Çok zor günler geçiriyorum son düzlük lütfen bakın:(

Bazı sorunlar vardı ama evlenince düzelir sandım cümlesinden sonrasını şaşırmadan okudum... Ne diyelim kendi düşen ağlamaz canım benim oyuncak etmişsin kendini bı alkoligin elinde.

Ben sizinde normal olduğunuzu düşünmüyorum çocuğunuza devlet el koymalı ya da verin anne babanıza ikinizde tedavi olun! İnsan böyle bir durumda korkudan kalsa diyeceğim ama adam kalsanda zarar veriyor kalmasanda.. siz sevdiğinizi sanıyorsunuz ama sevgi böyle birşey değil en azından evlat sevgisinin üstünde bir sevgi görmedim ben onu düşünür bir anne

Ailenize ve çocuğunuza yazık ediyorsunuz.
Kimseye bunları yaşatmaya hakkınız yok.
Çocuk öyle bir ortamda büyümemeli, aileniz de öyle bir manyakla muhatap olmak zorunda kalmamalı. Yazık.bu insanlara..

Benim babamda alkolikti annem yıllarca ailesi arkasına olmasına rağmen affetti sonuç 11 yıl sonra babam ben içmeyi tercih ediyorum bırakmayacağım dedi ve evi terk etti. Hazır aileniz arkanızda yaşınız genç o evde neden duruyorsunuz? Kendinizi hiç mi düşünmüyorsunuz, hiç mi bu adam bana bişey yapar mı diye korkmuyorsunuz? Gerçekten nasıl bir düşünce bu ???

Ne yorum yapayım ki sana değil ama en çok ailene sonra da bebeğine üzüldüm. Sana gelince akıllanmazsın.

ben sizden çok ailenize uzuldum. Sizin de uzman yardımı almanız gerektiğini düşünüyorum. Söylediğiniz gibi bu sevgi değil saplantı. Adam canıma kastederkem ben hala onu seviyorum ayrilamiyorum diyorsam bende de sorun var demektir

Gel birbirimizi kandırmayalım sen yine gidip ailenin evine yine affedip döneceksin. Adam çabalamıyor bile neyini affediyorsun affedip geldiğin gün bile sarhoş. Bir iki gün değiştim numarası yapsa bari.

Bir de son düzlük yazmışsınız konuya. Korkudan çığlık çığlığa uyanan bir çocuğunuz var ya. Babamla birbirine girdiler demişsiniz yine de eşinizi seçmişsiniz. Buna rağmen hala arkanızdalar. Sizin durumunuzda gidecek yeri olmadığı için çaresiz kalan kadınlar var. Sanırım bu forumda beni en çok sinirlendiren konu bu oldu. Yazmayayım birşey dedim ama o çocuğun o şekilde uyanışı gözümde canlandı. Verin bari ona baksın aileniz siz yapın yine ne yapacaksanız

İlişki terapisti tek çare ama maddiyat lazım, eşinize son teklifiniz ilişki terapisi olsun eğer kabul etmezse boşanın

Ya cnm farkinda degilmisin hayatin tehlikede bu manyak icip icip kafayi buluyo aranizda kotu allah korusun sana ve cocuguna zarar verebilir ayrilmayi gectim ilk once bunun farkinda ol.ve biran once git o evden.

Bende ilk defa böyle bi yorum yaptım konu beni çileden çıkarttı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…