Düğün Dnde gelin wc ihtiyacn karlayamaz m??

herkesin basina gelecek bi durum ama bilmiyorum ben sivi almam o gun yaaa...nisanimda mesela tuvalet aklimin ucundan da gecmemisdi.insallah dugunumde de ole olur.

Son düzenleme:
bu yazılanları okuyunca sıkıştım ben yaaaa:roflol:

benim nişan kıyafetim kabarıktı. kuaförde wc ye gittim birde evde giydim 7-8 saat yetti bana. zaten o gün pek sıvı tüketilmiyor

sıvıyı az tüketin kızlar yinede olduki geldi mecbur gidilecek

Arkadaşlar aklıma takıldı şimdi ,,sizin düğününüz herşey çok muhteşem gidiyor,fakat çok sıkıştınız öyle böyle değil wcye gitmek zorundasınız, gelinlikle nasıl gideceksiniz?? yada giden varmı bu şekilde ??? :sm_confused:

aynı şey benimde aklıma takılmıştı hatta fobi derecesine gelmişti ogün zaten heyecandan pek bişey yiyip içemiyorsun evden salona gitmeden önce wc ye gidilirse zaten salonda heyecandan pek aklına gelmiyor benimde hiç aklıma gelmed düğünden sonra ilk düşündüğüm vay be hiç tuvaletim gelmedi olmuştu artık nekadar taktıysam kafama

karşılar anam neden karşılamasın şöyle kafana kadar geçirdinmi gelinliği küçük orta büyük herbi büyüklükte ki ihtiyacı itina ile karşılarsın :roflol:

benim gelinliliğim tek parça tarlatanıda birleşik kolay giyilip çıkarılıyordu kuaförden sonra babaevine gelince fermuarını açtım bornozu geçirdim üstüme 1 kere girdim sonrada gelmedi zatem ben bornoz üstümde eşimin ailesine gelin almaya geliyorlar ya hepsi eve geldi yakalanmıştım o halde kaydirigubbakcemile2

Kızlar neredeyse düğün için en merak ettıgım konuydu kaydirigubbakcemile3 koptum okurken de yazdıklarınıza, bırınız sbhtan aksama kdr tutmus çişini falan kaydirigubbakcemile2 walla başarı... ben ne yaparım bilmyorum her 1 saatte bır cısım gelır cunku :eek:

insan ister istemez sıkıntı ve stresten gider heralde diye düşünüyorum.

valla hiç aklıma gelmedi ama ben o gün wc ye gelinlikle gittigimi hatırlamıyorum demekl fazlada sıvı almamışım o gün çokta hareket halinde olmadıgımdan gerek suya ihtiyaç duymadım..salondada bişe yiyip içmedim..kuaföre gitmeden wc ye gitmiştim zaten...

Kızlar geçen yaz evlenen bir arkadaşımın başından geçen olayı anlatıyorum. Aralarında yaklaşık 5-6 saatlik mesafe olan bir ilden diğerine gelin almaya gitmiştik. Damat nişanlımın yakın arkadaşı olduğu için arabayı o kullanıyordu bende yanlarındaydım. Kızcağız evde utanmış kalabalıktan girememiş wc ye zaten yolda en yakın otele girip üstünü çıkaracak sonra yola devam edecektik. Derken dedi ki ben çok fenayım nolur benzin istasyonuna girelim. arkamızda bir dünya araba benzin istasyonuna girdik. Bana dedi ki nolur sıkıştığımı söyleme. :) İçeriye de kimseyi alma. Ben kapıda gelin içerde gelen soruyor ne oldu diye. Dedim heyecandan midesi bulanmışta istifra ediyor. Çok komikti ya kaydirigubbakcemile3

ha haaa bende gitmiştim....kabarıktı benimde gelinliğim..elimle topladım herbi yanını soora bi güsel hallettim işimi.....:roflol::roflol:

ha ha bakalım ben ne yapacagı.bırde benım bobreklerın masallahı var cok super calısırlar.normal gunde bıle her saat bası gıderım. o gun bakalım ne maceralar yasayacagım:)))))allahtan gelınlıgım cok kabarık degıl:))

ha ha bakalım ben ne yapacagı.bırde benım bobreklerın masallahı var cok super calısırlar.normal gunde bıle her saat bası gıderım. o gun bakalım ne maceralar yasayacagım:)))))allahtan gelınlıgım cok kabarık degıl:))

bi kere geldi ben de gittim hiç de zorlanmadım tuttumk eteğimi kaldırdım girdim:)))e ne yapacaktım

Ben hem dügün hemde nikah günü sivi tüketimini nerdeyse sifirlamistim..hos, zaten heycandan bir tabak yemek bile yiyememistim...:roflol: fakat tuvaletim gelseydi, hakkaten zor olurdu...gerci benim gelinlik kabarik degildi ama yinede zorrrr....! En iyisi, yemeyi icmeyi 2 gün kesmek...opuyorumnanaktan

X