Çok zor günler geçiriyorum son düzlük lütfen bakın:(

Peki şu an annen neyle geçiniyor? Okumana vs izin verdi mi mesela

Sizi ve konularınızı iyi hatırlıyorum ve bu forumda artık size söylenecek söz kalmadığını düşünüyorum.
Sadece bebeğinizle çilekeş anne-babanıza üzülüyorum.
Sizin bir ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde kapsamlı tedavi olmanız lazım.

Annemdeyim .. 4 günlük ysağın bittiği gün evlilik yıldönümümüzdü hediye almış geldi konuşmaya başladı ben tavırlıydım 2 gün iyi olduk anneme gitmek istediğim an değişti bende işlerim olduğunu gitmem gerektiğini söyledim tamam git cocugu bırak dedi hayır dedim o gün gitmedim burnumdan getirdi akşm işten geldi iki yabancıyız sabahında kararlıydım gidicektim . O evden cıktı ben cıktım . Annemle dışarı cıktık gittiğimi öğrenince hesapcıaın sen ananla gittn dimi kahpe yanlış yaptın sen göreceksin gibi mesajlar aldım . Ona rağmen akşamında eve döndüm saat 4tü geldiğimi bilmesine rağmen eve 10 da geldi kesin alkol almıştıe düşüncesi ile o gece eve almadım kudurdu. O ofise gitti ben cıktım anneme geldim anneme geldiğimi bilmiyordu ikinci gün akşama kadar hiç aramadı sormadı her mesajı tehtitti. Perşembeden beri eve gitmiyorum . Birkaç kez eve gittim evde bile yoktu . Perşembe gecesi hemen eve geliyosun yazdı bana tabiki gitmedim . Eski sevgiline mi gittin lan beni eve almadığın akşam erkek mi atmıştın eve sen görürsün gibi bir sürü sözler . Dün öğlen oğlumla eve geldim yine yoktu evde işteydi bu arada iş yer kendinin istemese gitmez . Cocukları gezdirme günü diye oğlumla onun iş yerne 10 dk mesafede caddedeydik bilmesine rağmen ve oğlunu 2 gün görmemesine rağmen yanımıza dahi gelmedi . Bana bodruma mı gitmek istersin antalyaya mı yazıyodu neyse bekledim bekledim yanımıza gelmeyi bırakın eve bile gelmeyince 8.30 da evden cıktım anneme geldim onca sey yazmama rağmen tüm mesajlarıma tamam anladım haklısın gibi cevaplar verdi beni eve almadın nerde olduğun bile belli değil kaç gündür dedi. Ben de annemin evi belli olmayan yer mi terbiyesiz dedm. Gece 12 de eve gelmiş utanmadan milyon şey saydı bitti dedi ben de zaten bitti dedim tabi baya yazışmalar oldu ve bugün hiç konuşmadık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…