doğum yaklaşırken

nese gıttık ultrasyona gırdım poz moz nerde sıpa hıcbısey gostermedı ya

kız sankı ben bılıyommuda dr ii dıyo o kadar valla su iç balcana dedı ıdrarda enfeksıyon çıktı kılosunu soledı o kadar haftada 1 gıdecegım işte

ne bılım kız işte anlamadım kı bu sefer bacagını bıde kafatasını gordum ya

ayy benim kız ilkkez güzel poz verdi hatta doktor bile hayran kaldı şunun hareketlere bak dedi hic bu kadar güzel poz yakalamamıştım bu zamana kadar dedi senin kız artistmi olucak bize ne güzel pozlar verdi falan dedi ayy canım benim kilosu gene aynıdır diye bakmadık ama kızımın tombiş yanaklarını görmek bile beni rahatlattı :)

adasucum seninki manken olucak canim
baksana simdiden poz felan vermeye basladi:smiley-cool:

almaz olurmu canım ya olsun canı sag olsunda doganda buyuyor hemenceck

benım kız kardesıme en fazla 2 500 dogar demıs dr bı dogdu 3650 gr bellı olmaz yanı

ben gene uyuyamadım hayret verıcı demı kızlar nese az kaldı ya

benım kız kardesıme en fazla 2 500 dogar demıs dr bı dogdu 3650 gr bellı olmaz yanı

:1shok::1shok::1shok: yanılma payı olurda bu kadarmı olur pes yaniii doktoraa:mymeka:

benim ablama doktoru 3700 doğar demişti
3600 doğduu
yanılpa payı az olmalı
bakalım bizimkiler tutturabileceklermi kilolarını..

allahım saglıcakla dogmayı nasip etsin inşallah ... kilo hiçç önemlii deill anneleri onlara 9 ay boyunca sakladıgı sütleri içirince onlar tom balak olur çıkar :)

amın amın inşallah hepımız bır avazde kurtuluruz

kızlar bugunlerde hep temmuz annelerını goruyorum yuz olarak deıl ama ısım olarak doguruyoruz teker teker

sen ne ara görüyon kız rüyayı sabaha kadar burdasın ..öğlen olmadan geliyosun zaten ..hamilelik psikolojisi canım bide burda erken doğumlar olunca haliyle rüyalarımızıda etkiliyo

ya ben ne sagıma ne soluma ne de duz yatamıyorum kızlar ne yapacagım yatınca baslıyo vurmaya delırcem valla uykusuzluk olduruyo benı yaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…