Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Canım bizim dileğimizi ismimizi yazicakmisin

Canım simdi sana herkes 313 tane mi okuycak

Okunacak kişi @glmserser (Adım Seçil adımla dua ederseniz sevinirim kızlar isteğim hayırlı evlat sahibi olabilmek )
Başlama tarihi 22.02.2018
Bitiş tarihi 23.02.2018 saat 21.00
Yarın akşam bu saate kadar herkes bildirim yapsın olur mu kızlar haydi Allah kabul etsin.

@glmserser(isim Seçil isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@compeng
Gullbahcemm
K Kerime97
C cansu_tr
@tugce0640(isim Tuğçe isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@Mirac46
GlySn (Mazaretli)
@blondgunes
yelsem
@Esseteacher(mazeretli) (İsim Esra isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@sSultans (isim Sultan isteği hayırlı sağlıklı evlat )

Selamun aleyküm kizlar ben az once girdim nete haberim yoktu.okumalar baslamadiysa sayiya bolelim olmaz mi yada isteyen istedigi kadar okusun.diger arkadasa geceriz.benim cok okumalarim oluyo belki de sizlerinde vardir nasil yaptiniz bilgi gecerseniz sevinirim

Bugun herkes ismini yazdirsin hacetini isteyende parantez icine aldirsin hepimiz sanirim salih evlat istiyoruz anladığım kadar isimler yazilsin isteyen istedigi kadar sayi alsin mazeretli olanlar okuyamaz biliyosunuz ve her okunusta eüzu besmele cekilsin.diger arkadasa geceriz birgun sonra boylece bitince liste tekrardan basa doneriz olmaz mi

Adim tulay esimin adida ismail
Tulay ve ismail (Rabbimden salih evlatlar istiyoruz)

Bugun paylasalim olmazsa gunde iki kişiye ayetel kursu okunur iki kisinin adi olur bir gunde okuduk bitti sayi diger arkadasa okuduk oda bitti sonra gun sonunda bağişlama yapariz duamiz olsun

Secilcim ne diyon arkadaslar ne diyosunuz uygunsa baslayalim. Paylaşim yapalim iki kisiye bağışlama yapariz sabahda iki kisiye bagışlariz
Bir de arkadaslar karışmak gibi degil ama evlat hasretimizi icin hergun istigfar okuyun Rabbim inanin kulunun duasina icabet eder

kimse dönüş yapmadığı için ben belirlemiştim ama okumalar başlamadıysa ortak karar verelim nasıl kolay olacaksa öyle yapalım

Ben diger topike yazmışım az once farkettim neyse onlarda bilirler istigfar cekmeyi adet edinin biz müminler günahkariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…