Düğün Dnde gelin wc ihtiyacn karlayamaz m??

Ben normalde wcye çok sık giderim ama düğün günümde hiç ihtiyacım olmadı. Kuaförde gelinliğimi giymeden önce girdim okadar sonra evimize geldiğimizde girdim.

:CüvCüv:bu wc konusunu bende çok takmıştım nasıl takılmasınkii:CüvCüv:ama neyseki osorunum olmadı....olsa bile gelinlin tarlatanı çokk rahat bi şekilde toplanabiliyoo çokda problem olcağını sanmıyorum:1no2::1no2:

ben kuaförden eve gelince yemek yedim, tuvaletimi yaptım yengemin yardımıyla tabiki...o gelinliğimi yukarı kaldırdı ben yaptım :S... salondada bişey içmediğim için hiç sıkışmadım....

tam benlik bir konu bu..ayıptır söylemesi ben çok sık wcye giderim....o günde düğün salonuna gittik, bizi bekleme odasına aldılar..o sırada ben sıkıştım...kuzenimle eşimin yiğeni, biz tutalım eteklerini sen gir dediler..ben de kabul etmedim..hatta onlarda bana "biz seni tutmaya razıyızda sana ne oluyor" dediler...ama ben onlara ayıp olsun istemedim. sonuçta kimseden böyle bir yardımı kabul edemem, yapım bu....hasta falan olursam belki...sonra ne oldu biliyormusunuz? gelin arabasına atladık, eşimin ailesinin evine gittik...o sırada da abimler düğün salonuna geliyorlarmış, gelin arabası ve arabanın içinde ben ve eşim gidiyoruz..bunlarda salonu karıştırdık sanıp düştüler mi peşimize...sonra dedik ki siz gidin, el işaretleri falan...sonra gelin arabasını kullanan çocuk dışarda bizi bekledi, ben de tuvalete girdim...herkes salonda, biz evde....o sırada gitmişken parfümümü de sıktım unutmuşum yanıma almayı....

bende çok sık wc ye giderim:)kuaförde sürekli girmiştim dakka başı.baba evine geldim gene girdim yardımlarla:)düğün salonundada bi kere girdim eşimin yeğenlerinin yardımıyla:)üstümü başımı onlar toplamışlardı heheh.utanmıştım ama napim

ben 1 kere girmiştim. nikahtan sonra birşeyler içmeye gittik.yakın arkadaşımıda aldım yanıma bir güzel hijyen kısmını hallettikten sonra arkadaşım eteklerimi topladı. zaten kabarık etekten hiçbiryerin görünmüyor. rahat olun. yanınızda 1 kişi yeter.

prima bağlıcam ben altıma hehe :dance: :roflol:

Ayyy bide tam düğünün ortasında takı esnasında insan çok sıkışsa kaydirigubbakcemile3

mikrofonu eline alır adam ''misafirler sırayı bozmayın gelin tuvaletini yapıpı gelcek '' :roflol:

ayy takı esnasında bırakıp gidemezsinde kaydirigubbakcemile3

benimde gelmişti her nekadar sıvı falan tüketmesemde insanın heyecandan sıkıntıdan geliyor beyaaaa-tatlicadiarzu-bende arkadaşlarımla gidip tarlatanımı çıkarmış sonra eteklerimi toplayıp kendim girmiştim tarlatan kolay çıkıp giyilebiliyor sonuçtaşakkıdı

valla ben sabah 09:00 da giydim gelinliği gece yarısı 02:00 de çıkardım.
sıkıyorsa gitme..delikafadulden
bir de benim üstten sıvı alırım alttan gider, o derece yani..:roflol:
fazlaca da alkol ve sıvı tüketince gece boyunca saat başı tuvalete attım kendimi.
1-2'den sonra kaptım işi profesyonel oldum zaten..
tarlatanı iyice kaldırıp etekleri de önce topluyodum bitti gitti..:lepi:

Sözlümün abisinin düğünde aynı olayla karşılaştım ben ve teyzesi eltimin tarlatanı tuttuk oda yaptı hatta biraz utanır gibi oldu ama hiç bişey gözükmüyor sonuçta gelinlik kabarık baksak ne görcez sırnaşık şey sonuçta 3 müz wc deydik malum kapıyı kapatamadık o yüzden biizm yüzümüz dışardaydı ve sorun olmadı rahatca yaptı yani

bu konuda ben rekor kırdım galiba :hooray: daha sabah kuafördeyken geldii wcm, taaaa akşama kadar tuttum, bir süre sonra heyecandan zaten unutuyosunuz, ama saatler ilerledikçee "artık gece bitsin yeteeeer "diye söylendim kendikendime..o derece yani :lepi:

bende sabah girdim abdestimi aldım. kuafördeyken gelinliğimi giymeden önce gittim sonra saatler boyunca tuttum maalesef. birşey yemedimde içmedimde. gece millet gidince çıkar gelinliği çabuk demişim ))))) dur dur diye bir kaçtım wcye aşkımcım azdım sandıydı ama neyse... gülmekten kırıldık sabaha kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…