Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

Haklısın zaten kadına karşı vıcdanım cok kotu
Ama ıste yaptım bı kere

Asla olmadı nasıl diyebiliyosunuz hala
Dıyorum cunku esımı cok ıyıd tanıyorum
Ilkkez telefonunu sakladı hep ortada normalde
Bırde esımın kendı ısı hep beraberız neredeyse
Oyuzden dedım
Yapsa da anlardım
Dıkkat edın guvenıyorum demedım yapmadı dedım
Yapacak ortamı olmadı yanı

Sen olduğunu anladım da en klasik yalandır. İsteği kabul ederken de mi siz olduğunuzu anlamış da kabul etmiş?
Yok orda hatasıno kabul edıyor
Donralardan benım yazıs seklımı bıldıgi ıcın anlamıs

Yahu çocuklar neden biliyor bu saçmalığı?

Şunu merak ettim bunu yapma motivasyonunuz neydi ki ? Sonuç şu olursa bu yola gideceğim bu olursa bunu yapacağım diye aklınızda birşey var mıydı yoksa öyle bir an geldi aklınıza yaptınız mı
Ilk kabul etmedı cok sewındım
Sonra kabul edınce de dewamı geldı
Oylesıne yaptım bı anda
Macera mı aradım bılmıyorum
Yahu çocuklar neden biliyor bu saçmalığı?
Cocuk odasındatdım fılm ızlıyorduk kızlarla
Sonra ven telefona daldım
Hep okumadılar ama gulerek anne abartma fılan dedıler
Sonrada sona erdı zaten

Bu denemelerin sonucu bellidir
En kötü ihtimalle olay buna döner ve ben senin olduğunu biliyordum
keşke arkadaşınızın resmini kullanarak yapmasaydınız
ömrünce söyler eşin ve haklı duruma soktunuz adamı

Haklısın zaten kadına karşı vıcdanım cok kotu
Ama ıste yaptım bı kere
Şimdi bir de o kadına kocanız adına sahte profilden mesaj atın ve aradan çekilin madem. Hayır madem deneyeceksiniz bir şey, tanıdık bildik insanları kullanmak yerine hayali bir profil oluşturamıyor musunuz?

Esim beni isletse ve bunu cozsem; cocuk odasinda ne isin var gel salonda konusalim derdim. Sizin oldugunuzu bilmiyordu bence.

nereden akliniza boyle seyler geliyor ya. Demekki suphelendiginiz birseyler olmus
Supelendıfım seyler derken
Dedıgım gıbı okadını begendıgını hıssetmıstım
Baska velıler odew ıstese boswer derdı okadın ıstedıgınde hemen yaz ıstersen derdı
Oyuzden
Daha once begendıgı kadınlar olmustur ama aldatma olmadı yanı
Ona eminim
Yoksa bu vecerısızlıkle herseyı elıne yuzune bulastırırmıs
Alalhtan kadınlar olarak daha zekıyız

Şimdi bir de o kadına kocanız adına sahte profilden mesaj atın ve aradan çekilin madem. Hayır madem deneyeceksiniz bir şey, tanıdık bildik insanları kullanmak yerine hayali bir profil oluşturamıyor musunuz?
Kocası kadını beğendiği için özellikle onu seçmiş. Tandığı biri olduğu için kesin kabul eder beğendiği için de kesin cevap verir

Lohusa sendromu da öyle basit bir bedenimi beğenmiyorum, kocamı kıskanıyorum durum değil ciddi bir hastalık. Benden çok daha tecrübeli bir annesiniz bunları bilmemeniz şaşırtıcı. Gidip bu mesajları nasıl çocuklarınızla paylaştınız o ayrı bir gariplik zaten.

Konuyla alakalı anlamistir anlamamistir bir şey diyemem ama çocuklara çok kötü örnek olan bir davranış biçimi bu. Şimdi gözünüze büyük geliyorlar belki yaşlarından dolayı ama değiller.

Hadiiii cik simdi isin icinden cikabilirsen... sıkıntılı bir ikilem.

Sizi sizinle değil diğer kadınla aldatmış. Arkadaşımız için üzüldüm. Onun adına ne kadar kötü bir oyun oynadınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…