Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

Ridacim Allah kucagina alip, o mis kokuusnu burnuna doldurdugu gunu gostersin yengene...Ecrin ismi ilk duydugumda benim icin sadec isimdi ama bu sitede ecrin benim icin ete kemige burundu...Ecrin deyince hemen canancigimin ecrini gozumun onune geliyor ve gulumsemeye basliyorum..Keza diger tum mayis bebisleri gibi,,,O yuzden bende ecrin adini cokkk begeniyorum...
Sizlerle tanismamizda benim isim arama telasim sayesinde olmustu...O gunlerde bende ruyamda sevval adini gormustum...Ama burada ki kuyruklu ve noktali harf kullanamamak bizi vazgecmek zorunda birakti...

Mercancım mayıs annelerinin en şişkosu benim dedin yaaa herşeye liste yaptık bide sıralasak en zayıftan en şişmana merak ettim aramızda en zayıf kim acaba

ben en zayıf değilim o kesin.sengözlerimebaksanab.58 le hamile kaldım kesimhaneye girerken 81 dim...şimdi 66 yım
kilo heryerime yayılı olmadığından kötü duruyor,genelde basen ,kalcada daha fazla yağ var:KK43:

:
ben en zayıf değilim o kesin.sengözlerimebaksanab.58 le hamile kaldım kesimhaneye girerken 81 dim...şimdi 66 yım
kilo heryerime yayılı olmadığından kötü duruyor,genelde basen ,kalcada daha fazla yağ var:KK43:

Ayperincim allah iyiligini versin.Kesimhane deyince,kendimi kurbanlik gibi hissettim :roflol:
Canancim sagol valla kendimi bu siralamada en ustte gordum de bir an :1shok::1shok: moralim daha bi b ozuldu :kızgın::kızgın: ben en iyisi su zayiflama yarismasina katilayim :a015::a015:

bak şimdi
ayperin 58 hamile kaldı 81 doğuma gitti 66 şimdi
canan 52 hamile kaldı 72 doğuma gitti 60 şimdi
mercan ????

mercana hamile kladigimda 60 kiloydum...80 ile doguma gittim...Ciktigimda kiloyla ilgilencek durumda degildim agir bir depresyondaydim...verdikelrimin de cogunu o ara aldim zaten en son 70 idim ...Sonra kilom artti..Kayraya 81 ile hamile kaldim.Doguma 96 ile girdim...Ciktigimda 84 kilo idim...Suan 81 lerde dolasiyorum.....AH Ah 70leri gordugumde gozum fal tasi gibi olmustu..Simdi mumla arar oldum senağlamasenağlama
Iftardan once bu konusma iyi oluyor..Iftarda biseycik yiyemiyorummmm

Mercancım kendini hiç üzme çünkü dünyalar tatlısı ikitane kızın var. Allah ım onları sana nasip etmiş boşver kilolarında senin nazarın olsun canım . Ayrıca zamanla verirsin gider daha vücutun kendini toplaması 1 yıl sürüyormuş. Bizler ilk kez anne oluyoruz bizim kilolarımız bence bunun için çabuk gidiyor. senin ikinci kez bu güzel duyguyu yaşıyor olamanan dolayı bence şuan hala kilo verebilmiş değilsin ama ben inanıyorum ki bir kaç ay sonra bu kiloda kalmayacaksın. ayrıca çok da zayıf olmak iyi bişi değil ki zaten kadın dediğin biraz etli butlu olmalı :))))

mercancım üzülme bende snedenim canım 77 yle hamile kalmışımm(planlı değildi) 97 doğuma girdim 87 çıktım şu anda 79 kiloyummm kilo veremiyorum artık koşu bandında yürüyecek hal kalamdığı için bende....öğlen yemek yiyemiyorum akşama yükleniyorum bide oruç tutmuyorum baya bi su içiyorum oda milletten kaçak kaçak.sabah mıısr gevreği yiyorumda o süt yapıyo oğluma

gülhan 50 ile hamile kaldı 82 ile doğuma gitti şuan 62-63 :KK43:(( gram gram gidiyo

aramızdaki en zayıfı bilmem ama en çok kilo alan çıktı ortaya!!! 33 kilo vay canına. nasıl başardınız lütfen bizlerle baylaşırmısınız bu başarı maceranızısüprizzzzz dur söylüyiyim! ben iki canlıyım dur bitane daha yiyeyim! sen iki canlısın al bitane daha ye! dimi:jeyyar: bende az kala yetişicektim sana 2. sıaradayım sanırım:lepi:

55le hamile kaldım 79 kesimhaneye girdim:roflol: ve ibre 63 gösteriyorsırnaşık şey
yani toplam 24 aldım kaldı geriye 8 çok şükür. ramazan yaradı 2 kilo verdim:sm_cool:

ben evlendiğimde 49 kiloydum kızlar. biraz kilo alınca sinirim bozulurdu.sonra yavaş yavaş 53e çıktım.eşim söylenmeye başlamıştı bu kilolar ne diye.ozaman bile 36-38 giyiyordum.siz düşünün artık benim adamın neler dediğini.bak annem gibi olursan külahları değişiriz diyo.annem 80 kilo da.şimdi o 53 ü bile mumla arıyorum. zayıflama yarışmasına ben de katılcam. alırlarsa. beni de yazın şu sıralamaya. 60 kiloyum şuan.

valla tuğbacım çok kolay oldu.ben hiç aşermedim nedir bilmem o yüzden hamile kalır kalmaz başladım kilo almaya :)) benim düşüncem hamile kalınca kilo verilir aşerince falan bi kaç ay sonrada almaya başlanır yhani normal 12 13 kilo alınır ben aşermediğim için aldım galiba bide tatlı çok yedim haddi hesabiyok ma kendimi durduramıyorumki allah bi iştah vermiş sorma gitsin:)))))))))))))

mercancım..dur bakalım biz bu kiloların üstüne bir de hamile kalırsak vay halimize...veririz birlikte diyete başlayalım mı kızlar...
ben yazmıştım ama özetle 58 le hamile kaldım 78 le doğuma gittim..68 kiloyum

Mercancım kendini hiç üzme çünkü dünyalar tatlısı ikitane kızın var. Allah ım onları sana nasip etmiş boşver kilolarında senin nazarın olsun canım . Ayrıca zamanla verirsin gider daha vücutun kendini toplaması 1 yıl sürüyormuş. Bizler ilk kez anne oluyoruz bizim kilolarımız bence bunun için çabuk gidiyor. senin ikinci kez bu güzel duyguyu yaşıyor olamanan dolayı bence şuan hala kilo verebilmiş değilsin ama ben inanıyorum ki bir kaç ay sonra bu kiloda kalmayacaksın. ayrıca çok da zayıf olmak iyi bişi değil ki zaten kadın dediğin biraz etli butlu olmalı :))))

Canimmmm sagolasin valla moral oldu ,yoksa olum orucuna basliycam

Merak ediyorum arkadaşlar günde 1 saat tempolu egzersizin süte etkisi olur mu acaba?Bileniniz varmı?
Geçenlerde bebeğime eşim baktı ve ben sabah 10 dan akşam 5 e kadar evde yoğun bir temizlik yaptım çok yorulmuştum ve 2 gün neredeyse sütüm kesildi sandım,acaba yorgunluk ve buna bağlı laktik asit birikimi süte etki edebilir mi?

X