniz kücucuk kız hemde her bebek banyo yaparken aglar.benimki ortaliği yikiyo görümcenden özur dilemen lazim

konustuk ben duzelirsem geleck ınsallah.. bıraz sakınlesmem hayatı yasamam alzım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…