doğumu bekleyen kasım anneleri

offfff son 4 günüm.eğer kızım bir süpriz yapmazsa cuma günü sabah erkenden kızım gelecek inş.

slm kızlar bugün 40+5 oldum:nazar: ama hala tık yok.cumaya kadar sancım gelmezse suni sancı verecekler ama tırstım walla.artık Allahtan sancım gelmesi icin dua ediyorum.benimle aynı durumda olan var mı

slm kızlar bugün 40+5 oldum:nazar: ama hala tık yok.cumaya kadar sancım gelmezse suni sancı verecekler ama tırstım walla.artık Allahtan sancım gelmesi icin dua ediyorum.benimle aynı durumda olan var mı

ben aynı durumdayım cnmya benımde 40 +3 oldu ama tık yok dedıgın gıbı ve bende sunı sancı ıstemıyorum dua edıyorum allahıma senın gıbı sancım gelsın dıye boyle beklemekde cok kotuya sancı geldı gelcek dıye allah yardımcımız olsun

sizinle aynı durumu paylaşıyorum...
doktorum pazartesiye kadar gelmezse suni sancı verecez dedi...
suni sancı hakkında kötü hikayeler duydum...
normal sancıdan daha kötüymüş:KK43:((((((

ya evet ben de suni sancı istemiyorum. doktora sordum başarı şansı sadece %30 muş. çok düşük bence. inanılmaz bir ağrıymış. üstelik bebeğin kalp atışlarını zayıflatıyor doza çok dikkat etmek lazım, sürekli kontrol etmek gerekmiş. bu durumda sezeryanı tercih ederim diyorum şimdilik ama başa gelince neler olur bilemem. gene de büyük konuşmamak lazım.

kizlar herkese merhaba.uzun zamandir buraya yazamadim.ben de de son gunler gecmek bilmiyor.dr bu hafta buyuk ihtimalle olur diyor ama olmazsa 41.haftayi bekleriz dedi.o da olmazsa suni sanci veririz dedi.acikcasi bende korkmaya basladim.ve cok bunaldim.zaman gecmiyor artik.

Son düzenleme:
Allah yardimcimiz olsun....bebegimin burcu akrep olcak derken sanirim yay olcak.gelmeye niyeti yok cunku...

gulcicek istesek su anda sezeryana alirlar ama bekledik bu kadar.biraz disimizi sikmamiz lazim ama inan bazen bende dusunmuyo degilim.evde habire dayanamiyorum diyorum.annemlerde bana daha vakti var deyip duruyor...offf yaaaa....

bende persembe yatacaktim hastaneye suni sanci verceklerdi konustum pazartesini bekliyoruz ins pazartesinden önce sancim gelir 1 cm acilmam var dedi sali günü doktorum daah günün var diyeceksiniz ben dayanamiyorum cok sisdim ayaklarim artik uyusuyo sislikten nerdeyse patlicam

gulcicek istesek su anda sezeryana alirlar ama bekledik bu kadar.biraz disimizi sikmamiz lazim ama inan bazen bende dusunmuyo degilim.evde habire dayanamiyorum diyorum.annemlerde bana daha vakti var deyip duruyor...offf yaaaa....

cnm sen yıne 39 haftalıksın sanırım sneın dhaa var gunun bızım gun falan bıttı 40 hafta 3 gunluk oldumya of cnm haklısın bekledık o kadar ama gelmıyor su sancı gecen hafta ben tansıyon yuzunden hastaneye yattım orda dogumları gordum cok korktum ondna galıba ben boyle oldum kıslar

kizlar bendede cok fazla kasik agrilari var.ayaga kalkarken bile nasil zorlaniyorum anlatamam.hamileleigimin basindan beri bebegim hep asagidaydi.hic yukari cikmadi.bebegimin hareketlerini otururken bacagimda bile hissediyorum sikistigini dusunup geriye dogru iyice yaslaniyorum.sizde de oluyomu.bi de soluma yatarken surekli tekmeliyor kendimi hafif duzeltince geri duruyor.sanki o da artik sikisiyo icerde gibi geliyor bana.zaten geceleri uyku haram.yatarken kendime hastane yataklari gibi bi duzenek kurdum ancak oyle uyuyabiliyorum.reflu yastigi tarzda yastiklari egimli dizdim yani.gel hadi canim oglum benim...

cnm sen yıne 39 haftalıksın sanırım sneın dhaa var gunun bızım gun falan bıttı 40 hafta 3 gunluk oldumya of cnm haklısın bekledık o kadar ama gelmıyor su sancı gecen hafta ben tansıyon yuzunden hastaneye yattım orda dogumları gordum cok korktum ondna galıba ben boyle oldum kıslar

cnm seninle tam 1 hafta var aramizda ama beklemek acisindan ayni seyleri hissediyoruzdur eminim.cunku benden sonraki hamisler bile sezeryanla ya da normalle dogurdu.zaten 38 haftadan sonra dr.um her an olabilir demisti.39.hafta daki dogum orani %75 mis.cok ender bir kismi 40.hafta da olurmus.dr.um 40.haftada bebegi usg de kontrol edecek suyu pozisyonu vs normalse 41.haftayi beklicekmisiz 41.haftanin doldugu gune kadar gelmezse suni sanci veririz dedi.umarim o gune kalmaz...CADIARZU

cnm seninle tam 1 hafta var aramizda ama beklemek acisindan ayni seyleri hissediyoruzdur eminim.cunku benden sonraki hamisler bile sezeryanla ya da normalle dogurdu.zaten 38 haftadan sonra dr.um her an olabilir demisti.39.hafta daki dogum orani %75 mis.cok ender bir kismi 40.hafta da olurmus.dr.um 40.haftada bebegi usg de kontrol edecek suyu pozisyonu vs normalse 41.haftayi beklicekmisiz 41.haftanin doldugu gune kadar gelmezse suni sanci veririz dedi.umarim o gune kalmaz...CADIARZU

ınsallah artık bekelemk ıstemıyorum bırde haftaya uzarsa offf allahım offf neyse hayırlısını dılemekten baska caremız yok

kizlar bendede cok fazla kasik agrilari var.ayaga kalkarken bile nasil zorlaniyorum anlatamam.hamileleigimin basindan beri bebegim hep asagidaydi.hic yukari cikmadi.bebegimin hareketlerini otururken bacagimda bile hissediyorum sikistigini dusunup geriye dogru iyice yaslaniyorum.sizde de oluyomu.bi de soluma yatarken surekli tekmeliyor kendimi hafif duzeltince geri duruyor.sanki o da artik sikisiyo icerde gibi geliyor bana.zaten geceleri uyku haram.yatarken kendime hastane yataklari gibi bi duzenek kurdum ancak oyle uyuyabiliyorum.reflu yastigi tarzda yastiklari egimli dizdim yani.gel hadi canim oglum benim...

benim de kasık ağrılarım arttı. bi de kasıklarımda kasılmalar var ama anlayamıyorum kızım mı kafa atıyo yoksa doğum kasılması mı....bizim ki de çok hareketli bana hiç rahat yok..
az kaldı az daha dayanalım:KK43:

nerdesiniz bakalım hala bekleyen kasım anneleri..........
bende hala tık yok...
annem geleli 10 gün oldu...kadını her an doğurabilirim,ağrılarım çoğaldı diye çağırdım..beklemekten o bile sıkıldı.......
hepimizin hakkında hayırlısı olsun...
suni sancı olayına kalmayız inşallah........

ay kızlar inşallah bir an evvel bizde doğururuz bütün arkadalarım doğum yaptı ya da sezeryanla olacakların günü belirlendi allah hepimize hayırlısını versin

off kızlar koskoca 9 ayı geçirdim şu son günler nasıl zor geçiyor size anlatamam gören hala doğurmadın mı sen diye sorup duruyo güzel kızıma eleğime kavuşmak istiyorum bende

Allahııımmm.... :Saruboceq:

Bende bitek ben saıyordum doğurmayı beceremeyen... Neyseki yoldaşlarım varmış epeyce... kaydirigubbakcemile2

Ama sanırım en tembel biziz... :ecrin_bebek:

Daha tık bile yok.... Hatta bırakın "tık"ı; "t" bile yok... :roflol:

Şuan itibarı ile 41+3'teyiz.... :CüvCüv:

Doktorumuz bu Çarşambaya kadar gün verdi yani 26.11.2008... :kahve:

Eğer hala çıkmak gibi bir niyeti yoksa müdahale etmek zorunda kalacağız... kaydirigubbakcemile

X