Çok üzgünüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. Eşim tekrar geldi, konuştuk. Biraz hırpaladım, kavga ettim, sonra düzelttik gibi. Annemi de uyardık babamla birlikte. Şuan kedi gibi davranıyor annem. Az önce kasıklarımda ciddi ağrı oluştu, düşük yapıyorum sandım. Bebeği gözden çıkaramam bunu anladım. Bebeğe bir şey olsa eşimi de annesini de parçalardım. Annesiyle bir daha konuşmayacağım, eşim de paşa paşa bunu kabul edecek. Kendi evimize gidebileceğini söyledim, aklım sende kalır dedi. İzni bitecek zaten birkaç gün sonra dönecek.
Bazı arkadaşlarım kızmış. Ben sağlık sorunlarından ve ölümden korkuyorum ve farkındayım bunun. Bunu sağlıklı yürütemiyor olabilirim. Çaba gösteriyorum, terapi alıyorum. Eşimin de bu konuda anlayışlı olması gerekiyor, bugün için ben hâlâ tamamen hak vermedim eşime. Teşekkür ederim herkese, buraya yazmasam rahatlayamazdım.

Geçmiş olsun ama eşinizin çabasını da görmezden gelmeyin.
zaten biraz daha görmezden gelirse ilişkisi çok ciddi hasarlar almaya başlayacak hala farkında değil.
adamı bı kovuyor bı çağırıyor adamda gidiyor geliyor annesiyle konusmayacakmis hiçbir neden yokken vs
bu kadar ben ben ben kafası iyi bir yere çıkmaz , hamileligine çok güveniyor bence konu sahibi

O çocuk bir gün doğacak, bütün kredisini hamilelikte harcamasa iyi olur, acısı faizi ile çıkar sonra.

Cok gecmis olsun. Davranislarinizi olabildigince kontrol etmeye çalışın, yine hirpalamissiniz, hala cok sertsiniz. Karsi tarafin tahammulu tukenirse ne olursa olsun umrunda olmaz. Erkekler bizim gibi değil, biz cocuk icin herseyi tolere edebiliyoruz. Erkeklerin kendi hisleri ve dürtüleri cocuklarindan daha on planda, pat diye kestirip atabiliyorlar. Kendinizi törpülemezseniz bosuna cabaliyorum dusuncesi ile esiniz gidebilir. Esiniz hala anlayisli davraniyor. Bazi seylerin degeri kaybettikten sonra anlasiliyor. Dikkstli olun

Hırpaladım derken?? Annesiyle ne sebepten görüşmeme kararı aldınız?

+1

Çok soğukkanlılar. Geldim mi geldim, gittim mi gittim. Düşünmezler, takmazlar, hissetmezler. Duygularını kontrol edebiliyorlar.

O çocuk bir gün doğacak, bütün kredisini hamilelikte harcamasa iyi olur, acısı faizi ile çıkar sonra.
İşte burda konu açıyorlar ya. Yıllarca beni el.ustunde tuttu. Şimdi bir anda boşanmak istedi ortada hiçbir şey yoktu diye sizlaniyorlar. Nasıl geri kazabilirim diye. Başlangıcı bu işte. Umarım konu sahibi geç olmadan görür. Çocuğuyla bir başına geçimsiz annesinin eline kalmaz. Burda coook konu gördük böyle. Kimse sonsuza kadar naz niyaz çekmez.

Hırpalamış. Anasının kızısınız tam olarak anneniz zor kadın babanız çekiyor sizde zor kadını oynuyorsunuz ama karşınızdaki babanız değil sizi çekeceğinin garantisi yok. Adam zaten anlayışlı davranmıştı siz hala at gözlüğüyle görmeye devam. Böyle yürümez bu gemi haberiniz olsun.

cinsiyetten vs bağımsız hiç kimse hiçbir ilişkisinde kendine bu kadar güvenmemeli bence

Çok soğukkanlılar. Geldim mi geldim, gittim mi gittim. Düşünmezler, takmazlar, hissetmezler. Duygularını kontrol edebiliyorlar.

Aynen oyle. Ben yapmam gerekeni yaptim, degisen duzelen birsey yok, daha fazla caba gösteremem deyip kestiriyorlar. Cocuk ve hamilelik bu durumu yumusatmiyor. Erkekler cocuklarla bizim kurabildigimiz gibi bir bag kursaydi zaten velayetin babaya verilmesi icin kanunlarin degismesini bile talep ederlerdi. Ay ne talebi, coktan degistirirlerdi kanunlari.

Yazdıklarınızın çoğunda eşinizi ve annesini haklı buldum… Hastalığınız mazeretiniz olmuş daha çok.Sürekli annesi-oğlu diye söz ettiğiniz insanlar biri eşiniz diğeri kayınvalideniz.Ayrıca eşiniz elbette sizin ailenizde kalmaktan sıkılmıştır.Sizin sağlığınız için geliyor kalıyor bu yetmez gibi adamın annesine gitmesi sorun… sizin gitmeniz zaten ailece konvoy ile usulen adet yerini bulsun… Böyle devam ederseniz daha çok üzülürsünüz,yapıcı bir tavır içine girmeniz gerek.Her davranışınıza çanak tutan ailenizi de bu yapıcı tavrınıza ortak etmelisiniz hatta

Eski konunu okudum annenin çekilecek hiç bir yanı yok. Allah yardımcın olsun. Kocanın kıymetini bil bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…