Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

Bal gibi aldatmış. Kendinizi ikna etmeye çalisiyorsunuz. Madem aldatilınca boşanmayacksinız ne demeklye boyle denek

Silip tekrar eklemezdi ilk gun telefonu bile saklamiş. Sonra anladim demis geciştirmiş
Aynı gun ıcınde ıfsa olduk zaten
Ertesı gune kaysaydı neler olurdu bılemıyorum

Yanı esım daha once kılolu olmadıgım ıcın hrmen wermemı bekledı sanırım
Ona gore mukemmel olmalıyım
1.68 boya 73 kilo abartılı değil ki.
Siz neden kendinizi kötü hissediyorsunuz? Doğum yapmıssınız olur bir süre öyle fazla kilolar.
Bu süreçte eşinin kilosuna takılan koca densizin tekidir.
Sizde buna alet olup, sacma sapan şeyler yapmıssınız.
Kaç yıllık evlisiniz, belli bir yaşa gelmiş kadınsınız.
Diğer kadını da saçma sapan duygularınıza alet etmişsiniz üstlelik. Onu nasıl bı konuma koyduğunuzun farkında mısınız?

Eşinizin beklentisi çok sağlıksız yalnız.
Haklısın
Soyluyorum zaten hasta olabılırım
Kılom cok fazla olabılır bu yuzden
Ozaman be olurdu dıyorum
Oda hıcbırsey degısmez dıyo
Hastalık ayrı konu dıyo

Siz olduğunuzdan şüphelenmiş olabilir pekala ama biliyordum demesi yalan.
İnsan sabahın köründe kalkacakken gecenin 3üne kadar yan odadaki eşiyle göya oyun oynamak amaçlı mesajlasırmı?
Yakayı ele vermeseydiniz,günlerce haftalarca sürebilirdi,hatta buluşalım görüşelim mevzusu bile olurdu.
Eşiniz sizi aldatmaya baya baya niyetlendi.

Koca takıntınız ayrı, başkasının görüntüsüyle sahte hesap açarak çok ciddi bir suç işlemeniz ayrı.. siz delirmissiniz...

Çocukları neden dahil ettiniz ki. Sizin eğitimci olduğunuza inanmak istemiyorum. Hem çocukça oyunlar, hem çocuklara söylemeler. Çok normal bişey gibi bir de çocuklar yorum yapmış

Aynn oyle
Belkı suphelendı ams emin degıldı
Emın olmak adına uce kadar oyalandı haklısın

Haklısın
Soyluyorum zaten hasta olabılırım
Kılom cok fazla olabılır bu yuzden
Ozaman be olurdu dıyorum
Oda hıcbırsey degısmez dıyo
Hastalık ayrı konu dıyo
Hamilelik hastalık değil ama ağır bir süreç. Aynı hastalık gibi vücutta hasar bırakabilir ama. Hele 3 hamilelik yani... Çok değişik zihniyettesiniz karı koca. Başka yorumlarda kıskançlıktan bahsetmiştiniz mesela. Özgüven sorununuz var mı ?

Kilom 63 boyumda var fizik iyi ama ben de aksine kemik olarak ince yapılı olup ve balık etli formunda olmak istemezdim
Ama 1.70 e 60 tam ideal balık etli değil yani benim istediğim .Sizinde kilonuz cok guzel bence .Kadınların birçoğu cok zayıflarsa daha guzel olacağını düşünüyr yüzyılın yalanı bu yüz çöküyor boya göre ideal bir kilo var onun altıda üstüde kötü bir görüntü

Size inanmıyorum bir de çocuğunuza mu söylediniz. Hiç sağlıklı değilsiniz hiç o çocukta bıraktığınız travmayı asla anlamayacaksınız yazık sizin gibi anneye

Tam ciddi bisey yazacaktim yazamadim Allah iyiliginizi versin
ama doğru söylüyor kadın
v yerine w nedir türkçemizde öyle bir harf yok herşeyden önce

ordan çakmıştır eşiniz konu sahibi

bide gerçekten hemen sevişme moduna nasıl girecektiniz yahu
baştan çıkarır demişsiniz? Adam baştan çıkaracak şekilde ellediği anda hemen gaza mı geleceksiniz bu kızgınlıkla? La fontaine

Öncelikle şuna açıklık getirelim bence. Kilodan dolayı eşlerin soğuyup aldattığını düşünen çok kadın var. Fiziken beğenmiyor diye. Fakat kilolar bahane. Adamın karakterinde varsa aldatmak, utanma duygusu yoksa zaten siz güzellik kraliçesi seçilseniz yine yapar. İçinde var çünkü. Ve sizin olduğunuzu bildiği halde uzatmasıda bence onun pot kırması yani gidip gelmiş sürekli '' ya o kadınsa '' diye muhabbeti tam bitirememişte. Gece 3 lere kadar konuşmuşsa '' nasılsa ben eşime biliyordum bahanesini söylerim şu kadından fotosunu alayım '' derdine düşmüş. Uğraşmış yani ama baktı sonuç bulamadı fotoğrafta alamadı yapıştırdı yalanı. Allah sabır versin size ne diyim.

Çocukları neden dahil ettiniz ki. Sizin eğitimci olduğunuza inanmak istemiyorum. Hem çocukça oyunlar, hem çocuklara söylemeler. Çok normal bişey gibi bir de çocuklar yorum yapmış
Cnm sonradan arkadaslara yazdıgım yorumları okumadın sanırım
Cocukları dahıl asla etmedım
Egtımcıde degılım
Velı derkn bende bı velıyım oyle ark yanı
Sadece komık bı kac yazısını gordulet babasının yoksa bastan dona okutmm asla acık sacık bıseyler yazmadı ama yınede göstermem
Sonunda anladıgı ıcın zaten esım cocuk odasına gelıp
Şapşal sen oldugunu bılıyorum dedı ben bısey demden

Yok hemen gecmedıkkı zati
Uzamasın dıye oyle ayrıntı vermedım
W ye gelınce ona cok dıkkat ettım hıv dublube ya basmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…