Doğdun, seslendim sana Emirim gözlerini açtın, 10 saat sonra kaybettim seni annem

canim benim, yasadiklarini, duygularini cok iyi anliyorum.. ben de 3 hafta önce 4 aylik oglumu kaybettim. bugün hikayemi sizlere anlattim (son bakis). benim oglumu 4 ay tanima sansim oldu, sonra kara topraga verdim, cok aci cok. sadece yasayan bilir. simdi bizim meleklerimiz onlar.. senin de dedigin gibi, ölümü artik seviyorum, ogluma kavusacagim o zaman...
senin 8 ay gecmis, nasil gecirdin zamani, cok zor Allahim bize yardim et...
Allah bir daha yasatmasin bize böyle bir aci.

yazını okudum ve allah kat kat sabırlar versin hepinize başınız sağolsun inan şuan hıçkıra hıçkıra ağlıyorumm çok zor bir durum başka dicek bişey yok

ben de çok üzüldüm ve ağladım. allah hepimizin gönlüne göre versin. hakkımızda hayırlısı böyleymiş. vardır bir bildiği. inşallah sağlıcakla bebeğimizi alırız kucağımıza günün birinde

Allah sabır versin canım benim.. Okurken gözyaşlarıma engel olamadım.. Zor bir acı olmalı.. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın..

Son düzenleme:
hüngür hüngür ağladım acınızı yasadım sızınle paylastım ınsallah azalmıstır azda olsa almısımdır şuan bende karnımdakını kaybedıyorum sizin acının yarısı belkı ama yınede acı ıste :S hıc bır tesellı sözü işlemıyor içime zırhlı duvar ördum sankı kendıme

Ağlamaktan mahfoldum
çok acıttın yüreğimi arkadaşım
allah kimseye yaşatmasın evlat acısını
rabbimden sana sabır ve umut diliyorum:KK71:

allah onu cennete göndermiş allah size sabır versin ne desek de boş sizin acınızı anlamamız çok zor ama yinede isyan etmemk lazım artık o yok hayat devam ediyor ama ne demişler sevdiğin öldüğünde 40mum olurmuş günler gectikçe o mum gibi acılarda azalırmış unutamazsın biliyorum ama alışmaya çalış allah sana emirine bir kardeş versin insallah allah çok büyük emirin acısınız azaltsın

başınızsağolsun
zaten daha okumaya başlarken ağlamaya başladım..
ama onun sizi cennette bekliyor olmasıda çok büyük bir şeref.
cennette ebedi bi şekilde beraber olacaksınız inşaallah

Allah sabırlık versin kardeşim gerçekten okudukça kötü oldum ki sizi tahmin bile edemiyorum.....
Gözlerim doldu resmen....Çok acı evet ama ALLAH Emirinizin ömrünü yeni yavrunuza versin....İnşallah birdaha bebeğiniz olur.........

yazdıklarını okurken hıçkırarak ağladım. ben sadece bir boş gebelik yaşadım 1,5 aylıkken sonlandı ,buna rağmen hala unutamıyorum.. Merak etme ,yavrun cennette ve "Allah'ım, annem de cennete gelsin" diyecek. zaten bu dünyada hiç birimiz kalıcı değiliz ki. inşallah Allah sabır versin

yazdıklarınızı okurken mahfoldum ağlamaktan başınız saolsun gerçekten çok zor bir durum Allahım sabır versin ....
bende yaklaşık 2 ay önce boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum hala yeni yeni atlatmaktayım çok acı bi olay varlığını bi hissediyosun bi anda yok oluyor

allah herkesin gönlüne göre versin

Allah sabır versin hepimizin yüreği aynı yanıyor çok acı çekiyoruz ama hikayelerimiz farklı ortak noktamız ise hepimiizn yavrusunu kaypetmişz olmamaış Rabbim bol sabır versin banada diyiyolar üzülme bi dahah olur gençsin diye ama ilki gibi olurmu diyiyiorum olmaz tabi o ilk göz agrımdı yine olsa bile o olmayacakki o melek oldu Allahım dahah büyük acılardan korusun bizi inş. ikinci bebeğin sağlıklı uzun ömürlü olur benim bebeğimde zamanında doğsaydı 2 haziran 2011de doğmuş olcaktı şimdi yaşasaydı bir kaç günlük olacaktı ama yok bebeğim :KK43:

canım benim yazdıklarını ağlayarak okudum. bende kaybettim meleğimi kızımı 21 haftalıktı ayrıntılı ultrasona girecektik kızım oynasın diye tatlılar yedim ama yok 3 haftadır annesine hiç bir tepki vermemişti. ama insan konduramıyor kendine nerden bilrdim cansız bedeninin içimde öylece durduğunu girdik ve kara haber kalbi durmuş. yıkıldım herşeyi hazırdı meleğimin odası yapılacaktı. ama kısmet. normal doğumla aldılar benden hastaneden çıkarkende o minicik bedeni babasının eline verdiler hiç unutmuyorum. şimdi yine hamileym 14 haftalık ve meleğim sanki annesine geri geldi yine bir kızım olucak. hep dua ediyorum Allahım onuda alma benden.

Güzel arkadaşım,acını paylaşıyorum seni çok iyi anlıyorum ben de bebeğimi kaybettim doğduktan 3 gün sonra vefat etti.ama onu hiç göremedim çok sancım vardı ve yoğun bakıma gidemedim iyiki de görmemişim diyorum yoksa daha beter olurdum.Ben Eymenimi kaybedeli 3 ay oldu zaman nasıl da akıp geçiyor şimdi antidepresan kullanıyorum daha iyiyim.Bizim yavrularımız şu an bizim onlara bakabileceğimizden daha mutlular iyiler.hiç ağlamadılar,gaz sancısı çekmediler..en güzel cennet giysilerinin içinde mutlu mutlu koşup oynuyorlar..Böyle düşünüp kendini avut.Bu bir sınav,Allah bunu birçok insana veriyor bazen daha beterlerini,yapmamız gereken buna rıza göstermek,sonunda alacağımız mükafatı düşünüp sabır göstermek,isyan etmemek..kalp hüzünlenir,göz yaşarır,ağlarız,inleriz ama çok ta abartmamak lazım.yaradana sığınıp dua etmeliyiz.hem kendimize,hem bebeğimize hem de bizim durumumuzda olanlara..

ah arkadaşım...bende bebişimi kaybedeli 5,5 ay oldu.içimizden çıkmıyor.Ağlayarak eşime şunu demiştim şimdi onun minicik parmakları toprağın altındamı yani diye.Olamaz böyle bir şey demiştim.Oda bana o şimdi olunabilecek en güzel yerde hiç merak edilecek bir durum yok demişti.O öyle deyince içim rahatlamıştı.Rabbim herşeyin hayırlısını mutlu edecek güzel günleri getirsin .Başıma ağrılar girdi .

arnavutköy mezarlığı yenidoğan kısmı,kızımın bir sürü arkadaşları var...bir o kadar sessizler...mezar taşındaki zehra betül ismi yüksek sesle söylenemeyecek kadar derine yazılmış...omuzlarımdaki yük beni daha da yaşlı yapıyor....bir film şeridi gibi yaşananlar geçiyor aklımdan..9 aylık bekleyişim,doğuma gidişim ve eli boş dönüşüm...dostlarımın kederli bakışları...annemi teselli edişim...öyle iki torun beklerken abim bebeciğini bir ay önce kaybedişi bir ay sonra da benim başıma gelen... rabbim sabırlar versin herkese...kızmı kaybedeli 9 ay oldu ve ben 2. bebeğime 2 ayık hamileğim...korkuyla karışık duygular yaşıyorum.bebeğim kalabilir de gidebilirde ihtimali...dilim duaya emanet.

X