Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

Çok tehlikeli işler bunlar , ne gerek vardı ki , cahillik ve ateşle oynamakla eş değer . 18 yıldır tanıyorum eşimi böyle bir şey yapmak aklıma gelmedi . Yapmam da . Arkadaşım demeyin o kadına da yazık . Çünkü siz arkadaşlığı hak etmiyorsunuz .
Yaş aldıkça zayıflamamız zorlaşır . Metabolizma mevzusu yani .
Eşinizle iletişiminiz güzel olsaydı , deneme vs gibi işlere bulaşmazdınız .
Ben de zamanında kilo aldım eee ne olmuş yani , sanki karşımdaki Kıvanç Tatlıtuğ mu ?

Bal gibi aldatmış. Kendinizi ikna etmeye çalisiyorsunuz. Madem aldatilınca boşanmayacksinız ne demeklye boyle deney işine giriyorsunuz
Deme oyle ya
Ilk baş evet o kadın sandı ama sonradan cocuk odasına gelıp senın oldugunu bılıoyrum şapşal dıyerek guldu
Ben ıkna olmamdım nbı turlu

Kadının fotoğraflarını kullanıyorsunuz, çocuklarınızı böyle bir saçmalığa dahil edip onları da üzüyorsunuz. Konuyu nereden tuttak elde kalır.

Eşiniz şüphe etse de kadının olmasını umup o kadar süre devam etmiş yazışmaya muhtemelen. Ama şuan bunun için ne yapabileceksiniz?
Dediğine inanıp devam edeceksiniz el mahkum. İçinizde kocaman bir şüphe, hakkına girilmiş bir kadın, annesinin saçmalıklarina dahil edilen çocuklar. Tebrikler

Çok yazık.
Eşin senin olduğunu kesinlikle bilmiyordu gayet istedi konuştu. Şimdi çeviriyor.
Bunu sen yaptın. Adamın aklına zorla kadını soktun.
Tencere kapak olmuşsunuz bence aynen devam

Cnm cok haklısın
Cok vıcdanım rahatsız bu konuda ama ıste yaptım bı sacmalık
Kadına karsı da cok mahcupum
Yoksa kımseyı rencıde etmek degıl amacım
Esımı sınamaktı
Bu kadar hafife alınacak birşey değil.. Arkadaşın senin fotoğrafını kullanıp kocasına yazsa adam Selamun aleyküm Burak nasılsın kardeşim yüz bulup gelip seninle konuşsa eşim ailen duysa.. Onu rezil edersin eminim ki kavgalar çıkar lan çıkar. Buu fesatlıkla çocuk emzirip yetiştireceksin çocuklara yazık.

Haklısın cnm coook hrmde
Ama amacın kımsenın namusuna dıl uzatmak degıldı
Ama yaptım bı kere olan oldu cok pısmanım
Ama ıcın fesat deme lutfen
Cunku ben asla kendımı haklı bulmuyorum kadına da uzuluyorum

Anladım :) ben de hareket kabiliyetimin maksimum seviyede olmasını seviyorum ondan sağlıklı seviyede zayıf kalmayı severim :d vücuttan beklentiler farklı o zaman :d

Bal gibi aldatmış. Kendinizi ikna etmeye çalisiyorsunuz. Madem aldatilınca boşanmayacksinız ne demeklye boyle denek
Deme oyle ya
Ilk baş evet o kadın sandı ama sonradan cocuk odasına gelıp senın oldugunu bılıoyrum şapşal dıyerek guldu
Ben ıkna olmamdım nbı turlu
Silip tekrar eklemezdi ilk gun telefonu bile saklamiş. Sonra anladim demis geciştirmiş

Gözlerini oyarım
Şaka bir yana niyeti varsa her türlü yapar ve ben bu yorumumu sen konuda " kiloluyum ve esim sanki biraz sorum ediyor gibi hissediyorum" diye basladigin icin dedim.

Çok yazık.
Eşin senin olduğunu kesinlikle bilmiyordu gayet istedi konuştu. Şimdi çeviriyor.
Bunu sen yaptın. Adamın aklına zorla kadını soktun.
Tencere kapak olmuşsunuz bence aynen devam
Deme oyle ya
Hata yaptım ıste
Pısmanım

Kilom 63 boyumda var fizik iyi ama ben de aksine kemik olarak ince yapılı olup balık etli formunda olmak istemezdim

Son düzenleme:
Gözlerini oyarım
Şaka bir yana niyeti varsa her türlü yapar ve ben bu yorumumu sen konuda " kiloluyum ve esim sanki biraz sorum ediyor gibi hissediyorum" diye basladigin icin dedim.
Yanı esım daha once kılolu olmadıgım ıcın hrmen wermemı bekledı sanırım
Ona gore mukemmel olmalıyım

Vu düşüncelerin eski eşinden önce var mıydı Rutky?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…