Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Kızlar nasılsınız?

Nasipse cuma günü dogumum olacak. Persembe gunune kadar takip ettigim bir dua listesi var onu bitirip hesabımı bir süreliğine kapattıracagım. Hakkınızı helal edin benden yana helal olsun. Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah ♥
Hayırlı doğumlar canım bizleri habersiz bırakma merak ederiz. Sağlıklı güzel günler nasip olsun. Emeklerin icin teşekkürler. Rabbim senin de gönlündekini kabul etsin inşallah. Dikkat et kendine ❤️❤️❤️

Hayırlı doğumlar canım bizleri habersiz bırakma merak ederiz. Sağlıklı güzel günler nasip olsun. Emeklerin icin teşekkürler. Rabbim senin de gönlündekini kabul etsin inşallah. Dikkat et kendine ❤️❤️❤️
Canım cok sagol ben tesekkur ederim sizlere 💙 Rabbim hepinizin duasını kabul etsin. Sizlerde dikkat edin kendinize ♥️

Kızlar nasılsınız?

Nasipse cuma günü dogumum olacak. Persembe gunune kadar takip ettigim bir dua listesi var onu bitirip hesabımı bir süreliğine kapattıracagım. Hakkınızı helal edin benden yana helal olsun. Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah ♥
Canım benim Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Sende hakkını helal et bebegini saglikla buyutmeyi nasip etsin Rabbim

Yeni liste oluşursa yokum kızlar takibi bırakıyorum başka gruba geçiyorum devam etmediği için hakkınızı helal edin rabbim hepimizin duasını kabul etsn inşallah

X