Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Kızlar hepiniz hoş geldiniz ve çok mutlu ettiniz beni o zaman akşama mesaj siraniza göre liste yapıp nasıl okuyacagimizi yazarım olur mu şimdi işteyim ondan yapamıyorum inşallah güzel güzel okuyacağız :-)

tamamdır canım. Dua her hayrın başı. Bir yerden başlayalım biz de :) sen de vesilemiz olursun belki kim bilir :)

Evet kızlar hem okuması kolay hem de çabuk sıra gelir isteyen varsa liste yapayım sırayla okuyalım herkesin niyetini yazarım isminin yanına regl iken de mazaretli diye bildiririm kısa sürede çok kişiye okumuş oluruz 1 ya da 2 günde tamamlarız bir arkadaşı isteyen varsa buyrun bayanlar
Hayırlı olsun canım Benim iki tane dua topiğim var buraya da katılırsam zorlanırım . Ezbere de bilmiyorum kusura bakma canım üzülerek söylüyorum :KK74:

az sonra listeyi ve nasıl okuyacağımızı paylasacağım kızlar :)

kızlar bir şey aklıma takıldı şimdi toplamda bir kişiye mi 313 okuayalım yoksa herkes mi 313 mü okusun bir kişi için ayrı ayrı.10kişiyiz 313 tam bölünmüyor :) çoğunluk ne derse onu yapalım

şimdilik listemizi paylaşayım kızlar sizden gelen cevaplara göre okumamızı şekillendirelim o zaman .Mesaj atma sıranıza göre oluşturdum listeyi.
@glmserser
B bibliyofil_k
Gullbahcemm Gullbahcemm
K Kerime97
C cansu_tr
tugce0640 tugce0640
@Mirac46
GlySn GlySn (Mazaretli)
F flower world
yelsem yelsem
8*35=280 . 8 arkadaş 35 tane okursa
Dua sahibi de Geriye kalan 33 tane duayı okur .
Mazeretli arkadasta Ya varis ya da Ya musavvir gibi esmalardan okuyabiliriz hayırlı evlat için aklıma gelen esmalar bunlar başka esmada olabilir

8*35=280 . 8 arkadaş 35 tane okursa
Dua sahibi de Geriye kalan 33 tane duayı okur .
Mazeretli arkadasta Ya varis ya da Ya musavvir gibi esmalardan okuyabiliriz hayırlı evlat için aklıma gelen esmalar bunlar başka esmada olabilir
olabilir canım peki hiçbirimiz mazeretli olmazsak :)

Okunacak kişi @glmserser (Adım Seçil adımla dua ederseniz sevinirim kızlar isteğim hayırlı evlat sahibi olabilmek )
Başlama tarihi 22.02.2018
Bitiş tarihi 23.02.2018 saat 21.00
Yarın akşam bu saate kadar herkes bildirim yapsın olur mu kızlar haydi Allah kabul etsin

X