Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

Öncelikle şuna açıklık getirelim bence. Kilodan dolayı eşlerin soğuyup aldattığını düşünen çok kadın var. Fiziken beğenmiyor diye. Fakat kilolar bahane. Adamın karakterinde varsa aldatmak, utanma duygusu yoksa zaten siz güzellik kraliçesi seçilseniz yine yapar. İçinde var çünkü. Ve sizin olduğunuzu bildiği halde uzatmasıda bence onun pot kırması yani gidip gelmiş sürekli '' ya o kadınsa '' diye muhabbeti tam bitirememişte. Gece 3 lere kadar konuşmuşsa '' nasılsa ben eşime biliyordum bahanesini söylerim şu kadından fotosunu alayım '' derdine düşmüş. Uğraşmış yani ama baktı sonuç bulamadı fotoğrafta alamadı yapıştırdı yalanı. Allah sabır versin size ne diyim.
Tamda dedıgın gıbı bencede
Tamam supelendı fakat o kadın olma ıhtımalıme karsı hep bekledı
Foto derken acıksacık foto degıl
Onun oldugunu anlamsı ıcın anlık foto ıstedı

Boşanmaya niyetli değilseniz böyle bir işe neden giriştiniz merak ettim. Bana göre her erkek aldatmaya meyillidir fırsatını bulursa o yüzden böyle şeylere girişip kendinizi yaralamanıza gerek yoktu.

Aynn oyle
Belkı suphelendı ams emin degıldı
Emın olmak adına uce kadar oyalandı haklısın
Ha yazışırken en başında gelip sizi bassaydı şüphelenmiş yalan söylemiyor derdim,diyebilirdim.
Ben olsam eşimden şüphelensem birde yan odadaysa oyalanmam yazışmakla falan,beklemediği bir anda odaya dalar yakalardım onu yazışırken. Ama eşiniz siz belli edene kadar yazışmış gayet.

Bence adam fake hesap ihtimalini düşünerek baştan arkadaşlık isteğini kabul etmedi. ama sonra kendisi istek gönderdi, çünkü "acaba gerçekten o kadın mı??" dedi içinden. hesap belki gerçekten o kadına aittir umuduyla şansını denemek istedi ve konuştu. "umuduyla" diyorum çünkü kadını umursamayan adam ne konuşur ne arkadaş olarak ekler. ve konuştuğu kişinin gerçekte karısı olmadığına ikna olmak için de sürekli anlık foto istedi. Konuştuğu kişinin karısı olduğundan emin olan adam niye sürekli fotoğraf istesin, konuşmayı uzatsın ki. Karısı olma ihtimalinin farkında ama 'belki gerçekten fake hesap değildir de o kadınla konuşuyorumdur, fırsatı tepmeyeyim' mantığıyla kadından kendisi olduğunu kanıtlamasını istemiş işte. Burdan adamın neye meyili var neye yok anlarsınız artık. Ama çok yüzgöz olmuşsunuz bence, keşke itiraf etmeseydiniz.

Boşanmaya niyetli değilseniz böyle bir işe neden giriştiniz merak ettim. Bana göre her erkek aldatmaya meyillidir fırsatını bulursa o yüzden böyle şeylere girişip kendinizi yaralanmasına gerek yoktu.
Haklısın
Bosanmayı dusundum tabıkı
Cunku cok uzuldum
Esımın baska bı kadını begenmesı benı cok uzdu
Keske yapmasaydım ama yaptım bıkere

Bence adam karısı olduğu ihtimalini düşünerek baştan arkadaşlık isteğini kabul etmedi. ama sonra kendisi istek gönderdi, çünkü "acaba gerçekten o kadın mı??" dedi içinden. hesap belki gerçekten o kadına aittir umuduyla şansını denemek istedi ve konuştu. "umuduyla" diyorum çünkü kadını umursamayan adam ne konuşur ne arkadaş olarak ekler. ve konuştuğu kişinin gerçekte karısı olmadığına ikna olmak için de sürekli anlık foto istedi. Konuştuğu kişinin karısı olduğundan emin olan adam niye sürekli fotoğraf istesin, konuşmayı uzatsın ki. Karısı olma ihtimalinin farkında ama 'belki gerçekten fake hesap değildir de o kadınla konuşuyorumdur, fırsatı tepmeyeyim' mantığıyla kadından kendisi olduğunu kanıtlamasını istemiş işte. Burdan adamın neye meyili var neye yok anlarsınız artık. Ama çok yüzgöz olmuşsunuz bence, keşke itiraf etmeseydiniz.
Kendısı ıstek atmadı
Ben tekrar atınca kabul ettı ıkıcı sefer de
En cokta yuzgoz olduguma cnm sıkılıyo
Onun benı aldatmadı benım sucum degıl cunku

Tamda dedıgın gıbı bencede
Tamam supelendı fakat o kadın olma ıhtımalıme karsı hep bekledı
Foto derken acıksacık foto degıl
Onun oldugunu anlamsı ıcın anlık foto ıstedı
Yok anladım zaten kadının doğruluğunu kanıtlaması için fotoğraf istiyor. Ama bunu saatlerce konuşması tuhaf. Sizinle oynamak istese bile orada trollerdi. Bi umut diye beklemiş sanki. Ayrıca kanıt istemesi normal mi sizce? Hadi diyelim kadının resmini gönderdiniz oda bunu artık onayladı sizce konuşmayacak mıydı? Ben evliyim konuşmayalım mı diyecekti? Benim anlatmaya çalıştığım nokta bu :)

Yok anladım zaten kadının doğruluğunu kanıtlaması için fotoğraf istiyor. Ama bunu saatlerce konuşması tuhaf. Sizinle oynamak istese bile orada trollerdi. Bi umut diye beklemiş sanki. Ayrıca kanıt istemesi normal mi sizce? Hadi diyelim kadının resmini gönderdiniz oda bunu artık onayladı sizce konuşmayacak mıydı? Ben evliyim konuşmayalım mı diyecekti? Benim anlatmaya çalıştığım nokta bu :)
İşte ozaman iş bereye gıdetdı bılmıyorum
Ya gercekten o kadın yazsaydı ne olurudu sanırım gercekten aldatılırdım 🤷🏼‍♀️

Profıl resmı olarakta bı arkadaş wardı okuldan onun resmını kullandım
Bu nasıl bir vicdansızlıktır, nasıl bir cehalettir? Elalemin kadınının fotoğrafı ile sen nasıl sahte hesap açarsın? Ya kadın görse, ya dava açsa sana? O değil de, kocan ya kadının telefonunu bulsa da arasa kadını? Pes...

Bende vıcdan azabı cektım
Kadının gunahı yok bıde o kadınıalet ettım diye ama olan oldu
Normalde baska guzel bı kadın fotosu kullansam hemen anlar bılır ama bu kadın sureklı hesap acıp durdugu ıcın bı nebzede olsa ısletırım dıyr dusundum
Bence o kadının fotosu daha çok ele vermiş sizi

Haklısınız bende kendıme kızdım zaten
Amz ışte olan oldu
Sewısme meselesı hemen istemedım üzerinden bi suregectı adetm Bıttikten sonra bekledım ama
Ne bıleyım lohusalık sendromu mu anlamadım normalde boyle degılımdır
Bazen bende kendımı tanıyamıyorum
Ablacım ne lohusalığı Allah aşkına 4 aylık bebekte lohusalık mı kalır 🤦🏻‍♀️

Kendısı ıstek atmadı
Ben tekrar atınca kabul ettı ıkıcı sefer de
En cokta yuzgoz olduguma cnm sıkılıyo
Onun benı aldatmadı benım sucum degıl cunku

Adam şimdi tetiktedir, bir süre gerçek hesapları bile siz sanabilir ve temkinli davranır. Uzun bir süre sessiz kalıp olayı unutmuş gibi yaparsanız ikinci denemede eşinizi gafil avlayabilirsiniz :KK53: şaka bir yana lohusasınız sanırım, kendinizi üzmeyin, bebeğinizi düşünün şimdilik 💖

*Şimdi baktım lohusa degıl emziriyormuşsunuz, yanlış hatırlamışım.

Madem senin olduğunu biliyor "ayıp değil mi arkadaşının kocasiyim. Karımı da dünyalara değişmem" der, engeli basardı. Sonra evde güler yüzlü mutlu bir eş bulurdu
O zaman hersey farklı olurdu 😔
Arada sordum karını sewıyormusun dıye ama evet dedı
Karım cok guzel fılan dedı
Ama heralde hem duzenım bozulmasın hemde heyecan yasayayım dedı

Ablacım ne lohusalığı Allah aşkına 4 aylık bebekte lohusalık mı kalır 🤦🏻‍♀️
Pardon lohusalık kırkı cıkınca bıtıyo sanılıyo sanırım
Ama bence bı sene bıle surebılır
Insandan ınsan oluyo kolay degıl psikolojık olarak yıpranıyo ınsan

Adam şimdi tetiktedir, bir süre gerçek hesapları bile siz sanabilir ve temkinli davranır. Uzun bir süre sessiz kalıp olayı unutmuş gibi yaparsanız ikinci denemede eşinizi gafil avlayabilirsiniz :KK53: şaka bir yana lohusasınız sanırım, kendinizi üzmeyin, bebeğinizi düşünün şimdilik 💖
Tek tesellım o zati
Sanırım artık her kadında acabsmı dıyecek
Cok temkınlı ömür boyu dıder bu ona🥲

İşte ozaman iş bereye gıdetdı bılmıyorum
Ya gercekten o kadın yazsaydı ne olurudu sanırım gercekten aldatılırdım 🤷🏼‍♀️
Maalesef burada süreçten ziyade sonuç önemli. Tabi daha bi şey yapmamış % 100 aldatır bu sizi demiyorum yanlış anlamayın ama insanın içine kuşku düşürtecek davranışlarda bulunması bile çok yanlış.

X