Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

Şuanki en düşük kilodan başlayarak sıraladım.

Ansaneri *52 hamile kaldı *72 doğuma gitti *60 şimdi
Marem-alperen *50 hamile kaldı *82 doğuma gitti *62 şimdi
Drydeniss *56 hamile kaldı *77 doğuma gitti *62 şimdi
@kardelen@ *55 hamile kaldı *79 doğuma gitti * 63 şimdi
Ayperin *58 hamile kaldı *81 doğuma gitti *66 şimdi
Saadet Demirci *60 hamile kaldı *85 doğuma gitti *67 şimdi.
Rida * 58 hamile kaldı *78 doğuma gitti *68 şimdi
Yaseemin * 77 hamile kaldı *97 doğuma gitti *79 şimdi
Mercan_dilara *81 hamile kaldı * 96 doğuma gitti *81 şimdi.

Gökçencim senide listeye eklemek için hamile kaldığındaki ve doğuma gittğin kiloları da yazarsan eklerim

canancığım ellerine sağlık çok güzel olmuş liste. aslında kaşılarına toplam aldığı kilo kalan kiloda yazılsa bakınca daha çabuk çözülür kim nekadar kilo vermiş diye.yerimseniben

Mercan_dilara 81 hamile kaldı 96 doğuma gitti 81 şimdi._____ Toplam 15 Kalan 0 :hooray: kaydirigubbakcemile3
Yaseemin 77 hamile kaldı 97 doğuma gitti 79 şimdi_____ Toplam 20 Kalan 2
Drydeniss 56 hamile kaldı 77 doğuma gitti 62 şimdi_____ Toplam 21 Kalan 6
Saadet Demirci 60 hamile kaldı 85 doğuma gitti 67 şimdi_____ Toplam 25 Kalan 7
Ansaneri 52 hamile kaldı 72 doğuma gitti 60 şimdi_____ Toplam 20 Kalan 8
@kardelen@ 55 hamile kaldı 79 doğuma gitti 63 şimdi_____ Toplam 24 Kalan 8
Ayperin 58 hamile kaldı 81 doğuma gitti 66 şimdi_____ Toplam 23 Kalan 8
Rida 58 hamile kaldı 78 doğuma gitti 68 şimdi_____ Toplam 20 Kalan 10
Marem-alperen 50 hamile kaldı 82 doğuma gitti 62 şimdi_____ Toplam 32 Kalan 12

Son düzenleme:
canancığım süper oldu. yani 3 ayın sonunda 4. ayda 10 15 arası gidiyor kilodan. bidahakine ona göre kilo alalım:)))))

Mercan en çok bende kilo kaldı diodu ama 0 kilo kalmış ama onun minik mercandan kalma kiloları var umarım istedği kiloya kavuşur herkes
Evlendiğimde 45 dim şimdi öle olsam ne isterdim

bende 47 dim. ama öyle olmak istemem. kimse o halimi beğenmiyor 55 olunca çok iyi oldum. memnundum fazlası zarar:))))

Ben ufak tefeğim boyumda uzun değil 160 onun için 45 iyi gelio yani aslında kociş 50 daha iyi dio ama neyse yaa ben bi hamile kaldığım kiloya geliyimde

benide ekleyin
52 önceki kilom
67 doğuma girdim şuan 55-56 arasında dönüyom 56 diyelim

53 ile hamile kaldım.74 ile doğuma gittim.şimdi 60 kiloyum.7 kilo fazlam var.

Mercan_dilara 81 hamile kaldı 96 doğuma gitti 81 şimdi._____ Toplam 15 Kalan 0 :hooray: kaydirigubbakcemile3
Yaseemin 77 hamile kaldı 97 doğuma gitti 79 şimdi_____ Toplam 20 Kalan 2
Murgiz 52 hamile kaldı 67 doğuma gitti 56 şimdi_____ Toplam 15 Kalan 4
Drydeniss 56 hamile kaldı 77 doğuma gitti 62 şimdi_____ Toplam 21 Kalan 6
gokcenYIL 53 hamile kaldı 74 doğuma gitti 60 şimdi_____ Toplam 21 Kalan 7
Saadet Demirci 60 hamile kaldı 85 doğuma gitti 67 şimdi_____ Toplam 25 Kalan 7
Ansaneri 52 hamile kaldı 72 doğuma gitti 60 şimdi_____ Toplam 20 Kalan 8
@kardelen@ 55 hamile kaldı 79 doğuma gitti 63 şimdi_____ Toplam 24 Kalan 8
Ayperin 58 hamile kaldı 81 doğuma gitti 66 şimdi_____ Toplam 23 Kalan 8
Rida 58 hamile kaldı 78 doğuma gitti 68 şimdi_____ Toplam 20 Kalan 10
Marem-alperen 50 hamile kaldı 82 doğuma gitti 62 şimdi_____ Toplam 32 Kalan 12

Son düzenleme:
hakikaten öyle boşuna sevmedik heralde varmış bi hikmeti

sanırım durumu vahim olan benim (((( valla bu gidişle kalıcıya benziyolar. genelde 1 sene süresi var yoksa kalıyomuş galiba ya kızlar bu göbek nasıl gider hareketsizde sayılmama ama verceğime alıyorum galiba arada zor bela olan eteklerim yine olmuyo((

ben hala hamile pntolonumu giyiyorum.siz yine iyi.birkaç da t-shirt var olan tamam.aynı şeyleri giymekten bıktım ama yeni şeyler alırsam kilo vermekten vazgeçerim diye korkuyorum.ski kıyafetlerim için mücadele etmem lazım.ama nasıl?zayıflama yarışmasına katılmak istedim ama alan yok.şans işte. günde 20 dk.spor yapıyorum okadar.çokda yiyorum yani çabam da yok vermek için hala konuşup duruyorum işte vercem falan diye ama boş laf.

gökçencim alma kıyafet zaten ben dayanamdaım aldım şimdi hiçbiri olmuyo üstüme düşüyolar komik duruyolar
ama benimde göbeğim hala bayağı yaaaaaa(((

ben 51 le kaldım 65 le girdm 60 la cıktım 2.5 ay gecti ama vermek yerine 1 kilo almışım off offfnolcaknasıl gidecek bu göbek hı tavsiyeleriniz???

Canancim allah ne muradin varsa versin beni birincilige oturttun yaaa.Mercan bile listeyi gorunce elini agzina goturp gulmeye basladi..Colluga cocuga maskara olucam bu kilolar yuzunden sırnaşık şey saka bir yana ben hef fazlalara takiktim boyle bardagin diger tarafindan bakinca hosuma gitti.Kayaradn bana hic kilo kalmadi geriye.Sadece hala arad sizlayan bir kesik.2 ye bolunmus ve daha bi kat kat duran gobekten baska senağlama senağlama

Baksana canım hiç kilon kalmamış hamile kaldığın kilodasın tabiki birincilik senin hakkın :hooray:

Ah ooo göbek kafamçokkarıştı gidicek muhakkak çünkü başka çaresi yokkk kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…