doğumu bekleyen kasım anneleri

ay ben daha var mı doğuramayan diye bakim dedim ama varmış allah yardımcınız olsun

sagol asorticim cidden beklemek cok sikinti verici.hergun arayani mi ararsin,tembel diyenimi ararsin,bi taraftan bebekde iyice buyudu cok sikistiriyor artik.yatakta donemiyorum bile.bu gidisle karnimdan askere yollicam oglaniklava:

biz de bekliyoruz halaaa
dün dr.a gittik nst falan herşey yolunda dedi. Her an gelebilir hazır ol dedi. Önümüzdeki perşembeye kadar gelmezse Cuma bekliyorum dedi. Cuma günü gitcez gelmeze artık :)) Ve muhtemelen Aralık annesi olucam ben de...

sagol asorticim cidden beklemek cok sikinti verici.hergun arayani mi ararsin,tembel diyenimi ararsin,bi taraftan bebekde iyice buyudu cok sikistiriyor artik.yatakta donemiyorum bile.bu gidisle karnimdan askere yollicam oglaniklava:

Aynen yagmurcugum bekle bekle ...40+3 oldum bebek buyuyo beklyenler hergun arıyo heycan artıyo saglıkla kucagımıza olsak bebeklerımızı....

kızlar ben aralık annesiydim ama kesin kasımda doğururum diyodum ama kıpırtı yok henüz bende de

KIZLAR HERKESE MERHABA.BUGUN SON KONTROLUM VARDI.DR.UM YARINA YATIS VERDI.P.TESI SABAHA KARSI 4 TE SUNI SANCI VERECEKLER.OLDU OLDU OLMADI DR.UM GELDIGINDE AMELIYATA ALACAKLAR.BANA DUA EDIN BEKLEDIGIME DEGSIN VE NORMAL DOGUM YAPAYIMhihoyyyt

Bu arada sunı sancı nasıl bısı merak edıyorum.yasayanlar varsa tecrubelerını actıgım sayfada paylasırlarsa cok mutlu olurum.

doğumu bekleyen anneler,allah yardımcınız olsun.
sizde umarım hayırlısıyla en kısa zamanda doğurursunuz.

ben ilk kasım annelerindenim.bugün 27. günümüz.
hadi sıra sizde!!!

arkadaslar benım bugun doğum öncesi iznim bitiyo. e ben sımdı napıcam? yarın okula mı gıdıcem... :)) bu konuda bılgısı olsan varsa ve paylaşırsa sevınırım..

canım doktora gidip iznini uzatılması için rapor alıcaksın. hangi doktora gitsen yazar. raporuda okula verince bi s orun kalmaz.
inşallah hayırlı zamanda alırsın bebeğini kucağına.

canım doktora gidip iznini uzatılması için rapor alıcaksın. hangi doktora gitsen yazar. raporuda okula verince bi s orun kalmaz.
inşallah hayırlı zamanda alırsın bebeğini kucağına

muduru aradık idare ederız iki gun rapor almana gerek yok dedı. teşekkur ederim:)

evt ben de Aralık annesi olucam...
Dr.umuz perşembeye kadar bekleyelim olmazsa cuma gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…