Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

kızlar kendinizi tutun kıyafet almayın bencede..bende gittim aldım kot,tişört falan,şimdi bol geliyor hepsi..benim aslında 8 kilo fazlam var ama cok dikkat cekmiyor..biraz boydan kurtarıyorum,boyum 1.75..boyum göbeğimi kurtarmıyor o başka:)

ben 51 le kaldım 65 le girdm 60 la cıktım 2.5 ay gecti ama vermek yerine 1 kilo almışım off offfnolcaknasıl gidecek bu göbek hı tavsiyeleriniz???

canım buda fazla kilomu ne kalmışki bişey almamışsın onlar çabık verilir ya benim gibi 30 liko alsaydın nasıl verecektin:))))))

bende doğumdan sonra aldıklarımı yarın terziye vercem darattırmak için. en çok colin's kotuma yanıyorum zaten yaaa

ne güzel yaaa sizin daraltacak giysileriniz var.nerdeyse 2 aydır kilom aynı.emzirmek de işe yaramıyor.onca ev işi ve spor bunlar nasıl etki etmiyor anlamış değilim.neyse canımızı sıkmayalım dimi amaaa..gayret edersek veririz zamanla.

kızlar karnım açken 59 um ama durum iiye gidiyo sanırım yani inşallah:))))))))))

Kizlar ramazan sonrasi icin bugun tum hazirliklarimi tamamladim...Soyle ki...Dunngece oturdum,diyetle ilgili neler varsa sabaha kadr notlar cikardim.Uygulayip memnun kalanlardan derledigim bilgiler isiginda tum alisverisimi bugun yaptim ve ramazan sonrasi siki bir savasa giriyorum su kilollarla....Size sonuclari bildiririm sizde uygularsiniz....Kendimi ve yaglarimi siizn icin feda edebilrim sırnaşık şey deneyleri kendi uzerim de yapip arkadaslarimi kurtarayim dedim kaydirigubbakcemile5

bi dene bakalım canım.faydası olursa bizimle paylaşırsın.kolay gelsin şimdiden.
kızlar benim de bildiğim ve denedğim bi diyet var.bekarken ben ve ev arkadaşlarım bu diyeti yaptık:sadece 1 ay veee ben 6 kilo arkadaşımın biri 5 diğeri de 4 kilo verdi. günde yarım saat yürüyüşle.kilolardan kurtulmuştuk.ben 54 den 48e düşmüştüm.yazayım belki yapan olur.
kahvaltı: haşlanmış yumurta,beyaz peynir,domates salatalık,zeytin,şekersiz çay vs.,1-2 dilim ekmek.
ara öğün: 1 meyve
öğle: ızgara veya haşlanmış et/tavuk,salata veya yoğurt/ayran. et sevmeyenler için çorba da olur.
ara: 1-2 bisküvi,1 bardak süt
akşam: sebze yemeği,1-2 dilim ekmek.salata veya yoğurt.
ara: 1 meyve istenildiğikadar şekersiz çay içilebilir akşamları.

yazdığım yiyeceklerin bazılarında miktar yazmadım.buna siz karar veceksiniz.ben akşamlrı 1 tabak yedim.öğlen daha fazla yedim.

kızlar bel çevresi 80 nin üzerinde olan bayanlarda kalp krizi riski % 50 artıyormuş.bilginize....

zaten her gün aynada göbeğimi grdükçe kalbim duracak gibi oluyo bel çevrem 80 üstü olmuş ne olmuş

Elma sirkesi kullanan varmı?Sütü etkilemiyormu arkadaşlar?
Yağ yaktığı için süte geçerek bebeği zayıflatabilir diye düşünüyorum,deneyimi olan varmı kiiiii?
Allahım çok şişkoyum bayılıcam sinirden:KK43:

ben iki gündür içiyorum ama tedirginim biraz.gerçi doğal bişey ama bilmiyorum artık.zannetmem zararlı olmaz heralde.biraz deniyeyim bakım zayıflarsam devam edicem.

Yağ yakıcı enzimlerin süte geçmesi mümkün bence ve buda çocuğuda etkileyebilir,araştırdım,düşündüm ve içmemeye karar verdim.Tabii egzersiz şart ancak ondada laktik asit bebeğe geçiyo,o gece uykusuna yatınca yapmak heralde en mantıklısı.

haklısn en iyisi emzirme işi azalınca yani ek gıdaya geçince denemek.ben günde 20 dk.spor yapıyorum.onun da bi zararı olcağını sanmam.

gitmiyo bu göbek gitmiyo doğum sonra kilom ne zaman gidicen göbeğim azcık gitseydide bayramda insanlar anaaaa zayıflamışsın eski formuna kavuşmuşsun deseydide moral olsaydı şimdi biyere gitmek istemiyom herkes Ecrinin kardeşi gelio galiba dicek nefret ediyorum bu yapılan şakadan

canancığım ya banadageliyorki bu kilolar gidecekte bu göbek hep kalıcak gibi. ben eski karnımı çok özledim. incecikti göbeğin g si yoktu. hiç ummazdım bu hallere geleceğimi benden önde giden bi göbeğim olacağımı:KK43:(((( korse giy canım en iyisi o en azından bayramda görenler bişey demesin ben giyicem:KK43:((( anaam ben korse giyicem ha 2 sene önce deselerdi inanmazdım:KK43:(((

Ben yaklaşık 5 aylık hamileyken göbeğimin resmini çekmiştim.Şimdiki göbeğim aynı boyutta.
Geçenlerde markette kasiyer doğum ne zaman dedi çok bozuldum sonrada kendi bozuldu.İyice pot kırdı aaa sezeryandan sonra bu kadar göbek kalıyomu dedi..Takmıyorum ben çünkü insan isteyince herşeyi yapar buna inanıyorum ama herkesin dilindede sezeryan sonrası göbek kaldığı..Bunun bilimsel bi açıklamasını duymadım ben,bana kalırsa söylenti yada ben ona inanmak istiyorum..

canancığım ya banadageliyorki bu kilolar gidecekte bu göbek hep kalıcak gibi. ben eski karnımı çok özledim. incecikti göbeğin g si yoktu. hiç ummazdım bu hallere geleceğimi benden önde giden bi göbeğim olacağımı:KK43:(((( korse giy canım en iyisi o en azından bayramda görenler bişey demesin ben giyicem:KK43:((( anaam ben korse giyicem ha 2 sene önce deselerdi inanmazdım:KK43:(((

Küçükken korse giyenlere özenirdim ne güzel vücudu sarıyo sıkı tutuyo üşümezler die meğer o kusur örtmek içinmiş sırnaşık şey şimdi bende giyiyom ama hiç rahat deil rahatıma fazla düşkünümde :nazar: :kahve:
hani bi laf vardır alışmadık ... don durmaz die bnde aynı o misal

53 ıle hamıle kaldım 65 ıle doguma gıttım dogumdan cıktınktan sonra 61 dım sadece 4 kılo gıtmıs cocuk zaten 3 kılo dogdu hıc kılom gıtmemıstı demek dogumdan sonra sıslık varmıs 61 dım dogumdan sonra habıre tatlıları yedırdıle ye kanın gıtmıstır kan toplarsın gıbısjndan 63 lere cıktım sımdı zar zor 56 kıloya dustum 3 kılom kaldı eskı halıme donemme

X