Doğdun, seslendim sana Emirim gözlerini açtın, 10 saat sonra kaybettim seni annem

evlat acısı en büyük acıymış Allah sabır versin canım. benim anneminde ilk 2 çocuğu doğduktan sonra yaşamamış. ama sonra 3 tane çocuğu olmuş ben en küçüğüyüm. annecimde o yıllar çok üzülmüş canım bu dünya imtihan dünyası Allah kaldıramayacağımız kadar büyük acı vermesin. kimisi 5 haftalık düşük yaptığına ağlıyor,kimisi 5 aylık düşüğüne ağlıyor kimisi yeni doğan bebeğini kaybettiğine ağlıyor kimisi kocaman senelerini verip büyüttüğü çocuğunu kaybettiğine ağlıyor kimiside bebeğim olmuyor diye ağlıyor. Allah sabır versin çok zor hepsi birbirinden zor. ama artık kendini helak etme güzelim bu genç yaşta hastalık sahibi olursun bu yıllar bidaha gelmez. bu hastalıklar tansiyonmuş kalpmiş hep üzüntüden oluyor. kendini toplamaya çalış canım benim

allah sabırlar versin yazını aglamaktan okuyamadım tesselli edicek kelimede bulamıyorum inş rabbim acını hafifletecek bi evlat daha nasip etsin en kısa zamanda

Allah sabır versin canımcım.. şöyle düşünürsen gerçekten rahatladğını hissedeceksin. düşünsene bitanem oğlunu O' emanet ettin. Hiç ağlamayacak, üzülmeyecek. seni bekleyecek cennette. Rabbimin yanında meleklerin kucağında.. günahsız, en güzel yerde.. Rabbim oğlunun üzülmesine, ağlamasına izin vermez hiç :KK61: O'nun yanında ne mutlu sana :KK61: cennette bir parçan var ne mutlu.
oradan senin böyle üzüldüğünü görürse o da üzülür. kıyamazsın değil mi Ona o da sana kıyamaz işte. ağlama sabırlar diliyorum sana.. dualarım seninle canımm. :KK71:

canım bu denli büyük bi acının ardından kendi derdimi açmak istememiştim ama senin yazını okuyunca nekadar dogru bi karar verdigimi anladım bende 4 tane bebegimi düşükle kaybettim ardından rabbim şuan dört yaşında olan kızımı sagsalim kucagıma almayı nasip etti ama insanın sınavı bitmiyo şimdi 19 haftalık hamileyim ve dogsada yaşamaz denilen bir bebegim var ısrarla gebeligimi sonlandırmıyorum senin yazını okuduktan sonra beni hem nasıl bir acının bekledigini gördüm hemde nekadar dogru bi karar verdigimi evladımın katili olmaktansa onun yasını tutan bi anne olmanın ne büyük bi onur oldugu rabbim neylerse güzel eyler ben ona havalet ettim herşeyi derdi veren rabbim sanada tesellisini versin inş

Canım şuan sana desek, ne söylesek boş.Acıyı yaşayan bilir.Sabahtan beri ikidir yazına denk geliyorum.Rabbim sana sabrını versin inş.İnş emirin sağlıcakla kardeşini göndersin sana.Ama bırakma kendini.Sen olmazsan eşin olmazsa hiçbişey olmazki.Önce siz sağlıklı olmalısınız.Hayat bitmedi ki devam ediyor.Öyle zamanlar olur keşke hayat dursa dersin ama durmaz.Durdurmaz rabbim.O vade tükenmeden olmaz bitmez ömür.Neler yaşayacağız kimbilir daha ne acılar çekeceğiz hiç birimiz bilmiyoruz.Tek yapmamız gerekn şey sabır.Duayla rabbimize sarılmamız gerek.Ağır şeyler bunlar, rabbim kimselere yaşatmasa keşke ama mecbur yaşanıyor.Hepimiz ayrı ayrı veriyoruz sınavımızı.
Canım Allah gönlüne ferahlık, kucağına meleğini sağlıcakla versin inş.Başka ne denir ki :KK43:(

ALLAH sabır versin canım ağlamaktan okuyamdım bile çok zor bi durum..tabiki acıyı yaşayan bilir ama şu anda anllattıklarını kendim yaşamış gibioldum çok zorrrrrrrrrrrrrr...

ne yazacağımı bilemiorum
Rabbim tekrarını yaşatmasın en kısa zamanda meleğin kardeşiyle müjdelerndirsin sizi
cennette hiç ayrılmayın inşallah

Allah senin ve ailenin yardımcısı olsun...

acını paylaştığımıza emin ol...

ve yazmaktan çekinme senin de içini dökmen gerekiyor...

allah sabırlar versin canım..okurken gözyaşlarına boğuldum..allah kimseye yaşatmasın..diyecek başka bişey bulamıyorum....

kardeşim sen cennetlik bir insansın nasıl dayandın bu acıya.allah sana daha çok sabır versin.sebep neymiş peki neden ölmüş.sen çok iyi bir annesin bunu yazdıklarından anladım.

okurken gözlerim doldu.ağlamamamk için kendimi zor tutdum.öyle güzel anlatmışsınki biran kendimi senin yerine koydum.çok zor allah birdaha böyle bir acı yaşatmasın.sağlıklı sıhattli evlatlar nasip etsin inşallah.çok geçmiş olsun canım...

Canım ya allah sabır versin, gözyaşlarıyla okudum. Ne denir ne söylernir bilmiyorum. Bende 18 haftalık daha doğmamış kızımı kaybettim. Biz göremedik yavrumuzu. Melek kızımı hayal etmeye çalışıyorum. Umarım öbür tarafta meleklerimiz bizi bekleyip cennet mekanında allahın huzurunda göreceğiz onları. Canım kızımı çok özlüyorum.Bizim şafaatçimiz olurlar. Dünyada sarılıp koklamak kısmet olmadı, cennette doyarız yavrularımıza.

EVLADINI KAYBEDEN BÜTÜN ANNELERİMİZİN BAŞISAĞOLSUN. ÜZÜNTÜMÜN TARİFİ YOK, SADECE SABREDİYORUM.

Allah sabır versin,kimseye yaşatmasın...ilk defa böyle bişeyi okurken gözlerimden yaşlar boşandı...

X