Doğdun, seslendim sana Emirim gözlerini açtın, 10 saat sonra kaybettim seni annem

mahvoldum aglamaktan.
Rabbim kimseye evlat acisi cektirmesin onlari bizlerden ayirmasin...
basin sagolsun cnm okadar üzüldümki ne diyecegimi bilemiyorum.. suan aklim durdu sanki cok üzüldüm cok...:KK50:

ben daha hamile kalamadım ama okurken aglamaktan kötü oldum allah kimseye böyle bir acı yasatmasın basınız sağolsun annem de ikiz kardeşlerimden birini 7 aylıkken topraga verdi cok zor bir durum allah sabır versin yerini tutamaz ama allah saglıgıyla uzun ömrüyle tekrar versin sizlere meleklerinizi kendimi yerinize koydum ama ne desem bilemiyorum ben bu sekilde içim yanıyorsa sizin kat kat büyük acınız allahım aglayan gözlerinizdeki yasları en kısa zamanda mutluluk göz yaslarına cevirsin

Başınız sağolsun.Ama dediğiniz gibi emir büyük yerden.Allah yenilerini nasip eder inş.

Gözlerimden yaşlar süzüle süzüle okudum meleğinizi kaybediş hikayenizi.Rabbim sana sabırların en büyüğünü versin..Canım benim ben de buna benzer bir acı yaşadım ama seninki daha zor..ilk bebeğim 13 haftalıkken karnımda doktora gittiğimde bebeğin öldü dediğinde dünya başıma yıkılmıştı..o kadar kötüydü ki eşimle birbirimize sarılıp hüngür hüngür ağlamıştık..bebeğimin öldüğünü biliyorum beni kürtaj etmesinler koparmasınlar diye söylüyordum aneztesi uzmanına.o da daha çok gençsin yine olur bebeğin demişti.uyandığımda bebeğim yoktu.o o kadar büyük bir acıydı ki boğazıma düğümlenen nefes aldırmayan..Eve geldiğimde annemin ördüğü yeleğe sarılıp ağlamıştım..

Rüyalarımda bana anne diyen bir bebek görüyordum yolun karşında 'anne düşüyorum kurtar beni'böyle bir yıl falan gördüm..yine aynı rüyayı gördüm'anne düşüyorum kurtar' ben yolun karşısına geçtim onu kurtardım.'anne çok yakında yanındayım' dedi.Çok geçmedi kızıma hamile kaldım.Sıkıntılı bir hamilelik süreci,yine kaybetme korkusu ile çok şükür bebeğimi kucağıma aldım kıızım şimdi 17 aylık.Ben yine de ilk bebeğimi unutamadım.

Rabbim sana güç versin.Acılarını dindirsin.Emirin kardeşini göndersin sana.:KK5::KK5:

ne desem boş ne yazsam boş
söylencek hiç biişey yok ki....
nedenir...
bundan büyük acı varmıdır ki...

yazdığın her harfi hissederek yaşadım. sen dünyanın en iyi en melek annesisin. rabbim sizi cennette kavuşturur inşallah

bu nasıl bi acıdır :KK43: ağlayarak okudum.. kendimi sizin yerinize koyarak okudum :KK43:

rabbim size sabırlar versin.. emirin yeri hiç bir zaman dolmaz ama size yeniden tattırsın anneliği.. :KK59:

Başınız sağolsun.Allah bir daha aynı acıyı yaşatmasın.Anlattıklarınızı okurken gözümün öününde canlandı boğazım düğüm düğüm gözlerim dolu çok üzgünüm.Emir büyük yerden dediğiniz çok doğru.Tesellisi yok bu acının tarif edilemez

Allah yardımcın olsun canım.içim acıdı satırlarını okurken.Emir senin ve eşinin hatta doğacak kardeşlerinin de şefaatçisi olucak.Allahım onu cennetinin en güzel köşesine koymuştur eminim.İçin rahat olsun annesi, o artık Allaha emanet. Rabbim sabırlar versin,böyle acılar yaşatmasın...

Başınız sağolsun canım rabbim sabır versin sözün bittiği yer dedikleri bu olsa gerek.... Inan olurken göz yaşlarımi tutamadım hüngür hüngür ağlıyorum Inşallah bir gün emrinle kovusacaksin ve eminim ki oğlun cennetten sana kardeşini yollacak en yakın zamanda

Son düzenleme:
Allahım size sabırların en büyüğünü versin.kimseyi evlat acısıyla yakmasın.yavrunuzu hiç bir zaman unutamayacaksın elbette ama cennetten kardeşini gönderecek size o biraz teselli edecek yaralı gönlünüzü.dualarım sizinle,başınız sağolsun :2:

ahhh nasıl da yanmış yüreğiniz, mani olamadım gözümden akan yaşlara.. allah acının böylesini kimseye vermesin. sabır diliyorum size. biliyorum hiçbirşey oğlunuzun acısını dindirmez ama rabbim sağlıkla kavuşacağınız evlat nasip etsin tez zamanda. başınız sağolsun.:KK5:

sana ne yazsamda yazılar kelimeler harfler anlamsızzz kalırr bende 7 aylık bebeğimi kaybettiğimde milletin tesellileri bana komik geliyordu evet olur ama ilk olmazz o olmazz o başka yerini alamazz unutlmazz alışılır küllenir ama sönmezzz sadece sabır sabır sabır diliyorummmmm hayırlı bir evlat diliyorum Allahtan sana inşş hayırlısıylaa kardeşi gelirr çok şükür ki şuan kardeşini taşıyorum yerini alamıyor severken bile kızımın kardeşi diyorummm öyle seviyorummm Allah kimseyeee böyle bir acıyı hiç bir anne adayına yaşatmasınnn inş....

Canım öncelikle başınız sağolsun nasıl bi yazı yazmışsın yemin ediyorum kendimi tutamadım tabiiri caizse gözyaşlarım sel oldu belki yazının içtenliğinden belkide aynı acıyı yaşamış olmamdan bilemedim..tek bildiğim yazını okurken içime bir kez daha büyük bi acı düştüğü...kelimeler anlamsız ne desem boş yüce rabbim hepimize sabır versin...tekrar başınız sağolsun...

X