doğum yaklaşırken

Dun gene uyuyamadım ben de off sırtustu yatmaktan nefret ediyorum ya..

ben bi saga donuyorum bi sola donuyorum
sirtimin ustune pek yatabiliyorum degilmez
son gunler zor demistim size demi bakin iste ne zormus :)

benimde bu aralar gece yatarken midem ağzıma geliyor yaa öff.ekşime var sürekli.sağa sola yatınca kuzumun ağırlığı biniyo heralde acıyo karnım.sırtüstü yatıncada rahat değilim.benim aslında derdim yatmakla.ayaktayken bişey yok.oturunca yada uzanınca daha rahatsız oluyorum.mesela bugün çarşıya indim otobüsle.3 saat oturmaksızın dolandım eve geldim.bişey yok.şimdi bi uzanıyım ağrı başlar.kazık yutmuş gibi ayakta durmamı istiyo benim zilli.

ben gene ayaktayım ya kafayı yıyecegım valla ne etsemde uyusam

ben gene ayaktayım ya kafayı yıyecegım valla ne etsemde uyusam

yaa hafsaa sürekli bende düşünüyorum uyku düzenim degişti resmen oturtamıyorumda artık
sabah 6, 7 arası uyuyorum öglen 12de ayaktayım yaa sabaha kadar canım sıkılıyor yatsamda olmuyor saga dön sola dön gene sabahı buluyor uyumam ne etcez biz bacım :çok üzgünüm:

ben de oleyım maç izlerkene dalmısım o işte sen gene 12 kadar uyuyorsun ya ben 9 da kalkıyom

ben de oleyım maç izlerkene dalmısım o işte sen gene 12 kadar uyuyorsun ya ben 9 da kalkıyom

bende 9 kalksam gene iyi gece en azından biraz daha erken yatarım ama sabah oluyor millet uyuanıyor ediyor ben uyuyorum gecem gündüzüm birbirine girdi yaa aslında birgün yatmasam düzene girer bugün hic uyumadan akşamı etsem mesela düzeltirim ama beden buna dayanırmı o varCADIARZU hamilelikten önce uyku düzenim bozuldugunda hep bu şekilde rayına sokmuştum

ah ben delı gıbı uyurdu 12 saat kız az mı sımdı 5 saati bulmuyo keratalar bızı alıştırıyor sımdıden uykusuzluga

temmuz annelerinden sadece 3. kişi ayakta oda iyi sohbet ederiz bari :dance:

uykusuzluktan basım boynum omuzum agrıyo ya delı gıbı hemde

demı ya benım gozler hafıften gıdıyo gıbı sankım

benim gozler hala cin gibi mubarek bugun hic de uyumadim
evi supurdum temizledim geberdim
her yerim agriyor kiriliyor
benim kiz da pek oynamadi bugun :çok üzgünüm:

işte yogunluktan bacım o sut iç sol tarfına yat bak abkım o zaman zangır zangır senı nasıl tıtretıyo

halıyle yerlerı daralıyo artık gercı senın daha var ama

ben sıkılmaya başladım yahu gelsın artıkın bebegım

cuma gunu gorecegım tosuncugumu bakalım ne durumda ozledım be

yaa sola yatmak etmekle ilgisi yok hafsacım yaa en azından bende etkisi yok kızım oynamıyorsa oynamıyor kafasına ne zaman eserse anasını merakta bırakıyor zilli işte :1no2:

o zaman senın kı uykucu ya

sola yatınca oksıjen daha fazla gıdıyormus ya uzman tv de izlemıstım kız ondan soluyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…