Doğuma gelen anne tuhaflığı

Önceki konunuzu da okumuştum
Onların alındığı bozulduğu bir şey olmuş.
Şimdi değil ama daha öncesinde belki düğün zamanında
Aralarında örgütlenmişler birbirlerini doldurmuşlar
Şimdide ne yapsanız doğru gözle bakmayı başaramıyorlar altında bir şey arıyorlar
Kendi yiyeceklerini getirmeleri de bu yüzden benim düşüncem
Belki siz yada eşiniz farkında olmadan bir şey dediniz şaka yaptınız onlar onu yanlış anladı büyüttükçe büyüttü
Hem evladısınız bırakıp gitmeye vicdanı elvermiyor hem içi durmuyor diline vuruyor
Kardeşiniz olmadan annenizle yalnız konuşsanız
Anne neden böyle yapıyorsunuz bir şey mi dedim yaptım farkında olmadan diye
Sonuçta anneniz daha yumuşak olacaktır bir yerlerde bağlantı kopmuş belli

Bebek doğunca daha çok ihtiyacınız olacak
Düzeltmeyi deneseniz

kız sen hamilelikten yanlış yazdın heralde kaynak ve gorumcendir onlar. Yani öyle düşünmek istiyorum böyle anne kardeş mi olur yaw. Babana da çok üzüldüm yazık adama çocuk muamelesi yapıyor resmen. Git demişsin gitmemiş daha ne denebilir bilmiyorum ama doğumdan sonra yanında olmamalarını sağla emin ol doğum sonrası lohusalıkta daha çok kafanı şişirecekler Allah yardımcın olsun

benim annemde ne zaman bize gelse eli kolu dolu gelir ven hiç kendileri için getiriyorlar falan diye duşubmedim. ama buradaki anne bunu da demiş helal olsun.
Önceki konunuzu da okumuştum
Onların alındığı bozulduğu bir şey olmuş.
Şimdi değil ama daha öncesinde belki düğün zamanında
Aralarında örgütlenmişler birbirlerini doldurmuşlar
Şimdide ne yapsanız doğru gözle bakmayı başaramıyorlar altında bir şey arıyorlar
Kendi yiyeceklerini getirmeleri de bu yüzden benim düşüncem
Belki siz yada eşiniz farkında olmadan bir şey dediniz şaka yaptınız onlar onu yanlış anladı büyüttükçe büyüttü
Hem evladısınız bırakıp gitmeye vicdanı elvermiyor hem içi durmuyor diline vuruyor
Kardeşiniz olmadan annenizle yalnız konuşsanız
Anne neden böyle yapıyorsunuz bir şey mi dedim yaptım farkında olmadan diye
Sonuçta anneniz daha yumuşak olacaktır bir yerlerde bağlantı kopmuş belli

Bebek doğunca daha çok ihtiyacınız olacak
Düzeltmeyi deneseniz

Dogum sonrasi gonder diyenlere sasiyorum yahu asil o zaman yardim istiyo insan esi mi yapacak ne anlar onlar yeni dogan cocuktan tecrubeli anne varken yemek bebegin bezi degiscek uykuu emzirme gelen giden olacak kadin agrili dikiski wc ye zor kalkiliyor bebegi besikten kaldirip kucagi ermek bile insana yetiyoo arani iyi etmeye calis kalp kirma onlarda anlar insallah

bana kimse gelmedi vallah doğuma bile kendim gittim no stres :KK45: ben gerçi gelsinler diye bekledim ama aynı şehirdeyiz bi şey olursa ararsın dediler iyimi kötümü bilemedim şimdi.

ay geçen konunda da içim şişmişti yine şişti..
karnın burnunda uğraştığın şeylere bak..

ben senin eşinde sana yetecek durumu gördüm bırak gitsinler kafan rahat olsun doğumdan sonra hiç çekilmez ..

Doğum öncesinde bunu yapanlar doğum sonrası neler neler yapar yüzle çarpın şimdi ki olayları, daha fazla kötü olmadan gönderin, doktora gidin doğuma varmış daha diyin, doğum sonrası sanıldığı kadar zor değil, ben cok pişmanım annemi çağırdığıma zaten kendim baktım bebeklerime, sırf evim temiz kalsın diye yardıma ihtiyaç duydum temizlik takıntımdan, hiç gerek yokmuş evim pis kalsaymış, ikinci doğumum da bir haftalık yemeğimi hazırlamıştım kimseye de ihtiyacım yoktu....

çoğul gebelik geçirdim.ailemle aynı şehirdeydik.yakınımıza taşınırsanız ilgileniriz dediler.ve bizde taşındık.
sonuç;
doğum yaptığım sabaha kadar kendi işimi kendim yaptım. doğumdan sonra da bir gün bile yanımda kalmadılar.üstelik sezeryan ve ikiz bebek...

üşenmedim hepsini okudum. ve üzüldüm ben yaaa insan annesinden bunları görüyosa elalem neler eder. neyse şükret ki eşin çok iyi. bide tınlama mümkünse bişey de bekleme. doğduğu saat gidecekler belli

ay geçen konunda da içim şişmişti yine şişti..
karnın burnunda uğraştığın şeylere bak..

ben senin eşinde sana yetecek durumu gördüm bırak gitsinler kafan rahat olsun doğumdan sonra hiç çekilmez ..
Gitmiyolar
Git demediğim halde bizi istemiyosun diyolar ben size ne zamn git dedim diyorum anlamıyolar
Böyle davranıp beni bunaltıyolar
Şimdi git desem bak gördünmü itiraf ettin dicekler
Sanki hiç birsey yapmamışlar gibi ben suçlu olacağım yine :KK43:

Daha önceki konunuzu okurkende darlanmıştım yine darlandım.. O zamanda onların kalası yok gidesileri var demiştim. Doğruymuş
Yanlız şimdi konuyu okurken sonuna gelmeden anladım.Anneniz özellikle size eve ait şeyleri kullanmak istemiyor diye. Alındığı birşey mi var daha önce söylediğniiz yada ima ettiğiniz.. ( Bunu onun yaptıklarını haklı gördüğümden söylemiyorum. Belki yanlış anlaşma vardır düzeltilir diye dedim..)

Gitmekte istemiyorlar
Kalmakta
Bi sn önce doğsun bi görüp yıkayalım üç gün sonra gidelim istiyolar bnce

Istekleri gayet normal hani dedigin gbi gormeleri yikamak istemeleri.ama neden seni rahatlatmak yerine iyce geriyolar ki cok ayip yani.esinde sabirli tebrik ederim walla.birde neden sadece annen gelmediki???

Bende diğer kızlar gibi şiştim.

Hayır, o kadar lafın üstüne nasıl ordan gitmediler anlamış değilim. Doğur doğur bu ne yaaa. Allah sabır versin sana da babana da... annen çekilecek gibi değil. Traş bile ettirmiyor. Ne komedi

X