Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

62 oldum bi ara ne güzel 60 da gidiodum bayramda çokmu yedim ne... Anacım dayanılmıyo ki annem nasıl güzel şeyler yapmıştı bide evede götürmem içinde verdi ye babam yeee ama artık sıkı tutucam bu göbekler geçiremem hayatımı

bence bu göbekler vakti gelmeden ne yapsak inmicek. 6 ay dolsun mekik çekmemiz lazım muhakkak. sonuçta önceden ne yiyorsak aynısını yiyoruz(ben öyleyim şahsen)doğum kilosu bu yok yere almadıkkı bu kiloları. benim göbüş yavaş yavaş gidiyor 2- 3 gündür farkediliyor baya. bir iki kişi ne güzel zayıflamışsın dedi nasl sevindim anlatamam. benim göbüş bugün ölçtüm 85 olmuş 87 di hemde regl olduğum için şiş. regl bitsin bakalım kaç olmuşum. yok yok gidicek kurtulucam bu göbüşten:))))

ah ah bu kilolar bende takıldım kaldım 75 te allahtan boy var da
bide regl olsam en azından şu göbiş iner yaa ama yememde hiç sınırlama yok ne çekerse canım yiyorum aslında süt olsun diye yiyorum yoksa unutuyorum bazen yemek yemeği...kahvaltı hiç yapmasam aklıma bile gelmiyecek....
bende 6. ayı bekleyenlerdeyim bu göbişlerin gitmesi için mekik çekmek şart

Moralim çok bozuldu doğrusu Ecrin'i bugün aşıya götürdüm aşı odasında hemşire bana sen aşı oldunmu dedi ne aşısı dedim tetanoz dedi alala dedim neden hamile değilmisin demezmi HAYIR dedim çok bozuldum yüzümede yansıdı Ecrin' de annemin kucağındaydı kızıma dedim ay pardon dedi aşı kartını aldı

Bu göbekten biran önce kurtulmalıyım yoksa fazlalığı kesicem ben bigün...

ah o fazlalalık bi kestirilebilse bendede bir tane varda
üzülme canım ya üzülsekte faydası yok şuan sonuçta anne olduk ve ne zorluklarla dünyaya getirdik...
ve şuan onu beslemekteyiz kiloma razıyım yeterki sütüm olsun...
herkes 6.aydan sonra daha hızlı veriliyo diyo bakalım ama bu kilolar diyetsiz kesinlikle gitmeyecek....

Çok zoruma gitti valla hiç bu kadar etkilenmemiştim bugüne kadar bu akşamdan itibaren mekik çekmeye başladım azar azar başlayıp arttırıcam sayısını gidicek bu göbeğe veda etmeliyim banyodan sonra aynaya bakamıyorum manzara ürkütüyo beni

ben tartıya çıkmaya korkuyorum sabah süt olsun diye bişeyler atıştırıyorum süt içiyorum öğlen koştur koştur eve geliyoruz metrti emzirp kahvaltılık bişeyler yiyoruz akşamda yemek varsa var yoksa yine bişeyler hayatım bi düzene girmedi ki ne yediğimi bende bilmiyorum .((( kilo veremediğim kesinde almışta olabilirim

Valla ne yalan söyleyeyim canım ne isterse çok düşünüyor ama dayanamayıp yiyorum..süt veriyoruz tek bahanem bu.. :)

ben de lohusalığımda ilçe milli eğite gitmiştim.doğum yaptığımı bildirmek ve sağlık karnesi almak için. memur '' siz daha doğum yapmamışsınız,yapınca alacaksınız'' demez mi!!!! sinirlenmiştim. şimdi çok şükür göbek falan kalmadı desem yeridir ama bende de popo var. kollar bacaklar kalnlaştı.vs vs. pantolonlar popomdan geçse belime olacak ama geçmiyor işe. canancım sıkma canını böyle densizler hep var.hele bekar ve çocuk sahibi olmayanların kilolusun demesi daha sinir bozucu.

Bir zamanlar kiloluyum diye herkesin başının etini yerdim ve iyi görünüyorsun diyenlere hiç inanmazdım sürekli halimden şikayetçiydim...şimdi o kıyafetler öyle gözüme küçüldü ki..ben bunların içine sığabiliyormuşum meğer diyorum hayretle...zayıfmışım yaniii 11 kg vermem lazım doğum öncesi halime gelebilmem için..

54 kg olduğum zaman bile kendime şişman muamelesi edip durmadan rejim ve spor yapıyordum
hey gidi günler heyy!

Eski kıyafetleri kışlıklarımı çıkartırken baktım incecik bi bel minicik bluzlar allahım dedim ne minik bi hatunmuşum geçenlerde de eşim eski resimlere bakerken döndü bana ben seni baya bi eskitmişim demezmi yok abi acayip hırs yaptım kendimi bi revizyona soktum güzellik maskeleri saç bakımı cilt bakımı eski canan olcam kendimi anne oldum die bu kadar salamam

kız canan sen baya kızmışsın. ya ben hiç karşılaşmadım bu güne kadar böyle sözlerle neden acaba:uhm: demek benim göbüş hamile göbüşü gibi durmuyor. yada saklamasını beceriyorum demekki:jeyyar: bana sadece çok değişmişsin anne olduğun belli oluyor diyorlar tanıyanlar. ya onuzlarım filan bile genişledi irileştim tam bi kadın oldum yav genç kızdım ne güsel evliyken bile. bu aralar göbüş indi bayağı ama sanırım ayaklarımı üşütünce şişiyor yine. 1 kilo daha gitti 62 oldum hatta bazen 61 lerde bile geziniyorum. 7 kilo kaldı geriye. 2. ye kadar gitse kilolarda bari. sıfırdan başamak istiyorum 12 kilodan fazlası zarar. ah yemez olaydım aahhhh-tatlicadiarzu-

buarada canan mekik çekerken göbeğin şişip sivri bi şekilde oluyormu benimki öyle oluyor yattığım yerde kalkmaya yeltensem bakıyorum sipsivri oluyor göbeğim.

bacım en daha mekik olayına girmiyorum. 6. ayda dolsun öyle. zaten sezeryan yeri içi hala şiş gibi anlamadım gitti. doğumdan sonra kontrole de gitmemiştim.. bi gitsem iyi olacak sanırım

Bende sezeryanlıyım ama bu göbek canıma tak etti bide ay sonu kuzenimn nişanı var o zamana kadar biraz insin bi elbise aldım şık bişi göbeğim elbiseye gölge düşürsün istemiyorum.

Tuğbacım benimde karnım sivrileniyo dedğin gibi bende bi benim oluyo sanıyordum ne anormal bi göbeğim var die daha da üzülüyodum neyse bu iyi geldi :)

kızlar buaralar biraz dikkat ediyorum yediklerime ve 61den 59a düştüm.daha az ekmek yiyorum ve tatlıyı da azalttım.bol meyve ve su.zayıflama yarışmasına katıldım onunda faydası oldu.dün arkadaşım geldi ve biraz gitmiş kilolar dedi.çok mutlu oldum.inşallah böyle gider.bi süre 59 kiloda kalsam gerisi elir diye düşünü-yorum.inşallah okullar açılana kadar 3-4 kilo vereblirim.şimdilik hedefim bu.şubata kadar 4 kilo.şubattan yaza kadar da 4 kilo daha versem 51 olcam ve 36 beden olcam.şimdilik bunlar bi hayal gibi ama inşallah grçek olur.

Oooof offf.
Arkadaşlar sizler 60 lı kilolardan yakınıyorsunuz ben 74 de çakılı kaldım.Zayıflamıyorum.Yememden çok kestiğim söylenemez ama çokda abartmıyorum.Hani emzirirken zayıflanıyordu,şelale gibi sütüm oluyor (maşallah diyelim) o kadar süt üreten bünye neden kilo vermezki?
Kaldıki kilo almayada vermeyede elverişli bir bünyem var.Sezeryan olduğum mekik çekmiyorum henüz,bizimki sık sık emdiği içinde spor yapmıyorum yürüyüş sonrasaı bir kez emzirmiştimde çocuğun akşama kadar içi dışına çıkmıştı feci kusmuştu..
Neyse biraz büyüsünde nasıl zayıflıcam eski kilom 64 dü 60 ın altına düşücem inşallah.

ben bu tartıyı anlamıyorum ya tam 59 oldum derken bu sabah 59,8 çıktım.en ufak bi şişinlikte hoooppp kilolar geri geliyor.neyse ben yinede yediklerime dikkat edeyim.yılmıcam.spora da ağırlık vercem bugünden itibaren.

mekik işini tavsiye ederim ilk zaman biraz ağrılı oluyo ama sonra alışınca iyi yapılıyo işede yarıo biraz azaldı sankim.

Bazen Ecrin'i ayağımda sallarken hem sallıyorum hem yatıp kalkıyorum yavrum benim oyun zannedip nasıl gülüo eğlenceli oldu Ecrin için bende hem onu oyalıyorum hemde mekik çekmiş oluyorum göbek en iyi mekik çekerek gidiomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…