Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

kızlar ya 60 kiloydum ama 61 olmuşum zayıflamak yerine şişmaladım.canım sıkıldı ve zayıflama yarışmasına katılmaya karar verdim.bakalım ne olcak.2 gündür yediklerime dikkat ediyorum.tatlıları ve abu cuburu kestim.porsiyonları da azalttım.bakalım inşallah işe yarar.

Kizlar ramazan basindan beri tartilmiyordum.Gecen gece esim tam uyumak uzereyken sen zayifladin ,gobegin gitti dedi...Inanamadim ,uyku sersemi yanlis anladim sandim.Sabah sordum evet oyle dedim demez mi..Havalara uctum.Bi tartildim .ramazan basindan bu yana 3 kilo gitmis ve super olab sanki hepsi gobekten gitmis :teytey::hooray::dance:
Ama bu isinde kotu yani bugune kadar gobegimle ilgilenmekten gozume batmayan kalcalarim ,gobek gidince deyim yerinderyse kabak gibi cikti ve fena halde buyuk gorunuyor..Alahim ne zaman eski gunlere donecegim..senağlamasenağlama

Ben 60 çivilendim kaldım göbeğim 2. reglimden sonra sanki biraz gitti hatta bugn kayınvalidemde öyle dedi

65 le hamiş kaldım 84 kiloyla doğuma girdim
doğumdan hemen sonra 3 kilo giti
2 hafta sonrada bi 6 kilo daha anaam dedim tamam gidiyor kilolar ama malesf durdu
9 kilom gitti 10 kilom hala duruyo özellikle mide ve göbiş...
valla 4 aylık hamişken daha zayıftım abim dalga bile geçti içinde bi tane daha mı var diye...
rejimd yok şuan süt olayından ötürü bakalım durumumuz ne olacak :)))

boy kısa olunca kilolar çok kötü duruyor.arkadaşlar zayıflamışsın desede tartı öyle demiyor malesef.bugün sabah tartldım 61 kiloyum.60 dan 61e çıktım.Allah sonumu hayır etsin.
buarada ben henüz regl olmadım.anneme sordum o da doğumdan sonra 1,5 sene olmamış.bakalım ben ne zaman olcam.aman olmayayım zaten hiç hoş değil.

gökçencim banada öle diyorlar aaa zayıflamışsın ne var ki hiçbişeyin kalmamış diyorlar
ah ahhh bide çıplakken görseler kesin fikirleri değişir....

Bende banyodan sonra ayna önünde durmamaya özen gösteriyorum ahh ahh ben bu hale gelecekmiydim 50bile görmemiş vücudum şaştı kaldı bu işe ondan zayıflayamıyo yoksa çoktan gtmişti bu kilolar neyse bu kış fazla üşümem heralde ben normalde çok üşürümde kilolar yağlar sıcak tutar belki kendimi avutuyorum ne yapim

alemsin canan yağlardan üşümiceksin haa. :) yorgana gerek yok yatarken ozaman. zayıflama arışmasının faydası olcak mı bakalım?belki gaza gelirde yediklerime dikkat ederim diye katıldım.

inşallah faydası olur senden özenir belki bizlerde katılırız bi dene bakalım

valla kızlar mayıs annelerinin kaderi herhalde ben ilkinde verdim ama şimdi veremiyorum.bende takıldım 61 62 değişiyo bide görenler böyl ekal ii demezmi nolcak ya aslında fazla vemek istemiyorum ama bi 55 olsam yeter herhelde ama bu gidişle 50 leri göremicem bide şu var geçen teyzem vardı iftarda ben tartılara inanmıyuorum dedi 4 yerde tartılmış bigün hepside farklıymış nolcak şimdi acaba bnim gerçek kilom kaç:)))))))))))

hep aynı tartıda tartılmak lazm.ben kendi tartımdan başkasında tartılmıyorum.

kızlar yemek yedikten sonra hep 61 çıkıyordum bugün kahvaltıdan sonra 60,5 çıktım.bayramda ço yedim aldığımı düşünmüştüm ama almamışım kilo.pazar gününden beri dikkat ediyorum.cuma tartılcam bakalım faydası oldu mu!!

ben 68 dim yine bayramda 1 kg almışım 69 olmuşum..sinirlerim bozuk bu yüzden..ama hala güzelim diye kendimi motive ediyorum..kızlar biliyor musunuz kilolu olunca yaş da büyük gösteriyor..öncen kuzenlerim 20 gösteriyorsun diyorlardı şimdi yorum yapmıyorlar...

ben evlenmeden önce 49 kiloydum hamileliğime kadar 54 oldum. 72 ile doğuma gittim doğumdan sonra kalmış 68. yani çocuk zaten 3 kilo 1 kilo ekstradan gitmiş plasenta fln yoktu bende herhalde :sm_confused: hızlı bi şekilde gitti allaha şükür çoğu ama beslenmeme çok dikkat ettim hiç aşırıya kaçmadım ve sadece sütüme yaricak şeyler yedim içtim sağlıklı beslendim şu an 56-57 arası git geller içindeyim. yani 2-3 kilo fazlam var hala ama onu da biraz göğüslere bağlıyorum çünkü eski giysilerime sıkış tıkış giriyorum göbek biraz fırlasada sengözlerimebaksanab ama gömlekler hala olmuyor. çocuk sütten kesilince sağlam bi periz ve spor ile 52-53 olmayı planlıyorum ama bu kiloda kalıp da vücudumu sıkılaştırsamda olur çok kötü diil ama işte sarktı her yerimiz fisfisfis

Sevdecim nerelerdesin yahu...seni göremiyoruz uzun zamandır..maşallah forma girmişsin..sen benim hedefimdeki kilodasın şu anda..ne güzel verebilmişsin..

yatmadan önce bir kaşık bal yemek, yatarken yağların yanmasına yardımcı oluyormuş..öyle diyorlar :))

ben hep burdayımda sessiz takipcilerdendim işe başlayana kadar artık sesim çıkıyor. evde pek vaktim olmuyordu hemencik bi girip okuyup çıkıyordum.

sende verirsin canım hiç merak etme ama yediklerinize dikkat edin bol bol mevsimlik sebse tüketin.

60,5 olmuştum. tekrar 61 çıktım sabah.ya ben bu tartıyı anlamıyorum. aslında kendimi anlamıyorum.çünkü boğazıma düşkünüm.dün arkadaşa gittim kısır yedim orda.hem de 2 tabak.tabi veremem kiloları sonrada basbas bağırırım niye olmuyo diye.kısırları lüpletirken iyiydi (

Gökçenciğim amaaaaan koy ver gitsin be kisirda yenmezmi. Oynar öyle yarim kilo bir kilo bende bazen 2 kilo oynuyor. şuan 63 lerdeyim bakiyorum bazen 62lere düşmüşüm. Hiç takmiyorum kafama şuanki kilomu gayet iyiyim 80 90 olsak neyapardik onu düşün şükret haline. Benim bi göbek gitse bide şu memişler başka bişey istemem. Memnunum halimden hiç yoktan iyidir. Bizde geçen gün eşimle sinirsiz pizza yedik ye babam ye... şimdi karnim acikinca diyrum keşke biraz daha yeseydim. Bide üstüne sinirsiz profitirol yicektimde frenledim kendimi eşim şiişkoluğuna bakmiyorsun yedikçe yiyorsun deyince biraktim(şişko değilim kizdirmak için diyor pis herif) bidahaki gidişime yicem ama onuda aklim kaldicokacimcoook hihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…