Doğdun, seslendim sana Emirim gözlerini açtın, 10 saat sonra kaybettim seni annem

allah sabır versin canım.
emir in cennet kuşun seni bekliyor.zamanı geldiğinde hepimiz yanlarına gideceğiz meleklerimizin, onları doyasıya koklayacağız. benimde 2 meleğim var kızım ve oğlum utku.acını çok iyi anlıyorum.
ne desem boş, acıyı çeken bilir.

Melek Emir'in annesi, ben de üç melek oğlanın annesiyim. Ne kadar acı çekiyoruz ve ne kadar ağlıyoruz bunu bir tek melek annesi olanlar bilir. Hayatım artık eskisi gibi değil ve hiçbirzaman da öyle olmayacak. Küçük şeylerden bile mutlu olmasını bilirken şimdi ne olursa olsun kendimi iyi hissetmiyorum. Sadece bir tek şeyi bilmek rahatlatıyor beni yavrularım şimdi cenette ve her geçen gün ömrümden birgün daha eksilirken onlara biraz daha yaklaşıyorum. Canım oğullarım size layık olamayan annenizi affettiniz mi?

daha önce yanımda onlar ca bebek öldü neredeyse hepsi için ağladım ama hiç biri bu kadar dokunaklı gelmemişti acının büyüklüğünün farkındayım allah yardımcın olsun dua et a.acının büyüklüğünden ne söylediğin farkında değilsin ama sanki isyana giriyor gibi sözlrn rabbim sana bi daha böyle bi acı yaşatmasın allah doğacak bebeklerine sağlık vve uzun ömür versn

Ne söylenebilir ki...Kelimeler kifayetsiz kalıyor...Başınız sağolsun ve dilerim Allah size ve kimseye bir daha böyle acılar yaşatmasın.Ben de bir anne adayıyım ve hikayeniz beni inanılmaz etkiledi:KK43:

Allah bolca sabırlar versin.

çoook ama çok üzüldüm. okurken gözlerimdeki yaşalrı tutamadım. şuan ilk defa hamileyim. ve başıma gelecekmiş gibi geliyor. korkuyorum:KK43:

başınız sağolsun.

ne denir ne söylenirki bilemiyorum cennette meleğin emirinnn.canım ALLAH size sabırlar versin bu acının tarifi yok seni anlıyorum...ANNELİK ne kutsal mertebe yarabbim yaşadığın bu tarifi zor acının kutsallığı kadar büyük büyükkkkkkk sabrını versin mevlamm:2::2::2:

içim parçalandı....Allah başka acı vermesin.herşey Allahtan yaradana sığınmaktan başka ne yapabiliriz ki.onun da kaderi buymuş.bu acımasız dünyada bi engelli olarak çile çekeceğine şimdi cennette annesine kavuşacağı günü bekliyor.bir de 'yine çocuğunuz olur' diyen insanları öldürmek istiyorum.bu nasıl bi zihniyet bu nasıl bi tesellidir.sanki bi oyuncak bebekten bahsediyorlar yine alırsın gibi....bir evlat diğerinin yerini tutarmı hiç?ne diyim öbür dünyada kavuşma umudumuz inancımız olmasaydı napardık bilemiyorum.Allah sabır versin.............

Basiniz sagolsun ne desek teselli degil,hicbirsey Emirin acisini unutturamaz Allah size dayanma gücü versin bogazim dügüm dügüm ne desem bos ...Allah kimseye evlat acisi göstermesin.

dlkbhd...Allah sana da sabır versin güç versin yarabbim..Bizim için çok zor ama siz doğum yapıp kokusunu alanlar için daha da işkence oluyor çok iyi anlıyorum..Sen dr. kontrolü yaptırdın mı 2. bebeğinin neden kalbi durmuş olabilir diye..Gerçi ben bi çok yerde okudum 2.bebek te düşerse kontrol ve test yapıyolarmış 2 zaiyat vermen lazım yani bakış açıları böyle saçma..

Son düzenleme:
canım benim.Allah sabır versin.
3 aylık bebeğimin karnımda kalbinin durduğunu öğrendiğimde dünyalar başıma yıkılmıştı ki senin acını düşünemiyorum bile.
Benim bebeğimin kalbinin durmasının sebebi %90 özürlü olma sebebiymiş.şimdi düşündüğümde belki o yükümlülüğün altından kalkamayacaktım ve bebeğimi her görmemde neden ben diyecektim(haşa)

Allah kimseye kaldıramayacağı yük yüklemesin.

Allahım sabır versin size ağlayarak okudum benimde bebegim 4 aylıkken karnımda öldü dogsaydı şimdi 4 aylık olacaktı yavrum ne kadar zor oldugunu anlıyoru biliyorum bende günlerce agladım ama ne fayda dua etmekten başka elimizden gelen birşey yok rabbim bizleri yeniden sağlıklı evlatlar vererek acımızı dindirsin işallah....

basın sağolsn kardesm allh sabır versn aglayarak okıudm bnde 6aylık hamileym kendimi senim yerine koydum ve içimde bi yer sızladı allhım sizi birbirnze cenette kavustrsun

Bana yazılanları şimdi okuyabildim. Acıma ortak olan, hatta kendi acısını bana anlatıp halime şükretmemi isteyen herkese bütün herkese çok teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun. Fakat bir kaç hamile anne adaynın yazılanları okuyup endişe içine girdiklerine görüp çok üzüldüm. Hatta kendi kendime keşke yazmasaydım , anne adaylarını üzüyor muyum acaba bile düşündüm. lütfen sitedeki hiçbir arkadaşım yanlış anlamasın ama anne adayı olan karnında bebeğini taşıyan arkadaşlarım lütfen sizler bunları okumayın. Evet bunlar hayatın birer gerçeği fakat sizin karnınızda canlı, kıpır kıpır canlar var. O kadar güzel bir duygu ki. Allaha binlerce kez şükürler edin. Yanlış anlamayın size öğüt vermek falan haddim değil. Ama sizler gülün, mutlu olun, güzel şeyler düşünün.
İnanır mısınız Emirime ilk hamile olduğumu öğrendiğim zamanlar onunla konuşmaya başlamıştım. Bana gülüyorlardı. doktorum bile hadi ya şimdiden mi demişti. tam 9 ay onunla yanımdaymış gibi konuştum. sON aylar gece karnım yamuk bir halde uyanıyordum. Bir tarafıma toplanmış. Emir annecim hadi bitanecik oğlum birazcık canım acıyor düzel diye karnımı sevmeye başladığım an düzeliyordu. Doğumuma az bir zaman kala çevremdekilere hareketlerini göstermek istiyorduk zaman zaman. Karnımda bazen uyuduğunu yani hareket etmediğini düşündüğüm zamanlar Emirim diye seslenip onu sevdiğim zamanlar öyle bir oynuyordu ki. Ben ona şarkılar mı söylemiyordum, hikayeler mi okumuyordum, neler neler. Sınıfta o kadar çok bazen hareket ediyordu ki müzik ve çocuk seslerindene tkilendiğini düşünüyor, evde onu sevgiyle seviyordum. Herkes şimdi boşuna demiyor okarnında deeğil senin yanındaydı diye.
Mutlu olun O kadar güzel bir duygu ki anne olmak! çok masum, çok güzel anne yüreği. Kalbin bölünmüyor kalbin evladının oluyor. Beni yanlış anlamayın ama müjde bebeğim doğdu sitelerine girip bebeğinizi Allah izin verirse diyerek hayal edin.

Allah sabırlar versin acınızı dindirsin..
sebebini merak ettim neden kaybettiniz acaba bebeğinizi sebep olarak ne söylediler ??

Hiçbir sebebi yok. Doktora göre doğumda herşey normaldi. Ama zor bir normal doğumdu. Doğduğu zaman ağlamadı . Sadece inleme sesleri çıkardı Emirim. Zaten 5 dakika sonra kalbi durmuş bir defa. Tıp fakültesi doğum esnasında olan bir durum diyor. Fakat raporlarda beyaz doğduğu için hastalığı beyaz asfiksi diye geçiyor. Anne karnında gayet sağlıklı bir bebekti. 52cm 3330 gr gülümseyerk uyuyan bir bebek. Onu yıkayan imam bile ben böyle bir bebek ilk defa görüyorum kızım dedi. Meleğim EMİRİM. ben yanıyorum ama Çok şükür

dlkbhd...Allah sana da sabır versin güç versin yarabbim..Bizim için çok zor ama siz doğum yapıp kokusunu alanlar için daha da işkence oluyor çok iyi anlıyorum..Sen dr. kontrolü yaptırdın mı 2. bebeğinin neden kalbi durmuş olabilir diye..Gerçi ben bi çok yerde okudum 2.bebek te düşerse kontrol ve test yapıyolarmış 2 zaiyat vermen lazım yani bakış açıları böyle saçma..
teşekkür ederim MaxDerin allah razı olsun ALLAH melek annelerinin hepsine sabır versin. 2. bebeğim 13 haftalık olması gerekirken gelişmemiş ve 5.haftada kalmış kalbi daha atmaya başlamamış bile bir çok testler yaptılar hepsi temiz çıktı en son pataloji sonucu çıktı o da temizdi bi sorun görülmedi sadece biraz iltahaplanma olmuş ama o sebep değil dediler birde 30 gün sonra bir kan testi daha yapıcaz çok nadir görülen bir sebepmi diye ama bana göre herşey boş ben o acıları yaşayacakmışım malesef elimizden birşey gelmiyor hayırlısı demekten başka.

cnm benim.. cennet meleği olarak ayrılmış demek ki nerden bilinebilir ki tadiri ilahi işte üzmeyin kendinizi bu da sizin sınavınız Rabbim kolaylıkla atlatmanızı nasip etsin inşAllah..

bir evlattır kadını anne yapan sende çok güzel bir anne olmuşsun .teselli vermeyi. seni azda olsa avutmayı çok isterdim ama imkansız .Allahım acını hafifletir insallah. Emirinin yeri ayrıdır ama ona çok güzel bir kardeş vereceğine eminim çünkü yüreğin bunu hakkediyor..

çokkk uzun zamadır bu siteye üyeyim.bir çok doğum öyküsü bebeğini kaybeden anne öyküsü bebek isteyen anne öyküsü okudum,ama bu nasıl bir anlatım nasıl bi acı şekli nasıl bir duygu yoğunluğu.yazı yazamıyorum şuan..siz EMİRE dokuz ay boyunca mükemmel bir anne olmuşsunuz.allahım sabırların en büyüğünü size ve sizin gibi olan kardeşlerime versin...

X