doğumu bekleyen kasım anneleri

maşallah pıt sesi falan herşeyi öğrenmişsin hayırlı doğular bu arada

maşallah pıt sesi falan herşeyi öğrenmişsin hayırlı doğular bu arada

Öğrendim ya, öğrenmez olur muyum Menekşe.. :jeyyar:

İnternette yer alan ve okumadığım doğum hikayesi kaldı mı acaba? naniknanik

Doğumdan sonra anlatırım inşallah, "pıt" oldu mu, olmadı mı?

Hayırlı doğumlar dilemişsin, Allah razı olsun..

Sen de sıhhat ile büyüt Mehmet Akif'i inşallah..

doğumumdaniki gün önce hem eşim hem ben doğum rüyası görmüştük, iki gün sonra suyumun gelmesiyle uyandım, ama ben pıt sesi dumadım nasıl oluyorki?

doğumumdaniki gün önce hem eşim hem ben doğum rüyası görmüştük, iki gün sonra suyumun gelmesiyle uyandım, ama ben pıt sesi dumadım nasıl oluyorki?

Çok tatlısın canım yaaaa sırnaşık şey

Bazı anneler su keseleri patlayınca bu sesi duyduklarını söylüyorlar da.. :roflol:

O hikaye..

Kimi duymuş, kimi duymamış..

Sen zaten uyuyomuşsun..

Duymaman normal sırnaşık şey

Biz de halen bekliyoruz küçük cadımızı ama dr.umuz aralığın ilk haftasına kadar bekle dedi. bakalım artık sabırsızlanmaya başladık hayırlısıyla artık kucaklamak istiyorum bebişimi :))

canım sen doğumdan 2 gün önce görmüşsün ben 15 gündür nerdeyse her gece görüyorum dün gece de kanlı nişan gelmiştisırnaşık şey
ama hala doğuramadım:CüvCüv:

canım sen doğumdan 2 gün önce görmüşsün ben 15 gündür nerdeyse her gece görüyorum dün gece de kanlı nişan gelmiştisırnaşık şey
ama hala doğuramadım:CüvCüv:
:roflol:
doğum rüyası bile güzel oluyor, kendini germe hiç tadını çıkar, kesinlikle strese girecek bir şey yok

lavinyacım benimde hiç sancım olmadı ama kasılmalar iyiden iyiye canımı yakıyordu , keşke sancım olsaydı, olmadığı için suni sancıyla doğum yaptım

[/QUOTE

cycim seninle aramıda 2 gün var sende sancı durumları nasıl?bnede dün geceden beri kasılmalar çok fazla ama 1 gram sancı dahi yok:1no2:[/QUOTE]

Valla benim de sık sık kasık agrım oluyor. Bazen de bebişim o kadar bastırıyor ki başını teyzesi, resmen dogum kanalına girdi, ya da nişan oradan cıktı geliyor gibi hissediyorum.. Hemen tuvalete kosuyorum. birşeycik yokkkk :bbo:

Kasılma diye tanılayabilecegim bir sey yok bu ara.. :uhm:
Yalnız dun gece inanılmaz hareketli olan bebişim bu sabah kahvaltı etmeme ragmen hareket etmeyince cıldıracak gibi oldum.. :çok üzgünüm:
Biraz uzandım.. Hareket yok..
Karnımı ovdum. Hareket yok.. :çok üzgünüm:
Oglusum neden hareket etmiyorsun diye diye sevdim onu.. Hala tık yok..
Başladım ağlamaya.. senağlama
Bir süre sonra baktım beyefendi, kımıldamaya başladı, kendine geldi.. :sm_cool:
Uyuyomuş galiba sıpa.. :1hug:

Nasıl korktum ya kızlar, resmen içim yandı yaa...

Allahım hepimize hayırlı doğumlar nasip eylesin.. :Saruboceq:

kızlar ben de ilk defa dün gece doğurdum bebeğimi.. ay gercekten o kadar guzel bı duyguydu ki.. ağlamıyodu hiç kızım valla. emzirecem diye uğrasıyodum ben de. yalnız bunun benim kızım olduğunu nerden bılıyosunuz diye baya bi meraklandım. doğurduğumu hatırlamıyodum cunku. ama karnım boşalmıştı. Meğer beni bayıltmış doktor cocuguı da vakumla almış ama benım haberım yok:) olsun o kadar guzeldi ki kızımı ruyada bıle gormesi.... yakında kollarımda olucak hayırlısıyla...hihoyyyt

Rüyandaki gibi olur inşallah sevgili Hüsran.. Kolay, agrısız, mutluluk dolu.. a.s

Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin :Saruboceq:

Slm millet biz haalaaaa bekliyoruz.. :CüvCüv:

Hala tık yok... Ama arada sancımsı kasılmamsı şeyler oluyo... -tatlicadiarzu-

Acaba artık zaman geldimi yoksa niyeti yok mu oğlanın anlamadım.... :uhm:

canım gebelik haftanız baya ilerlemiş, doktorun ne diyor, artık bekletmez heralde?:uhm:

yaa elifdem'cim aslında normal herşey suyumuzda normal.. :CüvCüv:
ama en son çarşamba dedi bakalım herşey o zaman belli olacak... iice sabırsızlanmaya başladık bizde.. :))

escapecim bayağı bir zaman geçmiş en inatçı senin bebek çıktı anlaşılan bende üzülüyorum kızım hala gelmedi diye demek senin gibi olsam hayatta sabredemem gibi geliyor:CüvCüv:
bu arada doktorun ne diyorbu konuda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…