Doğum yapmaktan korkuyorum

glstn35

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2016
152
47
28
Anne olucam ama doğum yapmaktan korkuyorum. Izledim bi kaç video doğum yapan bayanları normal doğum sezeryan suda doğum hepsini izledim ama çok korkuyorum

Bende korkuyorum ama daha birşey yok ondan dusunmemeye çalışıyorum

Boyle videolar izlemeyin
Ben bir kez sezeryanla oglumu dunyaya getirdim zorunlu olarak sezeryan oldu simdi ikinci oglum yolda herseyi bilmeme ragmen korkmuyorum
Size verebilecegim en guzel tavsiye sonuca odaklanmaniz onu kucaginiza aldiginizda kokusunu icinize cektiginizde sicakligini hiessettiginizde o guzel yuzu gordugunuzde hepsi bitiyor herseye deger ve inanin Allah yardimcimiz oluyor ona teslim olun

Ben kan aldrmaktan korkan bryim.Allah öyle bi cesaret veriyor ki o an geldğnde.Hiç korkma o yzden.Saglıkla gelsin inş.:)

Ben kan aldrmaktan korkan bryim.Allah öyle bi cesaret veriyor ki o an geldğnde.Hiç korkma o yzden.Saglıkla gelsin inş.:)
Inşallah Allahm yaanım da olsun. Izliyorum . Kadının normal doğum da vajinasi aciliyo. Ki şöyle aklıma geldi bi yere popo üstü düştüğümüz de az aciyo bu kadar acilsak ölürüm galiba. Direk aklıma gelen bu

Benzer videolar izlemek size fayda değil zarar getirir. Zira her doğum farklı gelişir. Herkesin acı eşiği farklıdır.
O sebeple doğum anında yaşacaklarınızı değilde, çocuğunuza kavuşanız ana odaklanın. Ya da hiç düşünmeyin. Günü gelince gelecek elbet.
Rabbim sağlıcakla kavuştursun İnşaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…