Kızlar dualarımız için 313 ayetel kürsi okuyalımmı. Birlikten kuvvet doğar.

KIZLAR BİRİNCİ SAYFADAKİ ARKADAŞLARI EKLEYİP DUA EDERSİNİZ. BEN 1 HAFTA YOKUM
ANNAM AMELİYAT OLUCAK.

BANA VERMEYIN BEN GİREMEYEBİLİRİM. HABERİNİZ OLSUN.
ALLAHA EMANET OLUN.
DUA İLE.

313 Ayetel Kürsi Okumanın Fazileti 313 Ayetel Kürsi okumanın faziletiyle ilgili bazı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Bakın 312 veya 314 değil. Yani ne bir eksik, ne bir fazla. 313 olacak. Şifreli bir kapı düşünün. Bir eksik veya bir fazla olsa kapı açılır mı? Elbette hayır.
313 AYETEL KÜRSİ FAZİLETİ
ALLAH'ın cennetine kavuşmak için,
rızasını kazanmak için mübarek gecelerde (mesela cuma geceleri) 313 kere Ayetel Kürsi ve 313 kere Fatiha suresini okuyabilirsiniz.
Dünyevi işler için de okunabilir ancak bu biraz ucuzculuk olur.
Örneğin üniversite sınavını kazanmak, araba almak ve benzeri şeyler gibi. Demek istediğim ALLAH sana makbul bir dua verse demek ki onu araba için kullanacaksın.
Öncelikle imanla ölmek için okuyalım.
ALLAH-Ü TEALA ne için dua edeceğimizi bize öğretsin. (amin)
Ayetel Kürsi okunan eve şeytan giremez.
Ayetel Kürsi'yi her gün okumaya devam eden kişi hem dünya,
hem de ahiret hayatında yüksek dereceli makamlara ulaşır.
Günahlardan uzak durmaya başlar.
Huzura erişir.
313 defa okuyan kişinin istediği dua ALLAH'ın izniyle hayırlı bir istek ve duaysa kabul olur.
Cesareti ve kendine güveni arttırır.

Kaynak : http://www.ayetelkursioku.com/2014/10/313-ayetel-kursi-okumanin-fazileti.html

LİSTEMİZ
kızlar paylaştırdım ...(28/11/2014) yarın öğlene kadar bitermeye çalışalım. ben yarın öğle namazından sonra isim isim dileklerinizi söyleyeyim. duasını yapayım.

@berirem :benım nıyetım allahım sağlıklı hayırşı evlatlar nasıp etsın bana ve isteyen herkes.amınnnn

@Ceylinimdeceylinim:Hayirli bir iş hayirli bir rizik istiyorum bende :)

@gsx : Benim sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin.

@Saksi_Degilim_Ben :bende hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek için dua istiyorum.

@segazel :Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip etsin . Amin.

@ladygardi : benim dileğim günahlarımın affolması... yeni işyerimde yolumun hayırlarla açık olması...

Allah herkesin duasını kabul etsın cnm. amin.

X