Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Lice_sss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
5.283
9.122
Evet kızlar hem okuması kolay hem de çabuk sıra gelir isteyen varsa liste yapayım sırayla okuyalım herkesin niyetini yazarım isminin yanına regl iken de mazaretli diye bildiririm kısa sürede çok kişiye okumuş oluruz 1 ya da 2 günde tamamlarız bir arkadaşı isteyen varsa buyrun bayanlar. Listemiz bu şeklilde : LİSTE ALIMLARA AÇIKTIR

@glmserser(isim Seçil isteği hayırlı sağlıklı evlat)
B bibliyofil_k ( isim Gökçe istek hayırlı sağlıklı evlat)
@tugce0640(isim Tuğçe isteği hayırlı sağlıklı evlat) Mazeretli
M Mirac440 (mazeretli Isım Ayşe kızı Duygu istek hayırlı sağlıklı evlat)
GlySn (Mazaretli) (işim Gülay istek hayırlı sağlıklı evlat)
@blondgunes
yelsem ( işim Elif istek hayırlı sağlıklı evlat)
@Esseteacher(İsim Esra isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@sSultans (isim Sultan isteği hayırlı sağlıklı evlat )
tuce_tuce (mazaretli)
@Tazegelin33( Ali kızı Kübra)
@Masalyuzlusevdam
4 41EEEEE41 ( evladını sağlıcakla kucağına almak isteği)
@ ftmclk( isim Fatma istek hayırlı sağlıklı evlat)
@Zehra_gns
@Hanimkoylununhanimi(hayırlı doğumla sağlıklı evlada sahip olmak)

KURAL: MAZERETSIZ IKI GUN BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR

Son düzenleyen: Moderatör:

olur canım okurum ben. Adetken de okunabiliyor diye biliyorum ben.

Secilcim ne zaman başlayacagiz ve herkesin okuyacagi bi limit olacak mi

Ben de araştırdım canım okunabiliyormus süper olur o zaman seni ikinci sıraya eklerim inşallah diğer kızlar da döner bize senin başka bildiğin varsa etiketleyelim canim
Ben affiniza sığınacağım adetliyken okunmaz eüzü besmele çekiliyor o yüzden okunmaz şayet ben okumuyorum.ve ayetel kürsiyi okurken her seferinde eüzu besmele okunmali

Secilcim ne zaman başlayacagiz ve herkesin okuyacagi bi limit olacak mi
Canım hoş geldin ya diğer kızlar da dönüş yaparsa hemen başlarız bize 5 ya da 10 kişi olsa bile yeter sayı 313 olunca az düşer hemen biter diye düşünüyorum senin de varsa etiket yapabileceğin kişi hemen netleşir kararlastiririz beraber olur mu

Ben affiniza sığınacağım adetliyken okunmaz eüzü besmele çekiliyor o yüzden okunmaz şayet ben okumuyorum.ve ayetel kürsiyi okurken her seferinde eüzu besmele okunmali
Ben okunabilen süreler içinde görmüştüm de canın okumayın biz de o zaman mazaretli yazarız:)

Bizim meryem suresindeki arkadaşlara sen bi sor olursalar daha iyi olur.ben siteyi tam nasil kullanacağım bilmiyom ondan etiketleme nasıl yapilir fikrim yok canim

Birkaç kişi etiketledim canım bakayım dönüş yaparlar inşallah o zaman nasıl ilerleyecegimizi de yazarım tam oturur her şey insallah

Katılırim ama mazeretliyken ayetelkursi okunmasından yana değilim euzubesmele çekiliyor sonuçta her okunduğunda mazeretli olan yerine ya varis ya musavvir gibi esmalardan birini okuyabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…