Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

sen popo dedin aklıma kardeşim geldi biraz basenleri var yaza evlencek eritmesi lazım geçen gittim yemekten sonra hadi anne dansa başlayalım bende nöbetçi sazan harbi dans edecekler sandım bide baktım kalçalarını birbirlerine vuruyorlar.

Bu vurma olayı işe yarıyo çalıştığım yerde bi kız vardı her sabah geldiğinde duvara vururdu poposunu ilk zamanlar çok ağıyomuş ama alışıyomuşsun. Benim popoda sorun yok benimki biraz dışa çıkık olduğundan arkadan bakınca jennifer lopez ama yandan bakınca hiç bişeye benzemiyo bi göbeğim var oda gitse süper olcak

1 haftadır uğraşıyorum sadece 300 gr verebildim.tatlı falan yemiyorum.sadece sabahları ekmek yiyorum kızarmış.haftada 1 gün kendime ödül veriyorum dışarda yediğimiz için.hamburger falan yiyorum.ama bu hambuger yüzünden bütün uğraşım boşa gidiyor.ben bu hamburgerden nasıl vazgeçeceğim.yanından dilim patates ve soğan halkası da olunca hele bide acı sos varsa bittim ben yaaaa.deli gibi yiyorum.dışarı demek bu menüden oluşuyor artık benim için.kimileri sıgara bağımlısıdır veya kola.ben dilim patates ve soğan halkaları.

Kizlar su mekik isi cok kotu 10 tane bile cekemiyorum.Millet 50 lerden bahsediyor.Ama karin ve basen icin sikma hareketide iyi geliyormus otuirdugumuz yerden .yururken.veya ev isi yaparken bile yapabiliriz.oldukca ise yariyormus.Ama insanin aklina gelmiyodr ki

ya bizim kiloların yemeyle alakası yokki bence. tamam hamilelikte yedikde aldık ama doğum kiloları bunlar. beni görseniz ne bulursam yiyorum tıka basa aynı kilodayım yine gidiyor arasıra. insanın psikolojisi, düşünce gücü çok önemli. o yemekleri yerken kilo alırım diye korkmadan yeyin. ben kilo almıcam diye düşünerekten yeyin. bide ben zayıflıcam diyerek hiiiç bişeycik olmaz korkmayın bacılar:))))) ama göbek için mekik şaaaaaaart:)))))

Ya arkadaşlar ben şu ab rocket denilen zımbırtıdan alcaktım.. ilk baktığımda fiyat 70 civarındaydı şimdi dolarla beraber fiyatıda coştu gidiyo..Mekik yaparken aynı zamanda masajda yapıyo insanın sırtına tam benlik bişey. Gerçi bebiş 6 ay olana kadar kullanamam ama zaten az kaldı 6 ay olmasına da .Benim bütün kilolar göbek basen ve kalça toplandı..Hiç kıvrım yok resmen odun gibiyim.. Eski halimi çok özlüyorum ya, bu kilolar çok yavaş gidiyo..En son olmadı akupunktur taktırıp şeker isteğini kesmesi içinde solgarın ilaçlarına başlıcam ..senağlama

bu sabah itibariyle 59 kiloyum.geriye kaldı 6 kilo.biraz dikkat edersem bu iş olur.az tatlı az ekmek bol su.

kızlar ben 60 kiloyla hamile kaldım 90 kiloaylamı geri gelcem o zaman eve abowwwwwwwww yandım b en

anam ne gerek var rejime mejime eşlerinize söyliyin sizi biraz kıskandırsın ona kafayı takmaktan bide bakmışınız zayıflamışınız :

ebrucum yeni halini bilmem de sen eskiden mankenlere taş çıkaracak cinsten düzgün bir fiziğe sahipmişsin..kiloların konusunda neden bu kadar takıntı yaptığını şimdi daha iyi anlıyorum..inşallah kısa bir zaman sonra sağlıkla o kiloya ulaşmanı dilerim..süpermişsin maşallah...

Yarın arkadaşımız evleniyor..biz de alışverişe çıktık eşimle..elbiselere baktım kıvrım olmadığından odun gibi bişey çıktı ortaya..ben de 44 beden pantolan aradım hafta sonu..üzerine tunik baktım ama yok bulamadım..şimdi ne giyineceğimi bilemiyorum..kendimi çok hantallaşmış olarak görüyorum...malesef hiç bir çabam yok kilo vermek konusunda..bana yardım edin nolur, hiç bir programa uyamıyorum..

............68 kilodayım hala bir gr gitmedi 10 kg nasıl gider arkadaşlar...

selam millet bana kızmayın amma ben 38 bedene düşmüşüm. geçen gittim pontür (pantalon yani) aldım kendime :) tam 60 kg ım. artık vermiyorum yaa. sadece göbeğimden rahatsızım o kadar. korse giyince oda o kadar göz tırmalamıyor... yalnız kendimi kandırıyorum sanırım çünkü 40 bedenimdir hala. kalıbı büyükmüştür pantalonun. ama olsun olsun ben yinede sevincem....

banada kızmayın bacılar bende 54 kiloyum hamişlkiten önceki kilomdan 2 kilo fazlayım ama tüm kıyafetlerim oluyor ammaaaa hala azcık göüş var dr spor yap öyle ancak geçer dedi kilomdan memnunum göbeğim gitse tam

derya ve gizem sizleri tebrik ediyorum.darısı başımıza....

ben hala 59 kiloyum.bi ara 58 gördüm ama tekrar 59a çıktım. 42 beden giyiyorum.eski giysilerimin olmasının imkanı yok.onlar 36-38 beden çünkü.inşallah ben de zayıflarım.

Üzüntüden göbeğim baya bi süzüldü bunda mekik çekmeninde faydası var. 1 kilo vermişim daha çok gibi görünüo ama

bi ara spor yapıyordum bayada faydası oldu.2 kilo gitti ama artık canım istemiyor.üşeniyorum.ev işinden de fırsat olmuyor zaten.fırsat bulunca nete girip öyle oyalanmayı tercih ediyorum. zayıflama yarışması biraz gaza getiriyor beni.ama kilolarda gram gram gidiyor maalesef.

gökçen cim benim hala 4 kilom var bacım 56 ile hamile kaldım. gerçi evlendiğim kiloya dönmem için 8 kilo var. ama önce bi düşük yaşadığım için ondan kalanlarda var en iyisi en son hamile kaldığım kiloyu baz almak...

evlendiğim kiloyu düşünemiyorum artık.49-50 falandım.ben 53 ile hamile kaldım. 55 i görsem dua etcem zaten.buna razıyım.3-4 kilo daha gitse çok iyi olcak.

dün brunca gittik.güzel bi kahvaltı yapalım dedik.bayanları görmeliydiniz.benim oğlum gibi bebeği olanlar incecik yaaa.süslü püslü genç kız gibi giyinmişler.kendimden utandım valla.nasıl vermişler kiloları.sinirimden silip süpürdüm tabakları. oradan da alışverişe gittik.ordada durum aynı.ben gibi kilolu olan pek yoktu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…