doğum yaklaşırken

mesela benımkının belırlı bı saatte atması var

cuma gunu gorecegım tosuncugumu bakalım ne durumda ozledım be

bende yaa bende özledim neyse 2 gün kaldı ne güzel oldu dimi haftalık görüşmeler :asigim:
cok cabuk geliyor artık bana cuma günü belki catı muanesi yapabilir hazırlıklı gidiyimde ne olur ne olmaz..

bide ac gel dedi su bile icme dedi test yapabilirim dedi hayırlısı inş. gerek duymaz suyumuzda hala azsa sanırım haftaya dogum icin gün vericektir..

yazıyım bak

sabah 6 da 10 da 12,30 da 2 ye dogru 4.30 da aksam 7 den sonra ole yanı bunlar çok hareketlı attıgı zamanlar oburlerındede ben bazen rahatsız edıyom garıbım sole bı atıyo

baktım ses seda yok uyuyodur dıom

oh sen cuma gunu gorceksin ben ise 1 temmuzda ne cok var beeeeeeee

ooo canım doktorda abartmış ne o öylee 1 temmuz yaa erken gelirse zilli olurmu öyle şey yaa haftadan haftaya gecmedinmi sen gerci 34 haftalıksın ama en azından 2 haftada bir olabilirdi 1 temmuzda 37 haftalık olucaksın bacım arada bir git sen cok uzatma:1shok:

bizim burda bole ne bilim eccik manyak doktor sanki :)
hic demio daha erken gelir falan
diye zaten ben dayanamam ki giderim hastaneye bi sey oldu falan diye
sancilarim coklasti ya baska bi sey deyip giderim acile :)

benimkinin hic belirli bir saati yokki bacım kafası ne zaman eserse artık cok korktugumda dürtüyorum bir iki kıpırtı hissediyorum rahatlıyorum o bile yettiyor bana ama benim kızın uyku düzenide anası gibi oldu gece hareketleri başladı şuandada oldugu gibi öglende hic hareket etmiyor sıpammsenağlama

bizim burda bole ne bilim eccik manyak doktor sanki :)
hic demio daha erken gelir falan
diye zaten ben dayanamam ki giderim hastaneye bi sey oldu falan diye
sancilarim coklasti ya baska bi sey deyip giderim acile :)

Git bacım git böyle olmaz vallahi.. ne olur ne olmaz yanii

muyene artı nst ye gırcem bakalım ne dıyecek

kız catı muanesi dedimi doktor sana ben sordugumda ne zaman olucam diye daha var demişti bende dedim 37 ,38 haftalar arasında yapıcaksınız heralde dedim evet demişti cuma günüde 37 oluyoruz hayırlısıyla gerci kızımın durumuna göre haftaya sezeryanda diyebilirfisfisfis

benim kizin da belli bi saatleri vardi simdi istedigi zaman oynamaya baslio cadim :)

yok kız ole bısey demedı valla ama ben haırlıklı gıtcem bakalım netcek dr

ay yanı sena sezeryan derse haftaya bebek gelıo o zaman

yok kız ole bısey demedı valla ama ben haırlıklı gıtcem bakalım netcek dr

evet bende sürekli bu haftalardan sonra hazırlıklı gidiyorum ne olur ne olmaz hani catı muanesi olur olmadı sancım gelir belki dogum başlar temiz gitmek lazım sırnaşık şey

kızın kanala gırmış mı pekı
sen normal istiyordun demı

ay yanı sena sezeryan derse haftaya bebek gelıo o zaman

evet canım ne tuhaf dimi sırnaşık şey

haftaya demek bile inandırıcı gelmiyor bana ne dense daha cok varmış gibi kavuşmama ama 36 haftamızı bir atlatalım bakalım demişti demmeki adam düşünüyor dışarda besliyelim kızımızı dedi su az dedi dedide dedi işte normalde sezeryan karşıtı bir doktor ama senin durumun ciddi boyutlara ulaşabilir müdahale etmek gerek dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…