doğum yaklaşırken

evet normal istiyorum inş. kızım benim 3 aydır kanalda zaten :dance:

cati muanesi hic korkulcak bi sey degil vallaha kendini kasarsan acir ama kendini rahat birakman lazim

aha benim cadim oynamaya basladi aman sukurler olsun
depinip duruyor karnimi desiyor :)

bugunlerde benım oglan kasıklarımı kazıyo sankı ellerı ıle

ben kaçtım kızlar gozler gıdıyo benımkıo atıyo uzanayım bırazda ii tepınsın

kızlar bugün nasıl ödümü kopardı kızım bir bilseniz resmen cıkmaya calışıyor sandım okadar cok korktum ki ilkkez bu kadar sert ve güclü hareket etti bir yandan bir yana attı kendini karnımda kocaman bir dag oluşturdu devirdi kıcını ama okadar büyük bişi yaptı ki ilkkez olunca cok ama cok korktum yaaa

ya
ole kız ben de sureklı oluyo gecen agladım valla acısından

hadı sıze ıı sohbetler yarın gorusuruz
gunduz yanı

evet bazen acitiolar yaramazlar
sanki bizi yirtip gececekler gibi
hadi git bakalim uyu hafsaa hatun iyi geceler

bende ilkkez olunca cok korktum kızlar neyse sizde de olduguna göre normal

hafsacım erken kactın ama alacagımız olsun :dance: iyi geceler canım

kalkalı çok olduda işte yenı gelebıldım kızlar sımdı sız uyku sallıyorsunuzdur

ne uykusu kiz ben nasil yattim yatagimda hic bi sey anlamadim
sancidan oldum bittim :)

ben zaten üzerime alınmıyorumm işe gidiyorum uyku yasak bana...şakkıdı

Kıızlar bugece cook guzel uyudum gunaydın ayrıca.Bide formul buldum yan yatarken bacaklarımın arasına yastık koydum yan gogus boslugumla gobek arama da incecik bi yastık koydum hiç gobegime yuk gelmedi ya dunya varmıs.Benim gibi yan donemeyenler deneyin bi belki sizde de işe yarar ayy melek gibi oldum kız uyuyunca..

banada dua edın 2 de muayene artı nst ye gırcem tosunum ııdır inşallah

hafsacım sende cıkmışsındır büyük ihtimalle doktordan cabuk gelde paylaş bizimle benim kızımda bana cok güzel poz verdi teyzeleri ilkkez profilden gördüm doktor sana benziycek dedi yanaklarıda tombiş elerine götürüyor agzını falan ayy cok şekerdi yavrum benim allahım hayırlısıyla bizi bebişlerimizi bize bagışla yarabbim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…