Çok zor günler geçiriyorum son düzlük lütfen bakın:(

Aile bu kadar kutsal bir şey işte. Nasıl oluyorsa ailesini dinlemeyen herkes pişman bu grupta. Size üzülemedim. Bi yanlışı bi kere yaparsan hatadır ama ikinci kere yaparsan bu seçimdir. Ailenize ve oğlunuza üzüldüm gerçekten. Yine de Allah yardımcınız olsun. Böyle insanları da bildiği gibi yapsın.

Alkol onun için gece film izlerken keyif yapıyorsam bundan sanane ne rahatsız ediyor diyor. Günde 5 bira kesin içer karantina 4 gün bunun için de 2 70 lik rakı aldı bi tanesi bugün bitti . Alkollüydü deli gibi kapıları tekmelediğinde alkolsüz böyle bişi yapmıyor.

Evet hep inandım sevdiğim için ama gerçekten hiçbirşey değişmedi daha kötü oldu

kendisi ailenizle bir sey yasasin ya da yasamasin.. sevmeyebilir bile.. herhangi bir sebepten gorusmezse gorusmesin. zorunda degil. ama asla sizin gorusmenize mani degil. basli basina bir ayrilik sebebi. gerisine hic gerek yok.
cok hayirli bir koca da bir de anne babanizdan edip kimsesiz birakacak sizi.

Şimdi tedaviye de cevap vermiyor istemiyor son çare ayrılmak. İleride bebeğinizin zarar görmemesi açısından.

Yahu bosanmayacaksaniz, adam gel deyince geri dönecekseniz, evinizi terketmeyin hanımefendi. Napmaya çalıştığınızı anlamadım ben, adama sinirlenip evden gidiyorsunuz, aileniz size destek oluyo, sonra adamın düzelmeyecegini bile bile ailenizi çiğneyip eve geri donuyosunuz, ki normalde böyle zamanlarda eş kişisi göz boyamak için bikac gün iyiymiş gibi davranır falan sizde o da yok, aynı tas aynı hamam. Adamı aynı görünce kapıdan girdiğiniz gibi geri dönmeye yelteneceginize buraya konu aciyosunuz. Amacınız nedir?

Off ben sayamadim kacinci gidis ve donus. Eger her seferinde ayni sonuca ulasiyorsan cozumu degistirmelisin, degil mi? Girmtmissin gelmissin, sinra yine gitmissin gelmissin... hiccc degisim olmamis. Git ve bir daha donme. O degisecek mi? Hayir. Ama senin hayatin degisecek...tabi bu bagimliligindan kurtulursan

Ne sıklıkla içiyorsunuz? Merak ettim

İnsanın kendisine yaptığı kötülüğü başkası yapamıyormuş gerçekten. Size üzülmedim çünkü her seferinde bir sebep bulup bu adamın ayağına kendi iradenizle gitmişsiniz. Herkes kendi seçimlerini yaşarmış. Çocuğunuza ve ailenize çok üzüldüm. Kız evladım var umarım sizin gibi olmaz. Kocası istemiyor diye bir gün benimle arasına mesafe koymaya gelmeye, gitmemeye başlarsa kendisine bunca şeyi yapan adamın hala ayağına giderse ben kızımın arkasında durmam. Kendine layık gördüğün hayatı yaşa derim. Ne yorumu beklediğinizi de anlamadım bir çocuk daha yap düzelir mi yazalım? Aslında özünde iyi bir insan sevgi her şeyi yener mi yazalım? Sanırım bunları istiyorsunuz ama aklın yolu bir, yorumları okumadım ama eminim ki herkes boşanmanızı tavsiye etmiştir. Siz boşanır mısınız hiç sanmıyorum anca bir gün eşiniz sizi boşamaya karar verirse o zaman biter bu evlilik.

Bu hikyede uzuldugum 3 kisi var.oglun annen ve baban.sana hic uzulmedim cunku yasadiklarini ve yasayacaklarini hakediyosun.ailen arkanda olmasa uzulurdum gidecek yeri yok mecbur cekiyor derdim.e kardesim ailen arkanda her gidisinde sana sirt cevirmiyorlar hala bu adamin nesini istiyosun.biz kadinlar hic akillanmiyoruz.allah askina bu adamda ne varki aileni hayatini cocugunu hice sayabiliyorsun.cok mu yakisikli cok mu zengin cok mu mukemmel.?ne yano gercekten nedir kocani vazgecilmez yapan

Bagımlıydım dedin ya canm onu soruyorm
Ne sıklıkla içiyorsun derken ben şu an için sordun sandım. Evet bağımlıydım benimkisi sıklık olsa yine iyiydi. Sabah kahvaltısı öğle yemeği aksam yemeği vee okulda, işte sürekli bi matara ile dolanıyordum. Vucudumun %90 ı alkoldü. En son işte yoğun bakımlık olunca tedaviye evet demistim.

Çok sevindim iyileşebilmene.

İçki bütün kötülüklerin anasıdır diye boşuna denilmiyor, sevdiğinizi düşünüp katlaniyorsunuz el adamı için ailenizi hiçe saymaniz hiç doğru değil Allah bilir aileniz ne kadar üzülüyor bu duruma .Size karşı hiçbir hoşgörüsü , şefkati, özellikle saygısı olmayan bir adamla olmak saygınlığınızı hiçe saymaniz hiç mantıklı değil.Kendinizi düşünmüyorsanız çocuğunuzu düşünün.Hic düşünmeden bitirilmesi gereken bir evlilik..Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…