Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Hayırlı doğumlar canım bizleri habersiz bırakma merak ederiz. Sağlıklı güzel günler nasip olsun. Emeklerin icin teşekkürler. Rabbim senin de gönlündekini kabul etsin inşallah. Dikkat et kendine

Hayırlı doğumlar canım bizleri habersiz bırakma merak ederiz. Sağlıklı güzel günler nasip olsun. Emeklerin icin teşekkürler. Rabbim senin de gönlündekini kabul etsin inşallah. Dikkat et kendine
Canım cok sagol ben tesekkur ederim sizlere Rabbim hepinizin duasını kabul etsin. Sizlerde dikkat edin kendinize

Canım benim Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Sende hakkını helal et bebegini saglikla buyutmeyi nasip etsin Rabbim

Yeni liste oluşursa yokum kızlar takibi bırakıyorum başka gruba geçiyorum devam etmediği için hakkınızı helal edin rabbim hepimizin duasını kabul etsn inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…