Dipteyim, nefes alamıyorum.... !

Oylemi diyorsun... inanmak istiyorum..

ben demiyorum Allah ayetinde öyle söylüyor, siz bilemezsiniz hayır mı şer mi olduğunu diyor
evet seni temizliyordur diyorum, tabii sabredersen
çünkü sıkıntıların sebebi insanın yaptığı hatalar ya da onun günahlarını temizlemektir
sabredip hayır vardır bu işte dersen kazanırsın
hem de için rahatlar
kendini gerçek dostuna bırak, gerisine karışma, zaten seni en çok o düşünür

Boşan gitsinnnnnnnn...

senden değerli mi?

sağlığından olursun bu gidişle...

yol yakında kurtul , yolunu çiz..

1 dk bile düşünme, bu işin tadı kaçmışş..

Allaha sigindim...

Böyle konular okuduğumda burnumun içinde bir sızı gözlerim yanıyor..
İnsan değer görmediğinde nedense eksiği kendisinde arıyor..
Etrafta baş tacı edilen yakınlar.. Benim eksiğim neydi hatam neredeydi diye sorguluyor
insan kendini..Ne büyük aşkla evlendik.. Nasıl bu hale geldik, getirdiler..
Şükürler olsun ki kazancın var kendin için çok mantıklı kararlar almışsın hesabını ayırarak
Bi evlilikte mutsuzsa maddi anlamda da hiç bir bağlılığı yoksa niçin bu çileyi çekeyim der insan
Çok haklısın..
Kendini üzme..Bu yaşadıklarında bir hayır olduğuna inan çok zor evet hayır bunun neresinde
dediğini duyabiliyorum.. İnsan hayatı mahvolmuş gibi hissediyor ama ben öyle hikayeler
duyuyorum ki inan şükrediyorum ve umutla bakabiliyorum..
Allah hayırlısını yaşatsın en yakın zamanda..Kendi mutluluğunu düşün gerisini bırak

sana gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı bir kitap tavsiye etmek istiyorum
oradaki bayanın çekmediği sıkıntı kalmamış çocuğuyla
okusan haline şükredersin
ama aslında sıkıntıların arkasında o kadar farklı bir dünya var ki o kitapta
zamanın varsa bir bak, hem kafanda dağılır, üstelik okuyanlar çok beğeniyor
halit ertuğrul- ateşte yeşerdim

Al yine ayni sendrom. Eve geldim. Dunden kalma yemegim vardi. Yedim. Esim geldi. Mutfakta kendine birsey hazirliyor. Yatak odasina girdim. Uzandim simdi yataga. Canim hic birsey yapmak istemiyor. Kendimden nefret etmeye basladim.....

cnm saglıgın herşeyden önemli.şimdi bölesin ilerde kimbilir neler olur sana allah korusun..senin için en iyi olanı yap.evliliğin işkenceyse bitir bunu..:26:

bunu söylemem yakışık alır mı bilmem ama eşin fiziksel olarak da sana denk değil bence. tabii beğenip evlenen sensin sonuçta ama ne bileyim senin gibi sofistike karizmatik gösterişli bir kadının yanında acayip sönük kalıyor ve göze batıyor. bari huyu iyi olsaydı. belki de bunun o da farkında bu yaptıkları da o yüzden. hiç yakıştıramadım yanına açıkçası eminim birçok kişi de benim gibi düşünüyordur ama dillendirmiyordur ( yakın çevrenizden vs. )

böyle evlilik olmaz zaten bu evlilik değil kendine yazık etme onun anlaşmasını beklersen yanaşmaz bence sen çekişmeli olarak davanı aç.

Nisan fotograflarini o kadar iyi hatirliyorum ki,
basligi okuyunca dehsete düstüm... cok üzgünüm, ALLAH sana sabir versin:26:

Tesekkurler canim. Bakacagim.

Nisan fotograflarini o kadar iyi hatirliyorum ki,
basligi okuyunca dehsete düstüm... cok üzgünüm, ALLAH sana sabir versin:26:

Cincikk beni hatirlamana sasirdim. Thirtyfour Demekki unutulmamisim. Sasirdim simdi. Evet cok farkli ailelerin yapisi. Gecmis farkli. Kultur de farkli. Herkes bana sen daha guzelsin derdi.. ben huyu iyidir diye babamin sarayini terk ettim bu varos adam icin....

Icten fikirlerin icin cok tesekkurler..

elbisene ve aurana bayilmistim, unutmak mümkün mü...
en azindan herseyin bilincisindesin ve ne yapmak istedigini biliyorsun simdi
ALLAH karsina layigin olan insanlari cikarsin bundan sonra...

canım hatırlamadım kusura bakmazsan eski konularına göz attım da nişan fotoğraflarını gördüm ona istinaden yazdım :S

hiçbirşey için geç değil hiç üzülme ve 2,5 yılla kurtulmaya bak derim bir an önce gerçekten bu hayat değil kendine bu haksızlığı yapmaman gerektiğini düşünüyorum

Olsun. Bakman iyi olmus. En azindan nasil gorundugumu biliyorsun simdi :)

Son düzenleme:
Ben bi dusa gireyim. Manikur yapayim sonra. Yoksa iyicene dibe vuracagim... sonra gorusuruz kizlar. Hepinizi optum. Allah gonlunuze gore versin.

off içim fena oldu okurken. Allah sabır versin. mutlu olmak için evlendiniz, anlaşamıyorsanız ayrılın. yıllarınız (ikiniz için de) böyle mutsuz mu geçsin istiyorsunuz...

Bu adam niye evlenmiş onu anlamadım. Şu evlilik işini kıvıramayacaklarsa bari kadınları mutsuz etmesinler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…