Düğün Dnde gelin wc ihtiyacn karlayamaz m??

emilia

Emina
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
900
3
Arkadaşlar aklıma takıldı şimdi ,,sizin düğününüz herşey çok muhteşem gidiyor,fakat çok sıkıştınız öyle böyle değil wcye gitmek zorundasınız, gelinlikle nasıl gideceksiniz?? yada giden varmı bu şekilde ??? :sm_confused:

ben gittim :roflol:
benim gelinliğim baya kabarıktı zor oldu doğrusu
anıma kimseyide istemedim
tartlatanı ve etekleri topladım yumak yaptım :roflol:
geriside malum

ben gittim :roflol:
benim gelinliğim baya kabarıktı zor oldu doğrusu
anıma kimseyide istemedim
tartlatanı ve etekleri topladım yumak yaptım :roflol:
geriside malum

ayy valla gidemeyenlerde bez bağlasın bari iyi yapmışın valla 3- 4 kişi gelinle beraber girer artık eteklerini tutmaya delikafadulden:sm_cool:

bende aynı şeyden korkmuştum ama gelinliğini giymeden evvel tuvalete gidersen ve fazla sıvı almassan çok bir sorun yaşayacağını sanmıyorum zaten düğün dediğin şey birkaç saat sürüyor, olmadı tuvalete gidebilirsin öyle üstte toplanmayacak bir durumu olmuyor o elbiselerin, arkadaşın söylediği gibi yani tarlatan toplanabiliyor..
mutluluklar dilerim şimdiden :)

ayy valla gidemeyenlerde bez bağlasın bari iyi yapmışın valla 3- 4 kişi gelinle beraber girer artık eteklerini tutmaya delikafadulden:sm_cool:

evet genelde 3-5 kişi birden giriyor
ben bütün haşinliğimle red ettim:lepi:
niye dersen biri kaynanamdı kaydirigubbakcemile3
daha kocam görmeden :roflol::roflol::roflol:

oo iyi yöntem ben daha evlenmiyom yaff:) öylesine aklıma takıldı yinede sağol cnmsırnaşık şey

bende gittim kaydirigubbakcemile3

3 kişi birden gittik tabi arkadaşlarımla kaydirigubbakcemile2

dayanamadım napim -tatlicadiarzu-

ayy cok güzel bı konu gercektennn bende nısanlıyım hep aklıma takılıyooo

bizim gelinin de gelmişti
bi ara baktım salonda gelin yok:roflol:
3 kişi birden wc de yakaladım sonra
napsın kız ya sıkışmış delikafadulden

bu gune kadar kkda gordugum en ilginc ve en zaruri soru...kaydirigubbakcemile5 tebrik ediyorum
herkesin basina gelebilcek bir sey gercekten. daracik tuvalette iki kisilik bir insan!! cik cikabilirsen isin icinden... a.s.

korkmayın kızlar gidilir,gidilir,

gelinliğin altıdaki kat katlar güzelce toplanır sonrada bir güzel çişşşşş,

olmadı yardım alın...sırnaşık şey

bende bunu çok düşünürdüm. insan heyecandan sıkışabilir. özelliklede ben:))

bazıları heyecanan sıkışır yaaaaaa sürekli
Benim aklıma bile gelmediiiiiiiii:roflol:

evet benimde korktuğum bi konu.arkadaşım 4 kişi birden girmişti.Ben kimseyi yanıma almam toplar girerim.

ay ben bunu hiç ama hiç düşünmemiştim yahu.gerçekten naparız acaba o kocaman gelinlikle tuvalete girilmezki.

kızlar düğünü öle bikaç saatlik bişi sanmayın.gündüz bi giyiyosun taaa gece çıkarıyosun.ama ne kadar sıvı alırsanız alın ki almak aklınıza bile gelmiyor o nedenle wc ihtiyacıda pek aklınıza gelmiyor.hadi geldi diyelim o içteki kabarık tarlatanı birisi çıkarsın.sizde etekleri toplayıp girin ama klozet olsun tabiii.yanınıza birinin girmesinde ne varki.bu ister eşiniz olsun ister kardeşiniz ister kuzeniniz istersede görümceniz.yahu anneniz gelsin.ama kayınvalideye ok..diyemem.bu saydıklarımdan biri etekleri tutar sizde işinizi görün.utanacak sıkılacak bişi yok.hemde hiç yok kızlar.herkesin başına gelio.okadar etekten kimsenin bi yeri gözükmüyo.her gelinin böle bir tatlı anısı mutlaka vardır.şimdiden dert etmeyin.gelirsede sakın tutmayın salın gitsin

Ooo ben o kadar çok gittim ki.... Ben gelnliği sabah 10da giydim gece 3e kadar üstümdeydi...
Alttaki tarlatan zaten telli ya... çok rahat oluyor. Önden birini gönderip klozeti kolonyalı mendille sildiriyorsun.Sonra kendin girip tarlatanı kaldırıp bi güzel işini görüyorsun... Stres yapmayın, tahmin ettiğiniz kadar zor değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…