doğum yaklaşırken

gene ayaktayım kızlar ruyamda hepo bebek goruyorum son 11 gun ay az kaldı

artıkın dogurmak ıstıyorumnaniknaniknaniknaniknaniknanik

dogur anacim tutan mi var senilülülülülülü
ay bende gece ruyamda ikiz dogurdum o nasil guzellikdi rabbim o nasil seker mi seker dadlu mu dadlu
biri kiz biri oglan anamlar bile sasirdi ruyamda
aman allahim yoksa ikiz mi bekliyorum
ay cok sekerlerdi ya bal gibi
allahim sen hayirlisi ver rabbim insallah :sm_cool:

kızlarr bişii sorucam sizeee
göbekleriniz aşağıya indimiii.. indiyse kaçıncı haftada indii.
benimki hala inmediide merak ettiimmm..

kızlarr bişii sorucam sizeee
göbekleriniz aşağıya indimiii.. indiyse kaçıncı haftada indii.
benimki hala inmediide merak ettiimmm..

benim indi canım 37 hafta sonlarına dogru şimdi 38 hafta icindeyim ve kızım ayaklarıyla itiriyor kendini aşagı hissediyorum ve karnım şuan cok aşagılarda üst bölgem boşaldı daha rahat nefes alıyorum ve migde yanmalarımda yok bu haftayıda gecirseydik haftaya gelicek gibi cünkü eşimde iş yapma bu hafta bir gecsin diyor sürekli uzanıp yatıyorum artık canım:1rolleyes:

Son düzenleme:
adasucum benimde 1 hafta sonra iner o zaman
çünkü bende mide yanmaları felan devam ediyoo benimki hala yukarıda...
bide göbeğin aşağı inmesi doğumun yaklaştığını gösteriyomuşşş o yüzden sordum
benim daha var

evet annemle konuştum indi diye bir haftaya kalmaz gelir ozaman diyor :dance:

canım yaa bide amniyo sıvısını ve nişanın gelmesini anlatıyor bana bende hic bozuntuya vermedim dinledim :)
ama ben bunları başından beri biliyorum zaten bozuntuya vermek istemedim ahh bu k.kden cok şey ögrendim vallahi

aynen bendee banada şöyle olcak böyle olcak diyolarr ama bende biliyorum herşeyii

aynen bendee banada şöyle olcak böyle olcak diyolarr ama bende biliyorum herşeyii

benım karnımda ındı bayagı asagıya rahmımde ellerını hıssedıyorum evet sıze katılıyorum bu kk babana cok sey oğrettı

ya benim de göbeğim indi epey. çarpıntılarım oluyordu ve nefes almakta zorlanıyordum şimdi onlar kalmadı. erken indi galiba benimki.. hatta annem zamanını beklemeyecek galiba dedi. perşembe günü doktorumu göreceğim. bakalım ne diyecek... bi sürü şeyi izindeyken hallederim diye bıraktım. bi de erken gelirse yandım valla... gerçi bi yandan da gelmesini istiyorum biranönce ama ne bilim işte... en azından 39. haftayı beklesin.

benimde göbusun azıcık indi sanki...bide anneme göre 2-3 gundur bulantım felan basladı ya, 15-20gunden dogarmıs...komsularda öyle demiş...bakalım kısmet...benimde daha izne çıkıcam, ev temizlenecek, bebişimin odası duzenlenecek...bir sürü işim var...inşallha zamanında gelir

benimki de inikdi ama simdi daha cok asagida
gobegimi yerde toplucam yakinda gelen giden bana bakiyor sanki hayatlarinda hic hamile kadin gormemisler
aman bugun de amma terledim disarda ya

indirin bakım gobuslerı gobek ındıye ya bu oğlan nerde yavrum sıkıstı iice son 10 gun

X