Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

kimse dönüş yapmadığı için ben belirlemiştim ama okumalar başlamadıysa ortak karar verelim nasıl kolay olacaksa öyle yapalım
Bu benim fikrim çunku isi olan oluyo okumalar oluyo cüzlerimiz var benim cok istigfar cekmem gerekiyo o yüzden herkesi düşündum adetli olan olur o kişiyede duamiz olur hem sayı cabuk biter ve herkese tekrar edilir sayı o yüzden dedim yinede siz bilirsiniz

şuan sayımız 13ve 2 kişi mazeretli nasıl paylaştırabilirz yapalım beraber canım

Bana her sekilde olur bence kafani karistirma canim.en son ne yazarsan herkes onu yapsin sen son bi gozden gecir canm

Bende her şekilde okurum canım kişi sayısına bölsek te olur . Ama ben her an hasta olabilirim

Peki o zaman kızlar son olarak karar şu okuyabilecek olan arkadaşlarımız kalsın eğer uymaz diyen arkadaşlarımız varsa saygı duyarım o zaman 2 günde bir arkadaşımıza herkes bireysel olarak 313 Ayetel Kursi okuyacak. Süremiz iki gün başlama tarihimiz 22 Şubat Perşembe
Bitiş tarihimiz 24 Şubat Cumartesi dönüş yaparsınız kızlar okudum bitti diye

Peki o zaman kızlar son olarak karar şu okuyabilecek olan arkadaşlarımız kalsın eğer uymaz diyen arkadaşlarımız varsa saygı duyarım o zaman 2 günde bir arkadaşımıza herkes bireysel olarak 313 Ayetel Kursi okuyacak.Bildirim yapmayan okumadı sayılır. Süremiz iki gün

Başlama tarihimiz 22 SUBAT PERSEMBE
Bitiş tarihimiz 24 ŞUBAT CUMARTESI dönüş yaparsınız kızlar okudum bitti diye.

@glmserser (isim Seçil isteği hayırlı sağlıklıevlat)
@compeng
Gullbahcemm
K Kerime97
C cansu_tr
tugce0640 (isim Tuğçe isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@Mirac46
GlySn (Mazaretli)
@blondgunes
yelsem
Esseteacher (mazeretli) (İsim Esra isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@sSultans (isim Sultan isteği hayırlı sağlıklıevlat )
tuce_tuce

Son düzenleyen: Moderatör:
canım hala kararlaştıramadık ve zaman kaybediyoruz aslında herkes cevaplasa kesin olacak her sey ama malesef olmadı daha
Ben karişmak istemiyorum sadece fikrimi sundum sayiya bolmemiz gerekmez okumak isteyen kisi 50 de alir 10 da 20 de mazeretliler almaz hemen sayimiz tamamlansin daha sonra 2.arkadasa geceriz.gunde 2 kisiye okuruz ve hemen herkes okunmus olur ve yine basa doneriz o zamanda adetli olanlarda katilir arkadaslarda artarsa kimbilir belki herkes 3 okur 5 okur.

Ben galiba yetiştiremem diye düşünüyorum üzgünüm çünkü 2 topikte daha okuyorum çünkü

Tamam anlıyorum canım ama kimseden net bir şey gelmiyor sayıya bölelim kişileri diyorum yine bir şey çıkmadı ve iyice karıştı topik ben beceremedim galiba

Tamam anlıyorum canım ama kimseden net bir şey gelmiyor sayıya bölelim kişileri diyorum yine bir şey çıkmadı ve iyice karıştı topik ben beceremedim galiba
Bence herkes okuyacağı kadar alsın . Yada kişiye bölünsün yukarıdaki üyeye katılıyorum

Iste bu yüzden dedim katilamayan olur isteyen istedigi kadar alsa zaten cabuk biter diger arkadasa geceriz gunde 2 kisi okunur biterdi yorulma olmazdi kalan olursa bağışlamaya yakin bitirirdik gunde iki kisiye okunur listede cabuk biterdi neyse yinede siz bilirsiniz

Bencede size katılıyorum 313 taneyi okumak biraz zor olur ki benim 2 topiğim daha var ayrıca kendimin de düzenli okuduğum esmalarım var

Canım sen kural yazar misin nasıl olsun herkes istediği kadar alıp sayıdan mi dussun

Mesala ben alayim 50 tane şimdi okuyup bağışlayayim hemen sonra ikinci kisiye geçeyim ondada bi 50 tane okurum yarinda yine iki kisinin adıni yaz bu kardeşlerimiz icin de onlar icinde okunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…