Evlat sahibi olabilmek için 4444 Salat-ı Tefriciye

Bnmde suan aynı durum söz konusu cnm bnmde kalp atısı yok8. Hafta cumartesi bende kürtaj olucam büyük ihtimalle süreç nasıl ağrın fln çok oldumu
Hayırlısı olsun arkadaşım hakkında süreçte bişey hissetmedim açıkçası anestezi altında oluyor yarım saatlik bi işlem sonrasında da 1 saate hastaneden çıktık ama psikolojik olarak bilmiyorum herkesin duygu durumu farklı ama ben ilk gece çok ağladım zaten tüp bebekti allahım bari en baştan negatifi görseydim diye hayıflandım sonra tevekkül ettim imtihanıma yenik düşmek istemiyorum affet Allah’ım diye bıgün 2. Gün çok hafif kanama geliyor normalmiş birazda ağrı oluyor ama kendimi yorunca o kadar

Hayırlısı olsun arkadaşım hakkında süreçte bişey hissetmedim açıkçası anestezi altında oluyor yarım saatlik bi işlem sonrasında da 1 saate hastaneden çıktık ama psikolojik olarak bilmiyorum herkesin duygu durumu farklı ama ben ilk gece çok ağladım zaten tüp bebekti allahım bari en baştan negatifi görseydim diye hayıflandım sonra tevekkül ettim imtihanıma yenik düşmek istemiyorum affet Allah’ım diye bıgün 2. Gün çok hafif kanama geliyor normalmiş birazda ağrı oluyor ama kendimi yorunca o kadar
Canım benim her şerde bir hayır vardır sen içini ferah tut inanıyorum hayırlı zamanda verecek rabbim Allah kuluna üç şekilde cevap verir ; "Evet" der,istediğini verir ; "Hayır" der, daha iyisini verir ; "Bekle" der,en iyisini verir...

Teşekkür ederim cnm ilk duyduğumda Dr dan çok ağlamıştım bende ama suan hazırladım galiba bugun bir umut başka bir Dr a daha gidicm sırf içimi rahatlatmak için çünkü biliyorum sonuc değişmicek allah hepimizin yardımcısı olsun sanada çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim cnm ilk duyduğumda Dr dan çok ağlamıştım bende ama suan hazırladım galiba bugun bir umut başka bir Dr a daha gidicm sırf içimi rahatlatmak için çünkü biliyorum sonuc değişmicek allah hepimizin yardımcısı olsun sanada çok geçmiş olsun
Rabbim seninde yardımcın olsun canım inşallah hayırlısı olur

2D3798C2-4B57-4014-84EA-792E0E4A8EC7.jpeg

Kızlar kusura bakmayın. Bugün okuyacaktım ama yiğenim ameliyat oldu akşam da yetiştiremem 160 tane :KK43:

Canım abime biyopsi yapıldı bnde 160 ı okuyamadım kusura vakmayın lütfen :KK43:

Ceydagvsl Ceydagvsl ve V Vavin arkadaşlar aranızda regli gelen veya hamile olduğunu öğrenen varmı ?yoksa listeyi baştan başlayalım bugün ceydagvsl canım sen namazını niyetini istiğfarını yap bitti de sen bitti diyince ben duayı paylaştırıcam ve hemen başlarız

Çok vakit kaybettik zaten bence bidaha bölmeyelim cnm okuyamayan arkadaslar oluyor herkes Okudugunu yazsın buraya
bencede canım sanırım dediğin gibi daha iyi olacak. bazımız hızlı okuyor bazımız yavaş herkesi belli bir rakama zorlamamak lazım ilk baştaki düzende devam edelim.

X